tesisatta kaçak 32 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenyurt kırmadan su kaçağı bulma servisi su tesisatı kaçak bulma işini su kaçağı tespit hizmetine uygun teknolojik makineler ile bulup tamir eder. Kırmadan cihazla Esenyurt su kaçağı bulma servisi su kaçağı tespiti olsun tıkanıklık açma olsun profesyonel makineler ile bu hizmeti sunar. Kamera ile kırmadan noktasal su kaçağı tespiti Esenyurt servisi kırma dökmenin olmadığı çözümler sunar.

Kameralı kırmadan hem temiz su tesisatı kaçaklarını hem de pis su kaçaklarını cihazlı bulup tamirat için de noktasal yer kırar. Su sızıntısı tespit aşamasında kırma dökme olmaz sade tamirat aşamasında tamir için küçük bir yer açılır. Bu da sizi ek maliyetlerden ve tadilat gibi büyük maiyetlerden kurtarır.

Esenyurt kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Esenyurt Kırmadan Su Kaçağı Bulma Su Sızıntısı Bulma

Su kaçağı problemi bazen çok can sıkıcı olabilir. Sizin banyonuz da olan su kaçağı alt katın odasından çıkabilir. Bu kaçağı bulmak eskiden oldukça zordu. Evinizin bir çok yeri kırılır ve size oldukça masraf çıkabilirdi. Esenyurt Su Tesisatçısının kullandığı teknolojik makineler ile su kaçağını bulmak o kadar zor ve külfetli değil. Akustik hassas dinleme cihazları ile kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yapıldığı için etraf kırılıp dökülmez.

Esenyurt Su Kaçağı Servisi, kaçağın yerini noktasal olarak bulduğundan çok küçük bir yer kırılıp tamiratı dakikalar içinde gerçekleştiriliyor. Böylece gereksiz zaman kaybı olmayacak ve cebinizden fazla para çıkmayacaktır. Ayrıca eviniz inşaat alanını da dönmeyecek ve günlük yaşantınız kesintiye uğramayacaktır. Su kaçağı tespiti Esenyurt servisinin profesyonel uygulamaları ile kalıcı garantili çözüm sizlere sunulur.

Esenyurt Kameralı Pis Su Kaçağı Bulma

Esenyurt su sızıntısı bulma işi için sadece tek makine akustik cihaz yeterli olmaz. Su kaçağı temiz su tesisatında değil de atık su boru içinde ise burada akustik cihaz bir işe yaramaz. Boru içi görüntüleme için kamera gerektiğinden eğer su kaçağı tespit işi tam olsun diyorsanız kamera gereklidir. Kamera boru içine gönderilerek boru içinde kırık, çatlat ve boruda çökme olup olmadığı görüntülenir. Bu sayede su sızıntısının nedeni tespit edilmiş olur. Su kaçağını tespit aşamasından sonra da boru tamiratı gelir. Atık su borularında bölgesel tamirat yapılamadığı için boru değişilir.

Uzmanlar Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde su kaçağı bulma hizmetimiz bulunmaktadır. Esenyurt kırmadan su kaçağı bulma servisimiz sizin ihtiyacınız olduğunuzda bir telefon kadar yakınınızda. Tesisat adına her türlü bilgi ve sorunlarınız için bizi arayın lütfen.

3Shares

Benzer Gönderiler: