Tıkalı Gider 248 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı, mutfak gider borularının açılması için tıkalı mutfak açma robotu kullanır. Mutfak lavabo gideri açma, tıkanmış mutfak lavabosunu açma işini yapacak mutfak lavabosunu açan servis tıkanıklık robotuna sahip olmalıdır.

Tıkalı lavabo açan tesisatçı da aynı şekilde tıkanmış gider açma robotu ile kırma dökme yapmadan tıkalı boruyu açar. Eğer tıkanıklık robotu olmaz ise rast gele elinize geçirdiğiniz bir şeyle gideri açmaya çalışacaksınız. Bu pimaş  gider borularında kırılmaya yol açar ise dert bir iken iki olur. Yani birde su kaçağı oluşur ki bu durumda tadilat gerektirir. Ne zaman kaybı olsun ne de maddi bir kayıp profesyonel tıkanıklık açma servisi ile bu işi kısa yoldan kolayca çözün.

Tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı 

Mutfak tıkanıklığı mutfak  giderini kullanılmaz hale getirir. Mutfak lavabosunun tıkanma nedenlerinin başında yağ kalıntıları gelir. Mutfak bulaşık, yemek yapma gibi işlemlerin yoğun yapıldığı bir yerdir. Dolayısıyla mutfak lavabosu bunların atıklarıyla her zaman tıkanmaya müsaittir. Tıkalı mutfak gider borusu açan tesisatçı tıkanıklık açma işleminde her zaman profesyonel yöntemler kullanılmalıdır. Bunun için bir tesisatçı çağırmalısınız ve cihazla tıkalı mutfak lavabosu açılmalıdır. Böylece mutfak lavabosu kalıcı olarak açılabilir. Bunun dışında kullanılacak diğer yöntemler tıkanıklığı açmada etkili olmaz. Bazen kendi çabamızla tıkanıklığı açarız ancak sürekli sürekli aynı tıkanıklık sorunu yaşanır. Çünkü, tıkalı olan yerdeki arızayı geçici çözdüğümüzden bu sorunla sürekli uğraşmak durumunda kalırız.

Tıkalı mutfak lavabosu pompalama ile açılmaya çalışılsa, tıkanıklığın en önemli nedeni olan yağlanmada etkisiz kalır. Yağlanma nedeniyle tıkanan mutfak lavabosu pompalama ile açılmaz. Yağlanma yüzünden oluşan tıkanıklıkta kimyasal açıcıların kullanılması da pek işe yaramaz. Mutfak lavabosu başka bir etkenden tıkansa bile, içerde biriken yağ kalıntıları temizlenmez.

Tıkalı mutfak lavabosu açan tesisatçı sunduğu hizmeti cihazlarla sunuyor ise  profesyonel yardım alırsınız. Tecrübeli ustalar cihazla tıkanıklığı tesisata ve etrafa zarar vermeden  açacaktır. Daha sonra mutfak lavabosu giderini yıkayıp temizleyerek yağ kalıntılarını da giderirler. Bundan sonra mutfak lavabosunu ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle tıkanmış mutfak lavabosunu cihazla açtırmayı tercih etmelisiniz.

Benzer Gönderiler: