su kaçağı var 155 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma kırmadan noktasal su kaçağı bulma ekiplerimizle su tesisatı kaçaklarını buluyoruz. Büyükçekmece su kaçağı tespiti için aradığınız tesisatçı ustasının su kaçağı cihazı olmalıdır. Büyükçekmece su kaçağı tespit merkeziyle tüm İstanbul’da su kaçağı tespitini, tıkanıklık açmayı ve pimaş yıkamayı yapıyoruz.

Su kaçağının tespit edilmesinin yanında tıkalı gider açmayı ve petek temizliğinide yapıyoruz. Tesisat montajı olsun vb. diğer işler olsun Uzmanlar Tesisatta bu hizmetleride almanız mümkündür.

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma servisi

Büyükçekmece ilçesinde su kaçağı sorunu yaşayan kişiler için hizmet veren ekiplerimiz bulunmaktadır.  Beylikdüzü su sızıntı tespiti oldukça uzmanlık isteyen bir konudur. Yeni cihazlarla tespit yapmak oldukça kolay olup bunun içinde uzmanlık gerekmektedir. Termal cihazlarla kalorifer tesisat kaçaklarının tespitini yaparız. Büyükçekmece su kaçağı onarımı servisimizde, tespit edilen su kaçağının tamiratını yapar. Su kaçağı tespiti ne kadar küçük bir alanda tespit edersek tamir için de o kadar küçük bir yeri kırarız.

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Önceden su kaçağı olduğu zaman, su  kaçağının buluna kadar tesisat borularının geçtiği yerleri kırardık. Çoğu bölgeyi kaçak bulunana kadar kırıp kaçağı bulmaya çalışırdık. Günümüzdeyse oldukça kolay bir şekilde su kaçağı tespiti yapıyoruz. Sonrada sadece su kaçağının olduğu bölgeyi kırıp sorunu gideriyoruz. Buda sizin hem zaman hem de para kaybına uğramanızın önüne geçer. Alanında  tecrübesi bulunan uzman tesisatçı personellerimizle size hizmet vermekteyiz.

Makineyle su kaçağı bulan tesisatçı servis fiyatları

Su kaçağı tespiti yapılırken etraf kırılmadan tespit yapıldığı için fiyatlar daha uyguna gelir. Çünkü, su kaçak tespitinde noktasal tespit yapıyoruz. Noktasal su kaçağını bulduğumuz için tamirde kırılacak yerde çok küçüktür. Yani eskiden su kaçak tespiti yapmak için kırdığımız yer kadar şu anda tamirat için  kırım yapmayız. Az bir alanda kırım yapmamız o yerin kapatılma maliyetinide aşağı çekmektedir. Su kaçağı tespiti ortalama 100 m2 bir daire için 1.000 TL olup bu fiyat farklı büyüklükteki yerler için değişir. Bahçede su kaçağı olduğunda fiyat farklı, fabrikada su kaçağı olduğunda fiyat farklıdır. Beylikdüzü su kaçağı bulma için bizimle irtibata geçin. Su tesisatı kaçağını uygun maliyetle tespit edelim.

Benzer Gönderiler: