su kaçağı var 971 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Başakşehir su kaçağı tespiti servisi aracılığı ile su kaçaklarında kırma dökme yapmadan noktasal tespit ile bu arızayı kısa sürede sonlandırıyoruz. Eski yöntemlere artık yer olmadığı bilinmeli ve su kaçak bulması için çağırdığınız tesisatçının kırma dökme yapmasına izin vermemelisiniz. Kameralı su kaçağı bulma yöntemi ile kırmadan su kaçak tespiti ve pratik su kaçağı tespiti tamiri de yapılır.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti ile Su Kaçağının Sebepleri

 Su kaçağının oluşması ve sizin buna çözüm araması bir süreç olup, bu süreç ne kadar kısa tutulursa size maliyeti o kadar düşük olacaktır. Su kaçağını bulmak için etrafı kıran tesisatçı ile çalışıyorsanız süreç uzayacak maliyet artacaktır. Oysa cihazla su kaçak tespiti yapan, Başakşehir su kaçak tespiti servisi tesisat firması ile çalışıyorsanız her açıdan artıda olacaksınız.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

  • Tesisatın dışarıdan aldığı darbe,
  • Tesisat malzemesinin yanlış seçimi ,
  • Pis su giderinde yaşanan uzun süreli tıkanıklık,
  • Yanlışlıkla delinen tesisat borusu,
  • Giderlerde oluşan çatlak veya çökme,
  • Armatür bağlantı yerlerinde oluşan sızıntılar,
  • Banyo veya tuvalet tabanındaki fayans aralarının boşalmış olması,

Su Tesisatı Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı tespit işlemi artık eskiden olduğu gibi fayanslar ve duvarlar kırılarak yapılmıyor. Başakşehir su kaçağı tespiti servisi cihazla su kaçağı tespiti yaparak, evde kırmadan su sızıntısı olan boruyu noktasal olarak tespit ediyor. Bunu eğitimli, deneyimli ustalar yapıyor. Bu yüzden evinizde su kaçağı sorunuyla karşılaşırsanız, tesisatçınızdan cihazla su kaçağı tespit işlemi yapmasını istemelisiniz. Ustalar etrafa zarar vermeden fayansları kırmadan cihazla kulağın bile duyamayacağı su sesini tam olarak tespit eder.

Evde hasar oluşmadığı için, daha sonradan tadilat yapma gibi bir derdiniz de olmayacak. Bu yüzden su kaçağı ile karşılaştığınızda hiç stres yapmadan, Başakşehir su kaçağı tespit servisini arayabilirsiniz. Kısa süreli çalışma ile  bu sorundan kurtulabilirsiniz. Cihazla su kaçağı tespit edilir mi demeyin. Bu yöntem sayesinde evinizde kırma işlemi yapılmasına gerek kalmıyor. Tesisat görünür yerlerde olmadığından, kaçağın olduğu yerin belirlenmesi gözle yapılamıyor. Bunu ya etrafını kırarak yapabilirsiniz ya da modern cihazlardan faydalanmanız gerekir. Cihazla yapılan tespit sırasında etraf kırılmaz tesisattaki kaçağın yeri noktasal bulunur.

Bu sayede kırmaya gerek kalmadan, sadece kaçağın onarımı yapılıyor. Artık su kaçaklarında da Başakşehir su kaçağı tespit servisi olarak çözüm üretiyoruz. Kameralar ile pimaş içi görüntüleme yaparak zemin üzerinden dedektörle arızanın olduğu yeri tespit ediyoruz.

Su kaçaklarında öncelikle problemin kaynağının bilinmesi gerekmektedir. Sorun sizden mi yoksa komşunuzdan mı kaynaklı olduğunu tespit ettirmek gerekmektedir. Başakşehir su kaçağı tespiti servisinin tecrübeli ve profesyonel  ekipleri  kırmadan dökmeden  su kaçaklarını, akustik su kaçak tespit cihazı ile tespit edip tamiratını da yapmaktadır.

Başakşehir su kaçağı tespiti öncelikli olarak  su kaçağının pis su  veya temiz su atıklarından mı kaynaklanıyor bunu belirler. Bu belirlendikten sonra çözüm için gerekli çözüm sizlere anlatılıp problem tanımlandıktan sonra artık  çözüme geçilir. Su kaçakları ihmal edilmemeli, aksi takdirde hem faturanız normalin üzerinde gelecek, hem duvarlarda rutubet nem oluşacak. Dolayısıyla sizlerin sağlığınıza zarar verecek, hem de evdeki dekoratif duvar yapısı bozulacaktır. Sosyal hayatınız ve çevrenizdekileri rahatsız etmeden bizleri arayın anında sorunuzu çözelim.

Eski Yöntemlerle Su Kaçağı Bulan Tesisatçılar

Su kaçağı problemlerini çözüyoruz diye size güvence veren ancak işinin ehli olmayan bir çok firma bulunmaktadır. Su kaçağı tespit etmek için evinize iş yerinize gelen bu insanlar su kaçağını bulmak için evinizi işyerinizi inşaat haline getirebilirler. Başakşehir su kaçağı tespiti olarak bizim tavsiyemiz; bu iş için hizmet talep ettiğiniz kişilerin işin ehli olup olmadığını anlamak için nasıl çözdüklerini mutlak sorun. Aksi takdirde sorununuz çözülmemiş olup, daha büyük maliyetlere katlandığınız halde çözüme ulaşılmayacaktır. Hem çok zaman alacak hemde bütün düzeniniz bozulacaktır. Başakşehir su kaçağı tespiti servisimiz  ile su kaçağını kırmadan cihazla tespit ediyoruz.

Benzer Gönderiler: