su kaçağı var 782 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beylikdüzü su kaçak tespiti ustaları ile kameralı su kaçağı tespit sayesinde kırma dökme olmaksızın arızalı boruyu bulup tamir ediyoruz. Su kaçak tespiti yapan bu cihaz dijital ekrana sahip olup, ekrana yansıyan bilgilerin ışığında ve kulaklık vasıtası ile alınan ses su kaçağının yerini belirler. Su kaçağı tespiti Beylikdüzü ekibi Beylikdüzü bölgesinde su kaçağı tespiti yaptığı gibi diğer tesisat arızalarına da bakmaktadır.  Peki su kaçağı dediğimiz arıza tam olarak nedir, önce bunun cevabı ile başlamış olalım. Zemin altında kalan borularda veya zemin üzerindeki su armatürlerinde ki arızalardan dolayı suyun dışarı sızmasıdır. Beylikdüzü Su Kaçak Tespiti Ustalarımız su kaçaklarını cihazla tam olarak bulup aynı anda tamir ederler.

Beylikdüzü Su Kaçak Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü Su Kaçak Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü Su Kaçak Tespiti ile Su Kaçağının Sebepleri Nelerdir?

Su kaçakları yapıya ciddi zarlar veren tesisat arızalarıdır. Bu yüzden su kaçağını tespit ettirmek ve su sızıntısı olan boruyu tamir ettirmek önemlidir. Bu sorundan fayanslar kırılmadan, duvarlarda kazı yapılmadan kurtulun.  Su kaçağı sorunu ile karşılaşıp sokak sokak tesisatçı aramak yerine, Beylikdüzü su kaçak tespiti servisini arayın. Bu şekilde bir yol izlendiğinizde su kaçağı sorununu kırmadan çözüme kavuşturuyoruz. Su tesisatı ve pis su tesisat kaçaklarının nedenlerini şöyle sıralayabiliriz.

 • Zamanla boruların eskimesi,
 • Boruların herhangi bir darbeye maruz alması,
 • Pis su tesisatında kırık oluşması,
 • Pis su tesisatında tıkanıklık oluşması,
 • Usta montaj aşamasında hatalı işçilik yapar ise,
 • Malzeme hatalı çıkar ise,

 Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı sorunu oluşması durumunda yapmanız gereken bellidir. Kırmadan su kaçağı sorununu çözecek profesyonel servis hizmeti veren firmalardan hizmet alın. Fiyat temel alınarak kaçak su tespit hizmeti alabileceğiniz doğru firmayı seçmek isabetsiz karar olacaktır. İsabetli kararı verebilmek için sadece fiyat temel alınmamalıdır. Sorgulanması gereken su kaçağının nasıl bulunacağı hakkında bilgi edinmenizdir.

Kırmadan su kaçağı sorunu sadece usta tecrübesi ile bulunabilecek bir sorun değildir. Su kaçak tespiti için tamamlayıcı unsur olan kaçak tespit cihazı mutlaka olmalıdır. Kaçak tespit cihazı bu hizmete özel üretilmiş, sese duyarlı hassas frekans aralıklarına sahip teknolojinin bize sunduğu bir hediyedir. Cihaza sahip olunmadan kaçağı noktasal bulabiliriz iddiasında bulunmak gayri ciddi bir yaklaşımdan öteye geçmez.

Su kaçağı sorunu tesisatın görünmeyen alanlarında olduğunda, dışarıdan çıplak gözle görülmesi mümkün değildir. Bunu hemen fark etmeniz bile çok zordur. Suyun bir süre evinize sızmasına istemeden göz yummak zorunda kalırsınız.

Duvarlarda kabarma, rutubet, su faturasının yükselmesi gibi etkiler, su kaçağı nedeniyle olur. Böyle bir durumda hiç panik yapmayın. Çünkü günümüzde tesisat sektöründeki gelişmeler sayesinde kırmadan su kaçağı tespit edilmektedir. Cihazla kaçak su tespiti yapıldıktan sonra da kaçak olan boru kolayca onarılmaktadır.

 • Su kaçağı cihazla tespit edilir.
 • Etraf kırılmaz.
 • Tadilat gerektiren durum oluşmaz.
 • Tek noktadan su kaçak tamir edilir.
 • Hem temiz su tesisatı hem de pis su tesisatı cihazlarla kontrol edilir.

Su kaçağı olan bir tesisatın gecikmeden onarımı yapılmalıdır. Bu sorun evinizde olduğu kadar komşularınızın evinde de sorunlara neden olur. Cihazla  su kaçağı tespiti yapan Beylikdüzü su kaçak tespiti servisini tercih edin.

Benzer Gönderiler: