su kaçağı var 954 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçede su kaçağı var, ev işyeri su kaçağı, dış hat borularda su kaçağı için farklı yollarla su kaçağı bulma yöntemleri uygulanır. Bahçe sulama tesisat kaçağı için de gelişmiş teknolojik makineler olmalıdır.

Su tesisat borularının çatlaması, kırılması ya da gevşemesi sonucu ortaya çıkan su kaçakları, daireler dışında, fabrika sahaları, geniş araziler ve bahçelerde de meydana gelmektedir. Tespit ve tamir işlemleri genel olarak aynı olan bu alanlarda kırarak ya da kazarak su kaçağı bulma zordur. Cihazla su kaçağı bulma işleminden ise ,bu işleme göre daha az vakit harcanır. Çünkü, kırma dökme olmaksızın cihaz ile tespit işlemi uygulanmaktadır. Su kaçak bulma cihazları su tesisatı arızalarında büyük ölçüde hem ustalar hem bireyler için kolaylıklar sağlamaktadır.

Evi ya da işyerleri önündeki bahçede su kaçağı olduğu hissedildiği an vakit kaybetmeden bir su kaçağı uzmanı çağrılmalıdır. Gerçekte su kaçağının nereden, neden kaynaklandığı tespit edilmelidir. Bahçelerde oluşan su kaçaklarında da aynı diğer su kaçağı alanlarına uygulanan yöntemler uygulanmaktadır.

Bahçede su kaçağı var | Uzmanlar Tesisat

Bahçede su kaçağı var | Uzmanlar Tesisat

Bahçede su kaçağı bulma servisi

 Bahçe zemini diğer zeminlere göre daha engebeli ya da daha yumuşak toprakla kaplı olsa da bu tarama işlemi için bir engel teşkil etmemektedir. Burada işimizi kolaylaştıracak unsur bahçede su kaçağı oluşan tesisat hattının yeri bilinip bilinmemesidir. Eğer hattın nereden geçtiği biliniyorsa uğraşı az olacak kısa sürede bulunabilecektir.

Bahçelerde su kaçağı tespit işlemi uygulanırken akustik dinlemeli detektörlü cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazların ses verisi almaya yarayan detektörleri ile toprak ya da beton zemin üzerinden taramalar yapılabilir. Bunun sonucunda alınan veriler cihazın kullanımı konusunda deneyimli kişiler tarafından analiz edilerek tam olarak noktasal su kaçağı bölgesi tespit edilmektedir. Bu tespit işleminden sonra sorunun büyüklüğüne göre tamire elverişli olacak şekilde en az bölge kırılıp ya da kazılarak onarım işlemi sonlandırılmaktadır.

 Uzmanlar Tesisat firmamız, düz alanda olduğu gibi engebeli alanlarda da sağlıklı tarama yapan, su kaçağı bulma cihazları ile yapılır. Bu cihazların kullanımı konusunda yeterince bilgi ve deneyime sahip servis elemanları ile hizmet vermektedir. Uygun fiyata, memnuniyet garantisi veren firmamız bahçelerde de fazla kırıp dökmeden çalışmaktadır. Gününüzün çoğunu tamire ayırmamak ve tamir sonrası hemen tamir alanını kullanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bahçede su kaçağı bulma konusunda uzman ustalarımız ve cihazlarımız ile su kaçağını kırmadan buluyoruz.

Benzer Gönderiler: