Tıkalı Boru Açma 718 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 2 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı pis su borusu açma, atık su borusu tıkanıklığı açma için tıkalı boru açma kimyasalı yetersiz kalabilir. Pis su gideri açma, su tesisat borusu tıkanıklığı açma yöntemleri de farklıdır. Pis su tıkalı boru açma yöntemleri için robotlu makineli yöntem derken temiz su tesisat tıkanıklığı açma için basınçlı uygulama deriz. Pis su gideri boru tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma yöntemleri başarı oranı çok yüksek olup riski de yok denecek kadar azdır. Tıkanıklık açan tesisatçı kanal açma makinesi ile kırmadan tıkanıklığı açar. Yağ tıkalı boru açma için pimaş boru açma ilacı kullanılabilir ya da pimaş yıkama yapılabilir.

Tıkalı pis su borusu  açma atık su borusu tıkanıklığı açma

Tesisatınızda tıkanmış olan bölgenin açılması için cihazla tıkalı pis su borusu açma hizmeti veren bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Tıkalı olan tesisatı açma uygulamasını yaparken tesisatçınızın kullandığı yöntem hayli önemlidir. Etrafı kırmadan, evinize zarar vermeden çalışan ustalar, tıkalı pis su borusunu konforlu bir şekilde etrafa zarar vermeden açacaktır. Pis su borusu tıkanıklığı sürekli kullanılan veya atıl olan her tesisatta olabilir. Bunun çeşitli sebepleri olabileceği gibi ana neden giderlere atılan yabancı cisimlerdir. Bazen atıklar tıkanıklığa neden olur, bazen de pis su borusunun kalitesizliği ve yapım hataları bunda etkili olabilir.

Tıkalı pis su borusu açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı pis su borusu açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı pis su borusu açma işlemi için öncelikle ustalar tıkanıklık sebebini tespit eder. Bu uygulamada kameranın tıkalı olan bölgeye yürüyememesi nedeni ile önce tıkanıklık açılır sonra kamera salınır. Tıkalı olana bölge kanal açma makinesi olan robotla önce açılır sonra kamera ile görüntülenerek bu bölgenin kirlilik durumu görülür. Uygulama gerçek anlamda bu şekilde yapılır.

Tıkalı olan tesisat su sızıntılarının oluşmasına neden olur. Evde duvarlarda nemlenme, terleme, rutubet gibi sorunlara yol açar. Bunlara engel olmak için, daha fazla zarar görmemek için, ek tadilatlara girişmemek için ve bunları gidermek amacıyla daha fazla para harcamamak için, tesisatçınızdan tıkanıklık açma hizmeti almanız gerekir. Bu hizmeti cihazla veren bir tesisatçınız olursa, kolayca pimaş borusundaki tıkanıklık açılacaktır.

Benzer Gönderiler: