su kaçağı var 837 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca su kaçağı bulma su tesisatçısı servis çalışanları ile su kaçağını cihazla tespit edip kırmanın önüne geçiyoruz. Çatalca su kaçağı bulma firması  Çatalca su tesisatçısı ile kameralı su kaçağı tespiti yaparak kırmanın dökmenin önüne geçiyoruz. Su kaçağı dendiğinde çoğu insan çekinerek yaklaşır bu eskiden olsa belki doğru olabilirdi. Şimdi su kaçağını, tesisatçılar kırmadan cihazla tespit edip arızayı giderir.

Cihazla su tesisatı kaçak tespiti yapıp, evdeki fayanslara zarar vermeden kırma, dökme gibi hasar verici işlemler yapmayız. Bu nedenle sizlerde su kaçağıyla karşılaşırsanız, hiç panik yapmadan tesisatçıdan destek isteyin. Su kaçağı oluşmasından sonra , cihazla kırmadan su tesisat  kaçak tespitini yapıp tamirini de yapıyoruz.

Su Kaçağı Nedir?

Suyun tesisat dışına çıkması, sizin kontrolünüzde olmalıdır. Ancak istenmeyen sebeplerden dolayı tesisatın herhangi bir yerinde meydana gelen sorunlardan su kendine göre bir yol bulabilir. Bu aşamada tesisatta su kaçağı sorunu yaşanmaya başlanır.

Çatalca su kaçağı bulma servisi ustalarımız evinize geldiğinde ilk olarak kaçağın nerede olabileceği konusunda bir tahminde bulunurlar. Bu tahmin kaçağın temiz suda mı pis suda mı olduğuna dair bir fikir oluşması anlamında önemlidir. Daha önce sorunlu bölgede çalışma yapılıp yapılmadığı konusunda bilinen bir şey varsa mutlaka aktarılmalıdır. Bu sayede alan çalışması daraltılıp kaçak bulma hizmeti daha da hızlandırılmış olacaktır. Ön çalışma sonrası elektronik cihazlar olan basınca duyarlı su kaçağı bulma cihazı ile tespit edilir.

Çatalca Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

 Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Ustaların cihazla  su tesisatı kaçağını bulmasını talep edin. Böylece evinizin bütünlüğünü korur, duvarların, fayansların hasar görmesine engel olursunuz. Ustaların gidişinden sonra evde su kaçağı arızası devam etmez. Çatalca su kaçağı bulma servisinin kırmadan su kaçağı bulma hizmeti, yaşamınızı kolaylaştıracak, yaşam kalitenizi arttıracak bir hizmettir. Su kaçağı gibi önemli bir tesisat sorununun kolayca giderilmesini, evinizin zarar görmesine engel olur.

Su tesisatı kaçak tespiti yeni yöntemlerle konforlu bir şekilde yapıldığından hiç beklememenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu yöntemlerle birlikte kırarak yapılan çalışmalar tarihe karıştı. Ancak siz yine de tedbirli davranıp işbirliği yaptığınız tesisatçıya hangi yöntemleri kullanacağına dair bilgi almalısınız. Anlattığımız gibi su kaçak tespiti yapabilecek tesisat firmasına içiniz rahat bir şekilde onay verebilirsiniz.

Tespit yapma işlemi su kaçağından haberdar olup, tecrübeli firmaları aradığınıza andan itibaren başlar. Firmamızı aradığınızda size kaçakla ilgili sorular sorulmaktadır. Kaçağın nedenini tespit etmek açısından bu sorular önem taşımaktadır. Kaçağın yeri, koku olup olmadığı gibi sorular, ustamızın işini bir nebze kolaylaştırmakta olup biraz da olsa hız kazandırmaktadır.

Su Kaçağının Sebepleri Nelerdir?

  • Su kaçak oluşumu zamana bağlı olarak aşınmalar, yıpranmalar sonucu ortaya çıkabilir.
  • Bazı durumlarda tadilat yapılma işleminden sonra çalışanın dikkatsizliği sonrası bazı bölgeler hasar aldığından su kaçağı sorunları oluşabilmektedir.
  • Pimaş hattında çökme olursa su kaçağı olur.
  • Tesisat eski tip ise korozyon oluşumuna dayalı boru delinir ise su kaçağı olur.
  • Malzeme hatalı ise su kaçağı olur.
  • İşçilikte hata olursa su kaçağı olur.

Su kaçaklarının geç fark edilmesi demek iğne ucu kadar sızıntı oluşması demektir.  Su tesisat kaçağının çok küçük olması demek cihaz olmadan tespit edilmezi zor bir durum demektir. Çatalca su kaçağı bulma servisi, su tesisatında oluşan su kaçağını, kırmadan su kaçak bulma cihazları ve kameralar ile bulur.

Benzer Gönderiler: