tıkalı tuvalet 1197 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

 Tuvalet tıkanıklığı açma servisi robotla tıkanıklığı açmakta evde tıkanmış tuvalet açma işinden sizi kurtarmaktadır. Tuvalet gideri açma, tıkalı tuvalet açma ya da kameralı tuvalet tıkanıklığı açma işi tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı ile yapıldığında başarı oranı düşüktür. Tuvalete atılan tuvalet kağıdı kaynaklı tıkanıklık var ise kimyasal belki etkili olur ancak farklı durumlar da işe yaramayabilir.

 Tuvalet tıkanıklığı açma gider açma nasıl yapılır?

Tesisatçılar tıkanıklık açma işleminde cihazları kullandıklarından beri, kimse  gider tıkanıklığını sorun etmiyor. Tuvalet tıkanmış, lavabo tıkanmış, küvet tıkanmış ne olacak diye düşünmüyorlar. Hemen cihazla tıkanıklık açan tesisatçısını çağırıyor, evlerinde fayansların bile kırılmadığı bir hizmet alıyorlar. Normal şartlarda tıkanıklık açıldıktan sonra gerek duyulursa kamera ile görüntüleme de yapılmaktadır. Ustalar evinize gelerek önce kameralı cihazı pimaş borunun içine sokuyorlar.

Tıkanıklığa neden olan yabancı maddeler, atıklar kanal açma makinesiyle yani robotla dışarıya çıkarılır. İlk aşamada ustalarımız kameralı görüntüleme yöntemini kullanarak tıkanıklığın yerini tam olarak tespit ederler. Bu cihazın ucunda minik bir kamera var. İçerisinin görüntüsünü bilgisayar ortamında takip ederek, tıkanıklığın nerede olduğunu kolayca tespit ediyorlar.

Tuvalet tıkanıklığı açma | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet tıkanıklığı açma | Uzmanlar Tesisat

Bundan sonraki aşama kanal açma makinesi yardımıyla yani robotla tuvalet tıkanıklığını  açmaya geliyor. Sizlerin evde kullanacağınız yöntemler tıkalı tuvalet giderini açmadığı gibi, sorunun büyümesine de neden olur. Bu konuda profesyonel yardım almayı ihmal etmeyin. Tıkanan tuvalet gideri komşularınıza da zarar verebilir. Alt kata sızan pis sızıntılar nedeniyle komşularınızla huzurunuz bozulur. Tavanda sarı lekeler olur, pis kokular rahatsız edici olur. Bunlardan acilen kurtulmalısınız. Robotla tuvalet açma hizmeti almalısınız. Ustalar kırmadan gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklık açma işlemini bu sayede tamamlamış oluyorlar.

Bu kadar kolay şekilde gider tıkanıklığının açılması gerçekleştirildiğinden, evlerinde tıkanıklık olanlar hiç tedirgin olmuyorlar. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinin de bu çizgide kolayca ulaşılabilir olması sizleri sorunun içinde boğulmaktan ve gereksiz masraflar ödemeden kurtaracaktır.

Kameralı Tıkalı Pimaş Boru Açma ve Boru içi Görüntüleme

Pimaş boru tıkanması, rögar tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, giderlerin tıkanması herkes için korkulu bir rüya olabilir. Genellikle eskiden yapıldığı gibi fayanslarının kırılacağı düşünen kişiler, tıkanıklık sorunundan çekinirler. Ancak yeni yöntemler sayesinde kırmadan tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal tesisat firmaları kameralı cihazla, robotla ve deneyimli ustalarıyla tıkanıklık sorunlarınıza kolay çözümler sunar. Tuvalet tıkanıklığı açma için ustalar kameralı cihazla pimaş boru içi görüntüleme yaparlar.

Bu sayede pimaş borunun içindeki tıkanıklığı kolayca tespit ederler. Ustalarımız tuvalet tıkanıklık açma  makinesini kullanırlar. Robot denilen bu cihaz sayesinde tıkalı tuvalet gideri içindeki yabancı madde en kolay şekilde, kırmadan dışarıya çıkarılır. Evinizde ustalar gittikten sonra tadilat yapacağım diye düşünmezsiniz.

Tesisat sektöründe tuvalet tıkanıklık açma hizmetinin cihazlarla yapılması sayesinde, bu sorunla karşılaşan kişilerin mağdur olması önlenmektedir. Çünkü cihazlar sayesinde evde fayanslar kırılmaz, duvarlar kazılmaz, herhangi bir yere zarar verilmez. Müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal tesisatçılar cihazla tıkanıklık açma hizmeti verirler. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı yaşıyorsanız, tesisatçıdan bu hizmeti talep etmelisiniz. Evinize gelen ustalar sadece bir saat gibi sürede tıkanıklığı kırmadan açmış olurlar. Kameralı cihazla pimaş boru görüntüleme yapar, kanal açma makinesi olan robotla pimaş boru tıkanıklığını açarlar. Evinizde herhangi bir hasar oluşmadığı için, sizlerde ustaların arkasından evinizde başka tadilatlar yapmak zorunda kalmadan, tuvalet tıkanıklığı açıldıktan sonra tesisatınızı yeniden kullanabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Neden Acil Açılmalıdır?

Tuvalet tıkanıklığını yaşamak hiç kimsenin istemediği tesisat sorunlarından biridir. Bu tıkanıklık problemi hem hijyen açısından, hem de sağlığınızın korunması açısından çok önemlidir. Tuvalette tıkanma olduğu zaman ihtiyaçlarınızı gideremez ve pis atıkların dışarıya taşmasına katlanmak zorunda kalırsınız. Tesisatta olan tıkanıklıkların her biri aciliyet gerektirir. Ancak tuvalet tıkanıklığı hiç bekletilmeden açılmalıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda uzmanlaşmış, bu konuda cihazları kullanan ve ustalarıyla sizlere en hizmeti verecek tesisat firmalarıyla çalışmalısınız. Bu tıkanıklığı kesinlikle kendi başınıza açmaya çalışmayın. Hemen tesisatçıyı aramalı ve yeniden tuvaleti kullanmaya başlamalısınız.

Bu tür tıkanıklıklarda tesisatçı robot kullanarak tuvalet tıkanıklığını açacaktır. Bu sorun hangi sebepten kaynaklanırsa kaynaklansın, öncelikle kameralı cihazla giderlerde bir inceleme yapılmalıdır. Bu şekilde tıkanıklığın olduğu yer tam olarak belirlenir. Ayrıca tıkanıklığa sebep olan etkende açıkça görülebilir. Çünkü kameralı cihazla bilgisayar üzerinden takip yapılabilir. Bu sayede robotla tıkanıklığın nasıl açılacağı planlanır. Tuvalet tıkanıklığı açma için mutlaka kameralı cihazla robot kullanılmasını tavsiye ederiz. Bunun dışında olan yöntemlerde mutlaka kırma yapılması gerekir.

Günümüzde robotla tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini veren yetkili servisimiz deneyimli ustaları sayesinde size yardımcı olmaktadır. Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığı Uzmanlar olarak kırmadan robotla açmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı yeni yöntemlerle açılırsa evde kırmadan hizmet alabilirsiniz. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığı Uzmanlar olarak ;Kırmadan Robotla Açmaktayız.

Benzer Gönderiler: