su kaçağı var 94 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma kırmadan noktasal su kaçağı bulma ekipleri su tesisatı kaçaklarını kırmadan bulacak cihazlar kullanır. Büyükçekmece su kaçağı tespiti için aradığınız tesisatçı ustanın makineleri olmalıdır. Büyükçekmece su kaçağı tespit merkezi ile tüm İstanbul’da su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve pimaş yıkama servis hizmetlerini profesyonelce verir.

Su kaçağının tespit edilmesinin yanında tıkalı gider açma işini pimaş yıkama işini ve petek temizliği işini yine teknolojik cihazlar ile yapar. Tesisat montajı olsun vb. diğer işler olsun Uzmanlar Tesisatta bu hizmetleri de almanız mümkündür.

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma servisi

Büyükçekmece ilçesin de su kaçağı sorunu yaşayan kişiler için hizmet veren ekiplerimiz bulunmaktadır.  Beylikdüzü su sızıntı tespiti oldukça uzmanlık isteyen bir konudur yeni cihazlarla tespit yapmak oldukça kolay olup bunun için de uzmanlık gerekmektedir. Termal cihazlar ile kalorifer tesisat kaçaklarının tespiti yapılır. Büyükçekmece su kaçağı onarımı servisi de tespiti yapılan su kaçağının tamiratını yapar. Su kaçağı tespiti ne kadar küçük bir alanda tespit edilirse tamir için de o kadar küçük bir yer kırılır.

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Büyükçekmece kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Önceden su kaçağı olduğu zaman kaçak bulunana kadar tesisat borularının geçtiği çoğu bölge kaçak bulunana kadar kırılıp kaçak bulunmaya çalışılırdı. Günümüzde ise oldukça kolay bir şekilde su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sadece kaçağın olduğu bölge kırılarak sorun giderilmektedir. Buda size hem zaman hem de para kaybına uğramadan sorununuzu kolaylıkla çözme imkanı sunmaktadır. Alanında  tecrübesi bulunan uzman tesisatçı personellerimizle size hizmet vermekteyiz.

Makineyle su kaçağı bulan tesisatçı servis fiyatları

Su kaçağı tespiti yapılırken etraf kırılmadan tespit yapıldığı için fiyatlar daha uyguna gelir. Çünkü, su kaçak tespitinde noktasal tespit yapılır ve kırılacak alan da çok küçüktür. Yani eskiden su kaçak tespiti yapmak için kırılan yer kadar şu anda tamirat için  kırım yapılmaz. Az bir alanda kırım yapılması o yerin kapatılma maliyetini de aşağı çekmektedir. Su kaçağı tespiti ortalama 100 m2 bir daire için 200 TL olup bu fiyat farklı büyüklükteki yerler için değişir. Bahçede su kaçağı olduğunda fiyat farklı, fabrikada su kaçağı olduğunda fiyat farklıdır.

Beylikdüzü Su kaçağı bulma için bizimle irtibata geçip işleminizi uygun maliyetle kolaylıkla su kaçağı tespitini yaptırabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: