su kaçağı var 726 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçelievler su kaçağı bulma servisi ile su tesisat kaçağını kırmadan cihazla tespit edip ve anında tamiratını da yapıyoruz. Bahçelievler noktasal su kaçağı bulma, kameralı su kaçağı tespiti ile sorun oluşturan boru arızalarını anında gideriyoruz. Tesisatınızdaki borularda su kaçağı meydana gelirse, bunu dışarıdan bakarak göremezsiniz. Sadece su tesisatı kaçağının verdiği hasarları görebilirsiniz. Bu yüzden profesyonel destek alarak su kaçağının nereden olduğunun tespit edilmesini sağlamalısınız. Evinizdeki etkilere son vermek için bunu yapmalısınız. Aksi halde duvarlardaki kabarıklık giderek rutubete dönüşecek ve zararınız daha fazla olacaktır.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma ile Su Kaçağı Nedenleri

Profesyonel su kaçağı bulma servisi, su kaçak bulma hizmetini teknolojik cihazlarla sürdürmektedir. Tesisat kaçak tespit cihazları ile sizlerin sorunlarına kalıcı çözümler getirmektedir. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçip, suyun binanın ana kolonlara zarar vermesinin önüne de geçiyoruz.

Su tesisatı ve pis su tesisatı kaçak nedenlerini şöyle sıralamış olalım.

  • Tesisatçı hatasından kaynaklanan su kaçağı olabilir,
  • Malzeme hatası kaynaklı su kaçağı olur,
  • Tadilat yapıldığında matkapla boru delinmiş olabilir.
  • Pimaşlarda kırık su kaçağına nedenidir.
  • Armatürlerin montajında hata olursa bu da su kaçağı nedenidir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Hizmet alacağınız tesisatçıya su kaçağını nasıl tespit ettiklerini, nasıl onardıklarını sormalısınız. Eğer su tesisatı kaçağını cihazla tespit ediyorlarsa, bu sorununuz kısa sürede ve herhangi bir tadilata gerek kalmadan çözülür. Fakat eski yöntemleri yani kırarak su kaçağı tespiti yapılacaksa, bunun neticelerini  düşünmek istemiyoruz. Bu yüzden hangi tesisatçıdan destek alacağınıza doğru karar vermelisiniz. Doğru tesisat firması ile çalışırsanız avantajları olacaktır.

  • Zaman kayıpları olmayacak,
  • Görüntü kirliliği oluşmayacak,
  • Cebinizden fazla para çıkmayacak,
  • En önemlisi sorunsuz kırma dökme olmadan hizmet almış olacaksınız.

Su kaçağı bulma servisimiz, su kaçağı sorunlarında tecrübe sahibidir. Bu nedene bağlı, sorunun çözümünde  zaman kaybının, kırma dökmenin önüne geçiyoruz.

Profesyonel su kaçağı bulma servisi cihazla su sızıntısı bulma işlemini cihazla yapar. Evinizdeki fayansları kırmaz, parkeleri sökmez. Kulağın bile duyamayacağı küçük su sızıntılarını akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak tespit eder. Cihazla su tesisatı kaçağı bulma hizmetini kurumsal tesisat firmalarından alabilirsiniz. Evinize zarar vermeden yapılan hizmetten sonra, evde tadilat yapılmasına gerek kalmadan sorun kalıcı çözülür.

Bahçelievler su kaçağı bulma, servisimiz ile verilen randevu saatinde ilgili adreste olur ve arızanın  nedenini tespit ederiz. Sonraki süreçte su kaçağı sorunun tamir ederiz. Sizlere servis formu verilip adresten ayrılırız. Garanti kapsamı sürecinde makul bir süre oluşan ve bizlerin tamir ettiği noktada sorun çıkması halinde sorun tarafımızdan ücretsiz giderilir. Eğer farklı noktada sorun çıkar ise aynı fiyatlama uygulanır.

Benzer Gönderiler: