Tıkalı Gider 57 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul servisi ile tıkanmış giderlerin açılması hem kolay hem de düşük maliyetlidir. Uygun tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ile pimaş gider boruları ile tuvalet tıkanıklığı açma ve mutfak gideri açma ve lavabo gideri açma işi yapılır. Makineyle gider açma, lavabo gideri tıkanıklığı açma işi teknolojik makinelerin olmasını gerekli kılar. 

Makineyle tıkanıklık açma işlemi makul  tıkalı boru açma fiyatları ile pimaş açma firması istanbul servisi tarafından yapılır. Tesisat açma robotu makine ile gider açma işi kırma dökme yapılmadan yapılacak ise robotlu makineler olmalıdır.

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul Servisi

Ekiplerimiz kameralı cihazla giderleri görüntüleyerek tıkanıklığa neden olan etkeni hemen tespit eder ifadesi çok doğru değildir. Çünkü, tıkalı olan giderde kamera hem ilerleyemez hem de net görüntü alınamaz. Tıkanıklığın nerede olduğunu kamera ile görüntüler, ardından kanal açma makinesi dediğimiz robot ile tıkanmış lavabo giderini açarlar ifadesi de yanlış olacaktır.

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık yayı gidere gönderildiğinde hat boyunca ilerler bunun için görüntü almaya gerek yoktur. Tıkanıklık yayı tıkalı olan yere kadar ilerler ve tıkalı olan yer gelince asıl tıkanıklık açma işi başlar.  Bu işlemleri yaparken fayansları kırmaz, herhangi bir şekilde duvarlarınıza bile zarar vermezler. Her sorunun kolay bir çözümü bulunduğuna şahit olun.

Pompalama ile giderlerde tıkanmaya neden olan atık maddeleri, yabancı cismi ancak biraz daha ileri iterler. Zamanla burada atıklar yine toplanır ve daha ciddi tıkanmayla karşılaşılır. Yanlış, lavabo aç, tuvalet açıcı asit gibi kimyasallarda zamanla pimaş borulara zarar verebilir. Bu size daha fazla bir maliyet çıkarabilir.

Bu yüzden “lavabom tıkandı ne yapmalıyım” diyorsanız, profesyonel destek almalısınız. Lavabo tıkanıklığında güncel yöntemleri kullanan, deneyimli ustaları olan bir tesisatçı çağırmalısınız. Gerekiyorsa giderleriniz kameralı cihazla görüntülenmeli ve tıkanıklığın neden kaynaklandığı tespit edilmelidir. Lavabo açma makinesi kullanan tesisatçının kullandığı yöntemlere güvenebilirsiniz.

Kimyasal Açıcılar İle Evde Pratik Tıkanıklık Açma

Kırmadan, evinize herhangi bir zarar vermeden tıkanmış giderleri açabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı daha yüzeysel olursa, tesisat sektöründe kullanılan özel kimyasallardan yararlanılır. Bu kimyasallar hiçbir şekilde pimaş borulara zarar vermez.

Tamamen tesisat sektöründe profesyonel kullanım için üretilmiştir. Yalnız bu açıcılar üzerinde yazan kullanım şekline uyarak kullanmak gereklidir. Kullanırken çok yakın durmamak ve ele ayağa damlatmamak gereklidir. Gerektiğinde atık su giderlerine pimaş yıkama da yaptırabilirsiniz. Ustalar tesisatınızın gereken bakımlarını da yaparak, istenmeyen zamanlarda sorun yaşamanıza da engel olur.

Evinizde kullandığınız lavabolarda tıkanıklık sorununun sıkça yaşanması olası bir durumdur. Ev Hanımları tıkanan mutfak lavabosunu lavabo açma teli ile açmak için uğraşırlar. Onların kullandıkları yöntemler başlangıçta işe yarıyormuş gibi görünse de, zamanla tıkanıklık sorununu büyütmüş olurlar. Çünkü lavabo tıkanmasını açmak için, ya pompa kullanırlar, ya da satın aldıkları lavabo aç gibi kimyasallar kullanırlar

Benzer Gönderiler: