su kaçağı var 780 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz Su Kaçak Tespiti ya da Beykoz kameralı su kaçağı tespiti servisi kırma dökme olmadan temiz su boruları ve atık su boruları kaçaklarını bulur.  Su kaçağı çok kısa sürede hem evinize hem de komşularınızın evine zarar veren su tesisatı arızasıdır. Beykoz Su Kaçak Tespiti Servisi bu tesisat arızasının çözümü için profesyonel cihaz kullanmaktadır. Su kaçağı boru içerisinde olması gereken suyun boru dışına borudaki delikten, çatlaktan veya başka bir nedenden dışarı çıkmasıdır.

Beykoz Su Kaçak Tespiti ile Su Kaçağının Nedenleri?

Kaçak su olması durumunda zaman kaybetmeden sorunun kırılmadan çözümü var mıdır diye araştırma yapıp önlem almanız gerektiği herkesin malumudur. Günümüzde sorun olması, kafamızda soru işareti belirmesi ile beraber hepimiz “google” arama motorundan  yardım isteriz. Su kaçağı sorunu ile karşı karşıyaysanız arama çubuğuna “Su tesisatı  Kaçağı” yazmanız yeterli olacaktır.

Beykoz Su Kaçak Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Beykoz Su Kaçak Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı ile ilgili hizmet veren firmaları bununla ilgili görselleri buradan bulup hizmeti hangi firmadan alacağınıza karar verebilirsiniz. Kaçak su tespit firmaları artık geniş çaplı servis hizmeti vermekte olup sorununun olduğu adrese verilen zaman dilimi içerisinde varıp sorunu hızlı çözmektedir. Beykoz su kaçak tespiti servisi olarak uzun zamandan beri uzun soluklu hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

  • Darbe alan temiz su tesisatı borusu ve pis su tesisatı borusundan su sızar.
  • Pis su boru ek yerlerine conta konulmamış ise su sızar.
  • Temiz su tesisatı ek yerlerinde yapılan kaynak hatalı olursa su sızar.
  • Demir boru çürüyüp delinir ise su sızar.
  • Tesisatta çökme olursa su sızar.
  • Yanlışlıkla tesisat boruları delinir ise su sızar.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Borudan sızıntı yapan su kısa sürede evinizdeki duvarların içinde kendine yol bularak gün yüzüne çıkar. Bu bölgelerde nemlenme, kabarma gibi olumsuz etkilere neden olur. Duvarlarınızda sarı lekeler meydana gelir. Giderek rutubete dönüşen bu etkiler size daha fazla zarar verebilir.

Bu yüzde su tesisatı kaçağı tespiti yaptırmalısınız. Ancak cihazla su tesisatı kaçağı bulma hizmetini, Beykoz su kaçak tespiti servisi veya aynı çizgide hizmet veren firmalardan almanızı tavsiye ederiz. Evinizde görünmeyen yerlere duvar fayans arkalarına gizlenen borulardaki su sızıntısını bulmak için ya fayansların kırılması ya da cihaz kullanılması gerekir. Eğer cihazla su tesisatı kaçak tespiti yapılırsa, evinizde fayanslar kırılmaz.

Evinizde su kaçağı olduğunu belki de komşunuzdan öğrenebilirsiniz. Su sızıntısı nereden yol bulursa, oraya doğru ilerler. Alt katta ya da yan dairede oturan komşularınızı ziyaret edebilir. Buna engel olmak mümkün değildir. Ancak su kaçağını tespit ettirmek ve tamir ettirmek sizin elinizdedir. Hemen tesisatçınızla iletişime geçerek, cihazla su tesisatı kaçağı tespiti yapılmasını istemelisiniz. Bu yöntemde evinizde herhangi bir yer kırılmadan, sadece teknolojik cihazlar kullanılır ve su kaçağından kurtulmanız için kısa bir çalışma yapılır. Noktasal bir tespitle, sadece su kaçağı olan yer tamir edilir.

Su Kaçağı Pis Su Tesisatında Olursa Ne Olur?

Su tesisatında kaçağın olduğu noktanın tespit edilmesi çıplak gözle suyun aktığı yerden veya yakınından diyerek etrafı kırmak çok yanlış bir uygulamadır. Su çok farklı yerlerden yol bulup akacağı için mutlaka cihazla su tesisatı test edilip kontroller yapıldıktan sonra cihazın verdiği bilgiler ışığında yer tespiti yapılmalıdır. Eğer su kaçağı temiz suda değilde pis su kaynaklı ise bu defa devreye kameralar girmektedir. Kameralar ile pimaş içi görüntüleme yapılıp sorunun kaynağı olabilecek, pimaş kırılması, çökme olup olmadığına bakılır. Bu şekilde cihazların desteği ile tecrübeli servis çalışanımız sorunun kaynağını belirlenecektir.

Su tesisatında kaçak oluşması, pis su giderlerinden kaynaklı su kaçağı oluşması sizi endişelendirmesin, zira artık elektronik cihazlarla kırma dökme yapılmadan tam yer tespiti yapılmaktadır. Beykoz su kaçak tespiti servisi su tesisatı kaçak bulma anlamında gerekli bütün cihazlara sahip olup tecrübeli ustalarla çalışmaktadır.

Benzer Gönderiler: