su kaçağı var 723 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bizimevler su kaçağı tespiti, Bizimevler su tesisatçısı ile kırmadan dökmeden su kaçak tespiti yapıyoruz. Kameralı su kaçağı bulma Bizimevler tesisatçısı, cihazlarla noktasal su tesisat kaçak tespiti yapar. Bizimevler su kaçağı tespiti servisi, pis su tesisatında ve temiz su tesisatında kaçağı bulup kaçağın olduğu yerin tamirini de yapar.

Su kaçağı tesisatta sıkça rastlanan ve farklı sebeplerden oluşan bir sorundur. Yeni yöntemler son derece konforlu bir şekilde su kaçağını tespit etmeye yardımcı olur. Akustik dinleme cihazları, kulağınızla bile duyamayacağınız su sesini takip eder. Su kaçağının hangi alanda, hatta hangi noktada olduğunu kolayca belirler. Bu cihazların deneyimli ustalarca kullanılması gerekir. Çünkü kullanımını bilmeyen kişiler hatalı tespitler yapabilir. Bu nedenle tesisat firmanızı seçerken dikkatli olmalısınız. Sizi bu sorundan kurtaracak doğru firmayla iletişime geçmelisiniz.

Bizimevler Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Bizimevler Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Bizimevler su kaçağı tespiti

Evinizde su tesisatı kaçağı olduğunu görmeniz halinde, tek yapmanız gereken cihazla su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı çağırmak olsun. Evinizde fayansların kırılmasını, duvarlarınızın kazılmasını istemiyorsanız, yardım alın. Çünkü, cihazla su tesisatı kaçak tespiti yapan bir tesisatçı, kaçak olan boruyu cihazla kırmadan tespit edebilir. Bizimevler su kaçağı tespit servisi bu alanda yıllarca hizmet vermekte olup cihaz ile kırma yapmadan arızanın tam yerini tespit etmektedir.

Üstelik noktasal tespit yaparak, boruyu kolay bir şekilde onarabilir. Düşük maliyetle su kaçağından kurtulur, hem de eviniz zarar görmeden su kaçağının onarılmasını sağlarsınız. Dedektörle tesisatın borularını tarayan ustalar, kulakla bile duyulamayacak su sızıntısını tam olarak belirler. Kırmadan su tesisatı kaçak tespitini yapmak için teknoloji gereklidir. Su tesisatçısının cihaz kullanması ve bu konuda uzman ustalara sahip olması gerekir. Evinizde su kaçağı sorunu varsa, bunun acilen tespit edilmesi gerekir.

Su kaçağında, Bizimevler su kaçağı tespit servisi olarak teknolojinin bu alandaki çalışmalarından yararlanmaktayız. Firmamızda bu işler için özel olarak üretilmiş su kaçak tespit cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar iki tip kaçak için uygun cihazlardır. Birisi temiz sudaki kaçakların noktasal tespitinde kullanılmaktadır. Diğeri ise pimaşlardaki kaçağın bölgesel tespitinde kullanılmaktadır. Pis su da noktasal tespit meşakkatli olmaktadır.

Pis su ve temiz su kaçak tespiti

Pis suda kaçak tespiti yaparken şu işlemler olmaktadır. Pimaşlarda kamera ile görüntüleme yapılıp pimaşlarda kırılma varsa, çökme varsa görüntülenebilmektedir. Kamera ile elde  edilen görüntüler ile sorun bölgesel tespit edilip tamiri yapılmaktadır. Pimaşlarda yapılacak tamir genellikle hattın bağlantı noktasına kadar değiştirilmesi şeklindedir.

Bu basınçlı su verme işlemi kaçağın temiz suda olup olmadığının tespiti açısından önem arz etmektedir. Basınçlı suyu verip kaçağın temiz suda olup olmadığı, manometredeki düşüşten anlaşılır. Kaçağın temiz suda olduğunun tespiti yapıldıktan sonra hassas dinleme özelliği olan cihazlar kullanılır. Ustamız, temiz su tesisatını gezer ve tesisattan duyulan seslere bağlı olarak kaçağın yerinin tespitini yapar.

Tespit yapıldıktan sonra kaçağın olduğu yer noktasal olarak bulunur. Tamir için kaçağın olduğu yeri açar ve su kaçağını size gösterir. Çok ufak bir yer kırılarak yapılır tamirat yapılır. En son test yapılır  Bizimevler su kaçağı tespit ustamız bir sorun olup olmadığından emin olur.

Benzer Gönderiler: