tesisatta kaçak 1356 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı zamana ve kullanıma bağlı olarak süreç içerisinde borulardan su sızması ile ani ortaya çıkabilen bir tesisat sorunudur. Su Tesisatı Kaçak Bulma profesyonel uygulamalar ile kırma dökme olmadan kısa sürede bulunur.

Neden Su Tesisatı Kaçağı Olur?

  • Tesisat eski tip demir boru ise boruda delinme olduğundan su kaçağı olur.
  • Tesisat dışarıdan darbe alırsa su sızması olur.
  • Malzeme hatalı olursa su kaçağı olur.
  • Montaj aşamasında tesisatçı hatalı iş yaparsa su kaçağı olur.
  • Pimaşlarda çökme, kırık olur ise su kaçağı olur.
  • Armatürler iyi sıkılmaz ise su kaçağı olur.

Tesisatınızda su kaçağı ve su sızıntısı oluyorsa, hemen harekete geçmezseniz evinizde çeşitli hasarlar olacaktır. Öncelikle duvarlar kabaracak, belki de rutubetle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Küf kokusunu da unutmamanız gerekir. Evinizin bu durumda olmasını istemiyorsanız, yapmanız gereken cihazla su kaçağı  bir servis çağırmak olsun.

 

Su Tesisatı Kaçak Bulma Nasıl Yapılır?

Su tesisatında oluşan arızanın giderilmesi için elektronik cihazlarla kırma dökme olmadan tam yer tespiti ile mümkündür. Su tesisatı kaçak bulma hizmetini sunan tesisatçı öngörü ile değil cihazla noktasal yer tespiti yapması en pratik ve akıllı çözüm olacaktır.

Su kaçağı bulma makinesi ile su kaçağı olan yeri kırmadan cihazla bularak sizlere en sağlıklı çözümü sunuyoruz.  Bu işte tecrübesi olmayan sadece cihazı olan fakat tesisatçı olmayan kişi size çözüm yerine sorun üretecektir. Her eline su tesisatı kaçak bulma makinesi alan kişi evinize gelip su tesisatı kaçağını bulmasını beklemeyin. Neden derseniz aslında kaçağı bulan cihaz değil yine tecrübeli ustadır. Daha net ifade edelim; su tesisatı kaçak bulma cihaz olmadan, usta tesisatçı olmadan bulunamaz.  Bu ikisi birbirinin ikamesi olmayıp cihaz ve usta tesisatçı birbirinin tamamlayıcısıdır.

Su tesisatı kaçak bulma işlemlerini birkaç makine satın alıp bu işe girmek isteyen onlarca hatta yüzlerce kişiyi çevremizde görmekteyiz. Bunlar tamamen sizin işlemlerini bitirmeden doğru ve sağlıklı bir iş yapmadan aksine, sağlıklı bir iş yaptığını belirterek sizden ücret talep edecektir. Biz bunlara karşı mücadelemizi bilgi ve birikimimizi ortaya koyarak  sizlere su tesisatı kaçak bulma tespitini en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.

 

Su Tesisatı Kaçağı bulmak uzmanlık gerektirir. Özellikle Kalorifer Tesisat kaçaklarında kimyasal ilaçlı uygulama yapılmasının öneriyoruz.Kimyasal uygulama dikkat özen bilgi isteyen bir uygulamadır.

Kimyasal maddenin ortalama ne kadar döküleceği ne kadar tesisat içinde kalması gerektiğini ve ne kadar devir daim olması gerektiği uzmanlar tarafından bilinmektedir. Su tesisatı kaçak bulma işlemleri garantili bir şekilde uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Su tesisatı kaçak bulma hizmetini son teknoloji cihazlar  ile size en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Su sızıntı tespiti işleminden hemen sonra yapılacak işlemlerde hangilerinde başarılı olup hangilerinde daha sonra sıkıntılar yaşayacağı size  uzmanımız tarafından anlatılarak  bilgi de verilmektedir. Su tesisatı kaçak bulma İşlemlerini cihazla kırmadan noktasal tespit ile bulup,tamirini de yapıyoruz.

0Shares

Benzer Gönderiler: