su kaçağı var 907 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz su kaçağı tespiti servisi ile su kaçaklarında pratik uygulama yapılarak kırma dökmenin önüne geçilir. Bu uygulama var iken kırıp su kaçağını tespit edeceğiz diyen tesisatçıdan hizmet almayın. Bu durumu en başından bilmenizi istiyorum. Kameralı su kaçağı tespiti yöntemi için boru içi görüntüleme kamerası, temiz su tesisatı için akustik dinleme cihazı gerekli olacaktır.

Beykoz Su Kaçağı Tespiti ile Su Kaçağının Nedenleri

  • Tesisat montaj aşamasında yapılan hatalı işçilik,
  • Tesisat yapılırken kullanılan adi malzeme,
  • Tesisat yapılırken malzemenin defolu olması,
  • Tesisata dışarıdan müdahale edilmesi,

Beykoz Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Bina dışından geçen su boruları ve tesisatın donmaması için mutlaka izole edilmelidir. Bunun yanında duvar ve toprak altına döşenen tesisatın korozyona karşı da  izole dilmesi diğer önemli unsurlar arasındadır. Toprak altına döşenen tesisat, dış hava sıcaklığına göre değişkenlik gösteren don derecesinin  daha altında soğuğa da dayanıklı olmalıdır.

Su Borusu  Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su tesisatında oluşan arızaların bulunması, tamir edilmesi hassasiyet gerektiren uygulamalar yapmayı gerektirir. Nedeni, zemin altında bulunan tesisattaki arızanın nereden olduğu, nasıl oluştuğu hakkında bilgi edinmek ya kırıp dökmekten geçer, yada cihazla tam yer tespiti yapmaktan geçer. Bizim tercihimiz kırma dökmenin olmadığı, profesyonel cihazlar ve uygulamalar ile bulunan 2. seçenek olacaktır. Cihazla su kaçağı bulmak maliyet açısından da çok karlı olup, ek maliyetleri önleyici bir uygulamadır. Beykoz su kaçağı tespit servisi elektronik cihazlar ile bahse konu su kaçağını kırma dökme yapmadan bularak size sıkıntı verebilecek unsurları da ortadan kaldırmaktadır.

Tesisatta su kaçağı olduğunda, belki de sizin evinizden önce komşularınızı etkileyecek bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Duvarların içinden kendine yol bulan su komşunuzun evinden gün yüzüne çıkabilir. Evinizdeki su kaçağını komşunuzun ikazıyla bile öğrenebilirsiniz. Kendi evinizde sorun yok diye su kaçağını ihmal edemezsiniz. Hemen cihazla su kaçağı bulma hizmeti veren ,Beykoz su kaçağı tespiti servisini çağırmalısınız.

Beykoz su kaçağı tespiti ustaları da bu konuda deneyimli olup, cihazı profesyonelce kullanmakta ve noktasal olarak su kaçak tespitini yapmaktadır. Bu şekilde su kaçağından çok kolay şekilde kurtulabilir, tesisatınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazla su kaçağı tespiti sırasında evinizdeki fayanslar kırılmadığı için, ek tadilatlara bile girişmek zorunda kalmazsınız. Zemin altında olan borularda su kaçağı oluştuğunda, kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yapılması elzemdir.

Beykoz su kaçağı tespit servisinin kırmadan su kaçağı tespit yaptığını  bilenler, evlerinde bu sorunu yaşadıklarında hiç panik yapmazlar. Bilirler ki, tesisatçısı sadece su kaçağı tespiti yapacak, evlerinde herhangi bir hasar oluşmayacak. Su kaçağı görünür bir yerde olmadığından, bunun duvarların arkasından, fayansların içinden bulunması gerekir.

Bu durumda ya bölgede kırma işlemi yapılacak ya da cihazlardan yardım alınacaktır. Kırma işleminin evinizde olmasını istemiyorsanız, siz cihazla yapılan kırmaya gerek kalmayan yöntemi kullanan tesisat firmalarını tercih edin. Bu sayede evinizde bir koruma kalkanı oluşturun. Strese girmeyin, sadece su kaçağı sorununuzu doğru yöntemlerle çözecek su kaçağını cihazla bulup, tamirini yapacak tesisat firması ile irtibata geçin. Su tesisatı kaçak problemlerinde Beykoz su kaçağı tespiti servisine başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Gönderiler: