Tıkalı Gider 129 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul servisi ile tıkanmış giderlerin açılması daha kolaydı. Uygun tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ile pimaş gider borularını açıyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve mutfak gideri açma ve lavabo gideri açmayıda yapıyoruz. Makineyle gider açma, lavabo gideri tıkanıklığı açma yapacaksanız,  teknolojik makinelerin olmasını gereklidir.

Makineyle tıkanıklık açmayı makul  tıkalı boru açma fiyatları ile yapıyoruz. Pimaş açma firması istanbul servisi tıkanıklığı kırmadan açar. Makine ile gider açma işi kırma dökme yapılmadan yapılacak ise robotlu makineler olmalıdır.

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul Servisi

Ekiplerimiz kameralı cihazla giderleri görüntüleyerek tıkanıklığın nedenini  tespit eder ifadesi doğru değildir. Çünkü, tıkalı olan giderde kamera hem ilerleyemez hem de net görüntü alınamaz. Önce kanal açma makinesi dediğimiz robot ile tıkanmış lavabo giderini açarız. Tıkanıklığın nerede olduğunu kamera ile görüntülemek ancak tıkanıklık açıldıktan sonra oalbilir.

 

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açma ücretleri İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık yayı gidere gönderildiğinde hat boyunca ilerler bunun için görüntü almaya gerek yoktur. Tıkanıklık yayı tıkalı olan yere kadar ilerler ve tıkalı olan yer gelince asıl tıkanıklık açma işine başlarız.  Bu işlemleri yaparken fayansları kırmaz, herhangi bir şekilde duvarlarınıza bile zarar vermehyiz. 

Evde pompalama ile giderlerde tıkanmaya neden olan atık maddeleri, yabancı cismi ancak biraz daha ileri itersiniz. Zamanla burada atıklar yine toplanır ve daha ciddi tıkanmayla karşılaşırsınız. Yanlış, lavabo aç, tuvalet açıcı asit gibi kimyasallarda pimaş borulara zarar verebilirsiniz. Bu size daha fazla bir maliyet çıkarabilir.

Bu yüzden “lavabom tıkandı ne yapmalıyım” diyorsanız, profesyonel destek almalısınız. Lavabo tıkanıklığında güncel yöntemleri kullanan, deneyimli ustaları olan bir tesisatçı çağırmalısınız. Gerekiyorsa giderleriniz kameralı cihazla görüntületin ve tıkanıklığın neden kaynaklandığı tespit ettirin. Lavabo açma makinesi kullanan tesisatçının kullandığı yöntemlere güvenebilirsiniz.

Kimyasal Açıcılar İle Evde Pratik Tıkanıklık Açma

Kırmadan, evinize herhangi bir zarar vermeden tıkanmış giderleri açabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı daha yüzeysel olursa, tesisat sektöründe kullanılan özel kimyasallardan yararlanın. Bu kimyasallar hiçbir şekilde pimaş borulara zarar vermez.

Tamamen tesisat sektöründe profesyonel kullanım için üretilmiştir. Yalnız bu açıcılar üzerinde yazan kullanım şekline uyarak kullanmak gereklidir. Kullanırken çok yakın durmamak ve ele ayağa damlatmamak gereklidir. Gerektiğinde atık su giderlerine pimaş yıkama da yaptırabilirsiniz. Ustalar tesisatınızın gereken bakımlarını da yaparak, istenmeyen sorun yaşamanıza da engel olurlar.

Evinizde kullandığınız lavabolarda tıkanıklık sorununun sıkça yaşanması olası bir durumdur. Ev Hanımları tıkanan mutfak lavabosunu lavabo açma teli ile açmak için uğraşırlar. Onların kullandıkları yöntemler başlangıçta işe yarıyormuş gibi görünür. Ancak zamanla tıkanıklığı sorununu büyütmüş olurlar. Çünkü lavabo tıkanmasını açmak için, ya pompa kullanırlar. Diğer çözüm satın aldıkları lavabo aç gibi kimyasallar kullanmaktır.

Benzer Gönderiler: