İlaçlı petek temizleme 170 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizliği yapan tesisatçı servisi, evde petek temizleme işini sizin yaptığınızdan farklı olarak makineli ilaçlı yapar. Petek temizliği yapan tesisatçı servisi diğer taraftan da  petek içindeki tozları temizleyen bir hizmeti de sunar.  Kombi bakımı petek temizliği yaptırmadan önce ucuz fiyatlara değil işi hakkıyla makineli ilaçlı yapacak kişileri tercih edin.

Kalorifer petek temizliği yapan tesisatçı

Kalorifer peteklerini temizletmek için tesisatçı çağırmak yeterli midir? Her açıdan kış geldiğinde önemli olan kombi petek ve kalorifer tesisat temizliğini yaptırmak elbette gereklidir. Petek temizliği yapan firma ile görüşüp bu konu ile ilgili detay aldıktan sonra bu hizmetin gerekliliğini daha iyi anlamış olacağınız kanaatindeyiz. Bu uygulamayı yapacak tesisatçı olması gerekli olup tesisatçı olmayan kişilerden bu hizmet almamanızı da tavsiye ediyoruz.

Petek temizliği yapan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Petek temizliği yapan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

İş piyasasında her sektör  iş yaptığı piyasada kalarak en iyi hizmeti bu alanda verme telaşında olmalıdır. Ancak realite olması gerekenden biraz daha farklıdır. Tesisatçıların yapması gereken iş olan petek temizliği için bakıyorsunuz hiç alakasız kişiler bu işi yapmaya çalışıyor. Peki hakkını vererek yapabiliyor mu piyasada sürekli araştırma içerisinde olan biri olarak söylüyorum tabiki hayır. Neden peki ; bu işi severek değil sadece para kazanmak için ve geçici mevsimlik işçi gibi yapıyor. Bu durumda piyasanın realitesine ayak uyduramayıp piyasa koşulları dışında hareket edip vatandaşın kafasını karıştırıyor. Piyasada oluşan güveni sarıp dengesizlik oluşmasına neden oluyor. Bu duruma petek temizliği hizmetini ucuz alma peşinde olan vatandaşın payı da yadsınamaz.

Petek temizliği yapan tesisatçı olmalı ve bu iş için tecrübe sahibi olmalı, bu uygulamayı cihaz ve ilaçla yapmalıdır. Tesisatı bilmeli ve vatandaşın diğer tesisat sorunlarını da çözecek düzeyde olmalıdır. Petek temizliği dışında bir şeyden anlamayan kişilere de petek temizliği yaptırmayın.

Petek İçlerindeki Tozları Temizleme

Kalorifer petek tesisat temizliği dışında bir de petek ızgara arlarında kümelenen tozların 8 bar buharla cihazla temizlenmesi vardır. Buharlı petek dışı toz temizleme, petek aralarının temizliği diye geçen bu hizmeti her firma yapmaz. Bunu tesisatçılar içinde ilk yapan firma olarak petek aralarındaki tozların temizliğinin sağlık açısından önemli olduğunu bilmekteyiz. Petek aralarında biriken tozlar petekler yandığında hem koku yapar hem de ortama karışıp solunum yolu rahatsızlıklarına neden olur. Bu açıdan sağlıklı ısınmak için kalorifer petek tesisat temizliği yanında petek aralarının tozlarını da temizletin.

Benzer Gönderiler: