Tıkalı Boru Açma 398 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabo tıkanıklığını açan cihaz kaç para, kanal tıkanıklığı açma cihazı yani gider açma makinesi pahalı bir cihazdır. Evde cihaz olmadan da lavabo açma sustası, gider açma aparatı ve gider açma teli ile şansınızı deneyebilirsiniz. Atık su gider borularını kırma dökme olmadan açmaya çalışmak için elbette robotlu makineler olmalıdır. Zemin altında kalan pimaş gider borularında tıkanıklık yaşandığında bu tıkanmışlığı gidermek sert bir cisimle olmayacaktır. Eğer sert bir cisimle müdahale ederseniz pimaş borusunda çatlak oluşabilir ki, bu hiç istenmeyen bir duruma neden olur. Böylesi bir durumda dert bir iken iki olur. Yani, tıkanmış boru başınızı ağırtmışken birde su kaçağı ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Lavabo Tıkanıklığını Açan Cihaz Kaç Para | Uzmanlar Tesisat

Lavabo Tıkanıklığını Açan Cihaz Kaç Para | Uzmanlar Tesisat

Lavabo tıkanıklığını açan cihaz kaç para

Lavabo tıkanıklığı açan cihaz kaç para diye merak edilen bu sorunun cevabı diğer cihazlara oranla yüksek kalmaktadır. Tıkalı gider açma robotu markaya göre değişmekte olup 10 bin ile 25 bin arasında değişmektedir. (Şubat 2022) Tıkanmış lavaboları açmak için, artık lavabo açıcı makineler kullanılmaktadır. Bu yöntemle etrafı kırmaya gerek kalmadan tıkalı lavabo açılmaktadır. Bu nedenle her tesisatçıda bu makineler olmayabilir. Ancak tıkanmış lavaboların kolay açılması için tesisatçınızın bu makineleri kullanması gerekir. Artık eskisi gibi fayanslarınızın kırılmasına, evinizin zarar görmesine gerek kalmadı. Bu yüzden lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda, tesisatçınızın lavabo açıcı makine kullanıyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Lavaboyu nasıl açacaklar, fayansları kıracaklar mı, makineleri var mı diye sorgulamalısınız. Lavabo açıcı makine fiyatları yüksek olsa da, bir tesisatçının bu şekilde hizmet vermesi gerekir. Müşterilerini mağdur etmeden, modern yöntemlerle lavabo açma işlemi yapması önemlidir.

Lavabo giderleri tesisatta en fazla tıkanan giderlerdir. Çünkü her gün birden fazla sayıda lavaboları kullanırsınız. Mutfakta, banyoda lavaboların tıkanmasına neden olabilecek atıklar çok fazladır. Zamanla suyun kireci ile tıkanmada etkili olabilir. Lavabo açıcı makine fiyatları profesyonel kullanım için ayarlanmıştır. Bu makineler ustalar tarafından kullanılır ve tıkalı lavabolar kolay bir şekilde açılır.

Zor olarak bildiğiniz tesisat arızaları cihazlar sayesinde çok kolay çözülür hale gelmiştir. Tıkalı olan bölge tıkanıklık açma cihazı ile kırmadan açılır. Bu açıdan tesisatçıdan yardım alacaksanız mutlaka tıkanıklığı açarken ne tür bir uygulama yapacaklarını sorun.

Benzer Gönderiler: