su kaçağı var 701 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar su kaçağı ustaları Bağcılar bölgesinde su kaçağı tespiti işini kameralı cihazlı noktasal bulur. Bağcılar cihazla su kaçağı bulma servisi ile hem su tesisatı kaçakları bulunur hem de tesisat tıkanıklığı açılır. Cihazla su kaçağı tespiti bulan, su sızıntısı Bağcılar ustası ile kırma dökme olasılığı ortadan kalkar. Su kaçağı tespiti onarımı yapılır. Bağcılar servisi ile tamirat maliyet düşer ev inşaata dönmez.

Evinizde su kaçağının olduğunu düşünmenizi sağlayacak etkiler varsa, sizde elinizi biraz hızlı tutmalısınız. Çünkü borudan sızan su çok hızlı şekilde ilerler ve etrafı etkiler. Sizin evinizle kalmayıp, komşularınızın evini de etkiler. Duvarları kabartır, tavanlarda sarı lekeler oluşturur, etrafta kötü küf kokuları hissedilir. Buna hemen dur demek için, Bağcılar su kaçağı tespiti servisini çağırın. Cihazla su tesisatı kaçak tespiti yaparak bu duruma bir son versin.

Bağcılar Su Kaçağı ile Su Kaçağının Nedenleri

Su kaçağı tespiti yaptıracağım diye, evinizde inşaat çalışmaları başlamış olmasın. Destek aldığınız tesisatçı su kaçağı tespitini eski yöntemlerle yaparsa maliyet artar. Bu da yetmez başka usta çağırmanız gerekir. Kırma dökme olduğunda, kırılan fayansların aynısını bulmak zorundasınız. Su kaçağı tespiti ve onarımı bittikten sonra bunun için harcadığınız para bütçeyi aşar.

Peki su kaçağının nedenleri nelerdir kısa kısa listeleyelim.

Bağcılar Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

  • Tesisatta hatalı montaj yapılması durumunda su kaçağı olabilir. Batarya takılırken spriel boru ezilmiş olabilir. Batarya diplerinden su sızabilir vb. durumlar su kaçağı sebebidir.
  • Pimaşlar yapılırken iki pimaş birbirine bağlayan yerlerde conta kullanılmamış ise bu su kaçağına neden olur.
  • Tesisatta delinme olusa su kaçağı olur.
  • Tesisatta çökme olursa su kaçağına neden olur.
  • Klozet iç takımında arıza olursa su içe akacak bu da su kaçağı demektir.
  • Banyo yüzeylerinde veya tuvalet tabanında ki fayansa araları boşalmıştır, buda su kaçağı nedenidir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Cihazlarla su kaçağı bulma yöntemi tercih ederseniz evinizde fayanslar kırılmaz, herhangi bir yere zarar verilmez. Sadece duvarların arkasındaki, zemin altındaki  boruda oluşan  su sızıntısı noktasal olarak tespit edilir. Cihazla su tesisatı kaçağı bulma hizmeti herkesin yaşamını kolaylaştırır. Evinize zarar vermeden önemli bir tesisat sorununa dur diyebilirsiniz. Evinizde başka tadilat yapmaya gerek kalmadan küçük tamirat ile su kaçağından kurtulmuş olursunuz.

Su kaçağında tespit yaparken, temiz su tesisat kaçak tespitini, temiz su kaçağı bulma cihazı ile yaparız.. Eğer sorunun temiz suda olmadığı anlaşıldığında bu durumda pis sutesisatına bakarız. Pis suya aynı cihazla bakılması mümkün olmayıp,bu durumda kameralı pim aş içi görüntüleme yaparız.

Pimaş içi görüntüleme ile kırık ve çökme varsa bu görüntülenip sorunun kaynağı belirlenmiş olur. Pimaşlardaki sorun tespit edildikten sonra tamir için hazırlık yapılır. Boru tamirinin tek noktadan yapılması ancak bağlantı noktalarında sıkıntı olursa bu yapılabilir. Eğer pimaşın orta noktasında örneğin sorun varsa bu durumda pimaşın o noktasında tamir yapılamaz. Pimaş hattı değiştirilmesi gerektiğinden bu durumda kırılma mecburen olacaktır. Burada bir fark vardır o da; sorunun kaynağı belli değilken kırma yapılmamaktadır. Sorunun kaynağı belirlenip çözüme tamire yönelik bilinçli bir kırım söz konusudur.

Bu yüzden evinizde su kaçağı varsa, yeni yöntemleri kullanan, cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar ile çalışmalısınız. Bunun için deneyimli ustaları olan, profesyonel su kaçağı tespiti servisini  tercih etmelisiniz. Su kaçağı tespitinde evinizi feda etmeyin, sadece su kaçağı tespiti yaptırın.

Su kaçak tespiti yapan firmaların müşteriyi bilgilendirici yolu seçmeleri gerekir. Doğru yönlendirme yapmalı sorunu çözme noktasında yaklaşımlar sergilemelidir. Sorunun kaynağı net belirlenmeli hizmet fiyata bağlı olmamalıdır. Gereksiz uygulamalarla zaman kaybedilmeden soruna çözüm getirilmemelidir. Su kaçağını kafanızda büyütmenize gerek kalmadı. Çünkü, cihazlar vasıtası ile alışılmışın dışında uygulamalarla su kaçağı sorunu giderilmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla inşaatı andıran kırımlar olmadan sorun tek noktadan bulunup onarımı yapılmaktadır.

Bağcılar su kaçağı tespiti servisi cihazla arızanın olduğu yeri tam tespit ettikten sonra tamiratı da kısa sürede yapar.

Benzer Gönderiler: