su kaçağı var 180 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy kırmadan su kaçağı tespiti servisi su kaçağı tespiti su sızıntısı tespiti işini akustik cihaz ve kamera ile yapmaktadır. Su tesisat kaçağı İstanbul servisi her tür tesisat arızası ve tesisat işlerinde hizmet sunar. Su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizi akustik cihazlarla yapıyoruz. Pimaş yıkama, petek temizliği ve petek araları toz temizliği hizmetlerini basınçlı makinelerimiz ile yapıyoruz. Bakırköy tesisatçı servis, kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapar. Teknik makineler ile müşteri memnuniyetini de bu anlamda sağlayabilmiştir.

Bakırköy kırmadan su kaçağı tespiti servisi kırmadan su kaçağı tespitini nasıl yapar?

İstanbul Bakırköy semtinde sizlere su kaçağı tespiti alanında hizmeti teknolojik makineler ile kırmadan veriyoruz. Su sızıntılarını kırmadan açan firmamız sizlere daha maliyetli olan eski sistemlerle su kaçağı arama yapmaz. Bizi aradığınız zaman su kaçağı tespiti için ilk adımı atmış olursunuz. Kırmadan su patlağı, gizli su kaçağı gibi sorunlara kesin çözüme teknoloji ve usta sayesinde ulaşırsınız.

Bakırköy kırmadan su kaçağı tespiti  | Uzmanlar Tesisat

Bakırköy kırmadan su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Su sızıntısı olan bölgede kameralı cihazlar ile tarama yapmaktayız. Bu tarama neticesinde kırmadan su kaçağı tespiti yaparak su kaçağı olan bölgenin tespitini yapıyoruz. Su kaçağı araması için aradığınız ustada bu cihazlar olmalıdır. Temiz su tesisatı için akustik su kaçak dinleme cihazı olmalaıdır. Atık su kaçağı için de boru içi görüntüleme kamerası olmalıdır. Su kaçağı tespiti yapan firma Bakırköy servisi bu işi hakkıyla olması gerektiği gibi yapar.

Su kaçağı bulma sadece teknoloji kullanılarak ya da teknik cihazlar ile yapılamaz. Kırmadan su kaçağı bulma işleminin doğru şekilde yapılabilmesi için ustalık tecrübesi ve bilgisi şarttır. Pis su kaçaklarının tespitini bir çok firmanın yapmadığını görürsünüz. Yapageldiğimiz tesisat kaçakları başlı başına bir uzmanlık  ve tecrübe gerektiren bir alandır. Su kaçağı sızıntılarının tadilatsız ya da ufak tadilatlar ile yapılabilmesi mümkündür. Hem de düşündüğünüz gibi yüksek teknoloji ve yeterli donanım gereklidir

Bakırköy Tıkanıklık Açma ve Petek Temizliği Servisi

Su kaçağı tespiti yanında yine teknolojik makine olmasını gerektiren diğer tesisat işlerinde de yanınızdayız.

  • Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma: Tıkalı olan atık su borusu zemin altında olduğundan ulaşmak ancak kırma ile mümkündür diye düşünmeyin. Tıkanıklık robotu ile kırma dökme olmadan tıkalı bölgeye ulaşarak tıkanıklığı açmaktayız.
  • Kırmadan tuvalet açma: Klozet tıkanıklığı için klozeti söküp giderden robotlu makine ile müdahale ederek tıkanıklığı kısa sürede açarız.
  • Pimaş boru içi yıkama: Sürekli tıkanmalara neden olan boru iç yüzeyine yapışarak katman oluşmasına son veriyoruz. Yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile pimaş boru iç yüzeylerini yıkıyoruz.
  • Petek tesisat temizliği: Cihazlı kombi sonrası bütün kalorifer boruları ve petek sıcak su kanallarını temizliyoruz.
  • Petek ızgara araları toz temizliği: Petek aralarına dolan ve burada bakteri ve mite böceklerinin oluşmasına sebep olan kirlilik bilinmez. Petek aralarındaki tüm kirliliği 8 bar buhar cihazımızla temizleyip dezenfekte ediyoruz.

Uzmanlar tesisat kırmadan su kaçak tespiti yapan eski ve köklü firmalardandır. Aynı gün veya bir sonraki gün servis yönlendirerek tesisat sorunlarını çözüyoruz. Hızlı ve pratik su kaçağı tespiti işlemlerini yapıyoruz. Uzman ekiplerimiz ile su tesisatı alanında sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Su tesisatçılığı alanında çözüm ortağınız Uzmanlar Tesisat olsun, kafanız  rahat olsun. İstanbul su kaçağı servisi, kırmadan su sızıntısı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma Bakırköy servisine ulaşmak da çok kolaydır.

Benzer Gönderiler: