tıkalı tuvalet 79 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma servisi İstanbul, kameralı kanal tıkanıklığı açma işini tıkanıklık açma robotu ile yapar. Su kaçağı ve tıkalı gider açma hizmeti gerekli olduğunda da her iki hizmeti de tek elden alabilirsiniz. İstanbul tuvalet açma servisi, tıkanıklık açma robotu ile kırmadan tıkanıklık açma ve mutfak tıkanıklık açma işini profesyonelce yapar.

Suyun önünde bir engel olduğunda su gitmez ve yavaşlamaya başlar. Bu durum devam ettikçe su birikmeye ve hatta boru bağlantı yerlerinden su sızdırmaya başlar. Yani tıkanıklık sorunu giderilmediğinde suyun akışkanlığı sağlanmadığında bir su kaçağı problemi oluşur.

Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul Tıkanıklığı Nasıl Açar?

Boru içlerinde atılan yabancı cisimler tıkanıklığı oluşturduğu için bu atıkların buradan çıkarılmaları gereklidir. Atıkları buradan çıkarmak ya boruda ilgili tıkalı olan yere ulaşmak ile ya da kırıp dökme ile olur. Profesyonel uygulama yapıldığında tıkanıklık makinesi ile buralara makine yayı ile ulaşmak kolay bir hal alır. Boru zarar görmeden tıkalı olan yerdeki atık ya itilerek rögara ya da yumuşak bir şey ise de yaya sarılıp geri çekilir.

Tıkanıklık açma servisi İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açma servisi İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açma işlemini yeni çıkan cihazlar yardımı ile kolaylıkla açmaktayız. Tıkanıklığı tam tespiti için tıkanıklık açıldıktan sonra boru içi kameralı cihazlar ile görüntülenir. Bu da sorunun neyden kaynaklandığını ve soruna göre  tekrar tıkanıklık oluşmaması için ne yapılacağı hakkında bize fikir verir.

Tıkanıklık Neden Olur?

Binalarınızda yaşadığınız tıkanıklık sorunları genelde bilerek veya bilmeyerek giderlerinize attığınız atıklara bağlı oluşur. Giderlere atılan peçete, havlu, tekstil kumaş ürünleri veya bunlara benzer ürünler dolayısı ile tıkanıklık meydana gelmektedir. Genelde tıkanıklık bu tür elementlerin boruların dirsek kısmında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Atık su boruları uzun bir hat boyunca gidip rögara bağlandığı için atıklar belli yerlere takılıp kalabilmektedir. Dikey pimaş boru hattında  kolay kolay tıkanıklık olmaz. Yatay boru hattından  yataya geçildiği bağlantı yerlerindeki kapalı dirseklerde birikme yapabilir. Kapalı dirseklerde atıklar biriktiğine artık su geçiş yeri hepten daraldığı için tıkanıklık kendini gösterir. Bahse konu boru hattı zemin altında veya tavanda olduğunda boruya ulaşmak çoğu zaman zordur.

İşlemlerinizi çok kısa sürede sorunsuz ve düşük maliyetle yapabilen tesisatçının olması da büyük bir imkandır. Tıkanıklık açma İstanbul servisimizden istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: