su kaçağı var 484 kez görüntülendi

Büyükçekmece su kaçağı bulma ekipleri cihazla su kaçağını bulmaktadır.

Su kaçağı evinizdeki herhangi bir boruda olabilir,tesisatın içindeki borular zamanla aşınmış, eskimiş olabilir. Hiç ummadığınız bir zaman su sızıntısının ortaya çıkmasına neden olabilir. Bazen dışarıdan dikkatsizlikle borulara zarar verilmesi durumunda su sızıntısının olmasına neden olabilirsiniz. Yaşamınızda engel olamayacağınız bu sorunların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Yeni yöntemleri tercih ederseniz, evinizdeki fayanslar kırılmadan, duvarlarda kazı yapılmadan su kaçağına son verebilirsiniz.Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi bahse konu bu imkanları sizlere sunmaktadır.

Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi sayesinde herhangi bir yer zarar görmeden tesisatta kaçak su tespiti yapılır. Boruların onarımı kolayca gerçekleştirilir. Su kaçağından bu yöntemle kısa sürede zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Cihazla su kaçağı bulma hizmeti yaşam kalitenizi yükseltecek, evinize zarar vermeden su kaçağının bulunmasını ve onarımını sağlayacaktır.Artık su kaçakları evinize zarar verilmeden tespit edilmektedir. Bu yüzden tesisatınızda su tesisatı kaçağı olduğunda hemen telaş yapmamalısınız. Bu konuda yardım alacağınız tesisatçı yeni yöntemleri kullanıyorsa, hiç çekinmeden stres yaşamadan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Büyükçekmece su kaçağı bulma hizmetini cihazla sunuyoruz.

Büyükçekmece su kaçağı bulma-1

Bunu akustik dinleme cihazıyla tespit ettiklerinden, kırmadan noktasal olarak sizi bu sorundan kurtaracaklardır. Cihaz kullanılmazsa, su tesisat kaçak tespitini yapabilmek için fayanslarınız, duvarlarınız, zemin kırılacak ve tesisatta su kaçağı aranacaktır. Bu hem daha masraflı olacak, hem de evinizde daha zahmetli bir çalışma yapılacaktır. Sizde çağın getirdiği yeniliklerden faydalanmalı, su kaçağı için evinizin hasar görmesine izin vermemelisiniz.

Doğru bir tesisatçı ile çalışıyorsanız, su kaçağı sorunundan da kolayca kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespitini güncel yöntemlerle ve cihazlarla yapan tesisatçılar, tesisatınızın her alanında oluşan su kaçaklarını kolayca tespit edecektir. Bu işlemlerde evinizde herhangi bir yer kırılmayacak, zarara uğramayacaktır.

Kırmadan cihazla su kaçağı hizmetini sunuyoruz

Büyükçekmece su kaçağı bulma-2

Komşuluk ilişkilerinizde bile sorun yaşamayacaksınız. Çünkü su kaçağı olduğunda sizden önce komşularınız rahatsız olmaya başlayabilir.  Bu sorunun oluşmasına engel olmanızda çok zordur. Çünkü değişik etkenler bunda etkili olabilir. Tesisatınızın eskimesi bile buna etki edebilir. Bu yüzden engel olamayacağınız su kaçaklarını, çözmek için doğru adımlar atın.

Temiz su tesisatı kaçak tespiti yapan cihazımızın çalışma prensibi şu şekilde olmaktadır. Öncelikle basınçlı suyla kaçağın, temiz suda olup  olmadığının tespiti yapılır. Daha sonra hassas dinleme özelliği olan cihazımızla ustamız, tesisatı gezer ve duyduğu seslere bağlı olarak kaçağın yerinin tespitini yapar. Tespiti yaptıktan sonra kaçağın olduğu yeri açar ve kaçağı size gösterir. Sizin talebinize göre ustamız kaçağı tamir eder ve sorununuza hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur. Aynı noktadan kaçak çıkmayacağının teminatını garantisini makul süreler içerisinde verebilmekteyiz.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmetini cihazla sunuyoruz.

Büyükçekmece su kaçak bulma servisi

Pis su tesisatı için kameralı cihazlarımız olup, pimaş içi görüntüleme yaparak kaçağın yerini tespit edebilmekteyiz. Pimaşlardaki kaçakların boyutuna, tipine göre kırma olayı artabilmektedir.Pimaşlardaki sorun genelde büyük boyutlu olup hem maliyet gerektiren hemde uğraş gerektiren bir kaçak tipidir.Temiz su tesisatında veya pis su tesisatında kaçak tespiti yapılmakta olup su kaçağı makinesi ile su kaçağı tespiti kırmadan yapılmaktadır.Büyükçekmece su kaçağı bulma servisi olarak kırma dökme yapmadan su tesisatında oluşan kaçağı bulup tamiratını da yapıyoruz.