tıkalı tuvalet 159 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma servisi İstanbul servisimizle kameralı kanal tıkanıklığı açma işini tıkanıklık açma robotla yaparız. Su kaçağı ve tıkalı gider açma hizmeti gerekli olduğunda iki hizmetide tek elden alabilirsiniz. İstanbul tuvalet açma servisimiz, tıkanıklık açma robotuyla kırmadan mutfak tıkanıklık açma işini profesyonelce yapar.

Suyun önünde bir engel olduğunda su gitmez ve yavaşlamaya başlar. Bu durum devam ettikçe su birikmeye ve hatta boru bağlantı yerlerinden su sızdırmaya başlar. Yani tıkanıklık sorunu giderilmediğinde suyun akışkanlığı sağlanmadığında su kaçağı problemide başlar.

Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul Tıkanıklığı Nasıl Açar?

Boru içlerinde atılan yabancı cisimler tıkanıklığın ana nedenidir. Bunun için atıkların giderden çıkarılmaları gereklidir. Atıkları buradan çıkarmak için boruda tıkalı olan yere ulaşmanız gerekecektir. Bunu kırıp dökmeylemi yapacaksınız ya da makinyle kırmadan mı yapacaksınız?  Profesyonel uygulama yapıldığında tıkanıklık makinesiyle kırmadan tıkanmış gideri açarız. Boru zarar görmeden tıkalı olan yerdeki atığı  iterek rögara göndeririz. Eğer atık yumuşak bir şey ise bu defa  robotun yayına sarıp geri çekeriz.

Tıkanıklık açma servisi İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açma servisi İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açma işlemini yeni çıkan cihazlar yardımı ile kolaylıkla yapmaktayız. Tıkanıklığın tam tespiti için tıkanıklığı açtıktan sonra boru içini kamerayla görüntüleriz. Buda sorunun neyden kaynaklandığını ve tıkanıklığın oluşmaması için ne yapılacağı hakkında bize fikir verir.

Tıkanıklık Neden Olur?

Yaşadığınız tıkanıklık sorunları genelde giderlere attığınız atıklara bağlı oluşur. Giderlere atılan peçete, havlu, tekstil kumaş ürünleri tıkanıklığın oluşmasında etkilidir. Genelde tıkanıklık bu tür atıkların boru çaplarını darltmasıyla oluşur.

Atık su boruları uzun bir hat boyunca gidip rögara bağlanır. Bundan dolayı atıklar belli yerlere takılıp kalabilmektedir. Dikey pimaş boru hattında  kolay kolay tıkanıklık olmaz. Yatay boru hattından  yataya geçildiği bağlantı yerlerindeki kapalı dirseklerde birikme yapabilir. Kapalı dirseklerde atıklar biriktiğinde artık su geçiş yeri daraldığı için tıkanıklık olur. Bahse konu boru hattı zemin altında veya tavanda olduğunda boruya ulaşmak çoğu zaman zordur.

İşlemlerinizi kısa sürede sorunsuz ve düşük maliyetle yapabilen tesisatçının olmasıda büyük bir imkandır. Tıkanıklık açma İstanbul servisimizden istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: