su kaçağı var 770 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi ile  kırmadan kaçak su tespiti yapıyoruz. Su tesisatçı firması ile zor olan zemin altı su kaçaklarının bulunmasunu sağlayın. Su kaçağı evinizdeki herhangi bir tesisat borusunda ve hiç ummadığınız bir zaman diliminde  ortaya çıkabilir. Yaşamınızda engel olamayacağınız bu sorunların cihazla bulunup aynı anda tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Yeni yöntemleri tercih ederseniz, evinizdeki fayanslar kırılmadan, duvarlarda kazı yapılmadan su kaçağına son verebilirsiniz. Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi bahse konu bu imkanları sizlere sunmaktadır.

Büyükçekmece Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Su Kaçağının Ana Nedenleri Nelerdir?

  • Tesisat boruları zamanla aşınmış, eskimiş olabilir.
  • Bazen dışarıdan borulara zarar verilmesi durumunda su sızıntısının olmasına neden olabilirsiniz.
  • Armatürler iyi sıkılmamış ise su kaçağı olabilir.
  • Klozet iç takımı bozulduysa su kaçağı olabilir.
  • Tesisatta çökme var ise su kaçağı olabilir.
  • Tesisatta sürekli tıkanma var ise su kaçağı olabilir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Temiz su tesisatı kaçak tespiti yapan cihazımızın çalışma prensibi şu şekilde olmaktadır. Su basıncının borudaki arızalı yerden sızarken çıakrttığı sese duyarlı çalışır. Öncelikle basınçlı suyla kaçağın, temiz suda olup  olmadığının tespiti yapılır. Daha sonra hassas dinleme özelliği olan cihazımızla ustamız, tesisatı kontrol eder. Cihazdan aldığı seslere bağlı olarak kaçağın yerinin tespitini yapar. Tespiti yaptıktan sonra kaçağın olduğu yeri açar ve kaçağı tamir eder.  Aynı noktadan kaçak çıkmayacağının teminatını garantisini makul süreler içerisinde verebilmekteyiz.

Pis su tesisatı için kameralı cihazlarımız olup, pimaş içi görüntüleme yaparız. Pis su kaçağın yerini tespit edebilmek için kamera şarttır. Tamir için pimaşlardaki kaçakların boyutuna, tipine göre kırma olayı artabilmektedir. Pimaşlardaki sorun genelde büyük boyutlu olup hem maliyet gerektiren hemde uğraş gerektiren bir kaçak tipidir.

Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi sayesinde herhangi bir yer zarar görmeden tesisatta kaçak su tespitini yaparız. Su tesisat arıza tespiti sonrasında boru onarımı kolayca gerçekleştirilir. Su kaçağından bu yöntemle kısa sürede zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Cihazla su kaçağı bulma evinize zarar vermeden su kaçağının bulunmasını ve onarımını sağlayacaktır. Bu yüzden tesisatınızda su tesisatı kaçağı olduğunda hemen telaş yapmamalısınız. Bu konuda yardım alacağınız tesisatçı yeni yöntemleri kullanıyorsa, hiç çekinmeden stres yaşamadan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Cihaz kullanılmazsa, su tesisat kaçak tespitini yapmak zahmetli olacaktır. Fayanslar, duvarlar ve zemin kırılacak tesisatta su kaçağı aranacaktır. Bu hem daha masraflı olacak, hem de evinizde daha zahmetli bir çalışma yapılacaktır. Sizde çağın getirdiği yeniliklerden faydalanın, su kaçağı için evinizin hasar görmesine izin vermeyin.

Doğru bir tesisatçı ile çalışıyorsanız, su kaçağı sorunundan da kolayca kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespitini güncel yöntemlerle ve cihazlarla yapan tesisatçılar ile çalışmak size fayda sağlar. Su kaçağı arama cihazı ile esisatınızın her alanında oluşan su kaçaklarını kolayca ediyoruz.  Bu işlemlerde evinizde herhangi bir yer kırılmayacak, zarara uğramayacaktır.

 Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi olarak kırma dökme yapmadan su tesisatında oluşan kaçağı bulup tamiratını da yapıyoruz. Büyükçekmece’de su kaçağı tespiti yapan tesisatçı Büyükçekmece ustaları ile kolay hızlı hizmet alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: