Su sızıyor 1482 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Duvardan su sızıntısı, duvardan suyun gelme nedeni, odadaki duvarda kalorifer borudan su sızması ise kimyasal ilaçlı kaçak tamiri de yapılabilir. Duvardan su akması, duvardaki su sızıntısı, duvardan su damlıyor, oluşu yağmur yağınca duvar ıslanıyor ise betondan su sızması yağmur kaynaklıdır. Bu durum izolasyon yapılmasını gerektirir.

Duvardan su damlaması tespitini tesisat sektörüne yönelik üretilmiş son teknolojik cihazlar ile size noktasal olarak sızıntı oluşan bölgeyi kolaylıkla bulabileceğimizin garantisini veriyoruz. Su kaçağı su  sızıntısı tespiti konusunda tüm teknolojik aletleri almadan bu işe girmiş birçok firma bulunmaktadır. Su sızıntısı tespiti için kullanılacak cihazlar kesinlikle son teknoloji elektronik fonksiyonel cihazlar olmalıdır. Duvardan su sızıntısı tespiti konusunda zamanınızı harcayan kişiler bu sektöre zarar vermekte ve doğal olarak sizin güveninizi sarsmaktadır. Duvardan su sızıntısı sorununu en iyi ve en sağlıklı olarak çözebilecek, firmamız bünyesinde çalışan uzman tesisatçılardır. Su kaçağı ve su sızıntısı konusunda başardığımız işler paralelinde tecrübemizi kalitemizi arttırarak sizlere en iyi hizmeti en ucuz fiyat vermek vizyonu ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Duvardan su sızıntı tespit servisi

Duvardan su sızıntısı bazen sızıntının olduğu bölümden çok farklı bir yerde, suyun toplandığı su kaçak belirtisinin oluşabildiğine de çok şahit olduk. Su kaçağının asıl oluştuğu kaynağı noktayı bulmak uzmanlık gerektirmektedir. Bu tip su sızıntısını noktasal bulma işlemi uzmanlık gerektirdiği kadar herkesin yapmak istediği ama sonuçlarında başarıdan çok zarara uğradıkları bir iştir. Duvardan su sızıntısı birçok belirti ile kendini göstermektedir. Duvardan su sızıntısı belirtisi olduğunda sızıntının da aynı bölgede olduğu kesin bir durum değildir.

Duvardan Su Sızıntısı | Uzmanlar Tesisat

Duvardan Su Sızıntısı | Uzmanlar Tesisat

Duvardan su kaçağı servisi konusunda sürekli kendini güncelleyen bir ekibimiz olduğu için size direk sağlıklı sonuç odaklı uygulamalarda bulunacak ve onarımları en kaliteli şekilde başarıyla gerçekleştireceklerdir. Su tesisatı kaçakları su sızıntılarını bulmak artık eski ve klasik yöntemlere göre çok daha kolay olup ,cihazlar bu  işlemleri ve uygulamaları pratikleştirmiştir.

Tüm musluklarınız ve su tesisatlarının çıkışları kapalı olmasına rağmen duvarınızdan su sızıntısı devam mı ediyor? Eskiyen tesisatta korozyon aşınma oluştuğundan su sızıntıları ile karşılaşmak beklendik bir durum olup sürpriz değildir. Duvardan su akması eski binalarda genellikle çok sık rastlanan bir durumdur.

Duvardan su damlaması teknolojik olanakların olmadığı zamanlarda büyük masraflara neden olup, büyük maliyetlerle onarımı gerçekleşiyordu. Su sızıntısı artık teknolojinin son harikası ürünler ile firmamız tarafından kolayca noktasal tespit yapılarak onarımını gerçekleştirilmektedir. Su kaçaklarında  su sızıntılarında evinizi kırıp dökmeye fayanslara duvarlara zarar vermeye artık son veriyoruz. Duvardan su sızıntısı bulmak uzmanlar dışında bu işi öngörü ile deneme yanılma yolu ile bulmaya çalışan kişilerin yapacağı  bir işlem değildir.

Tesisat su sızdırıyor ise ne yapmalıyım?

Tesisat borularından su sızıyor ise, hemen tesisatçı ile  iletişime geçmelisiniz. Evinizde su kaçağı nedeniyle duvarlarınızın kabarmasına, rutubete engel olmalısınız. Borulardan su sızdığı zaman, bunun evinizde yayılmasına engel olamazsınız. Çünkü su en küçük bir noktadan bile geçer, belki de komşunuzun evine kadar gidebilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda panik yapmayın. Aklınıza eski yöntemleri getirmeyin. Şimdi fayanslar kırılmıyor, duvarlarda sıvalar kazılmıyor. Artık cihazla su kaçağı, su sızıntı tespiti yapılıyor. Ustalar cihazları profesyonelce kullanarak, noktasal olarak su sızıntısının yerini tespit ediyor. Ancak böyle bir hizmeti almanız için, tesisatçıyı doğru seçmelisiniz. Çünkü kurumsal tesisatçılar dışında bu yöntemi kullanan firmalar oldukça az. Bunun sebebi henüz cihazlarının olmaması ya da ustalarının bu cihazları kullanamaması olabilir. Bu yüzden mağdur olmamak için, su kaçağı tespitinden önce tesisatçıya hangi yöntemi kullanacağını sormalısınız.

Su kaçaklarının çıplak gözle tespit edilmesi mümkün olmayıp bu  gibi durumlarda devreye duvardan su sızıntı tespiti uygulaması girmektedir. Bir yerde su sızıntısı mı gördünüz? Bizi arayın sizlere uzman tesisatçılar aracılığı ile  cihazla kırmadan noktasal yer tespitini sunalım. Su sızıntısı hemen tespit edilip onarılmaz ise zaman geçtikçe sıkıntılı bir hal almaktadır. Bu sıkıntının önüne pratik bir şekilde geçilebilmesi için su sızıntısı tespitinin cihazla ivedi yapılması şarttır.

Su sızıntısı tespiti için neden bizi tercih etmelisiniz?

Duvardan akıyor ise su kaçak tespiti işlemlerinde işletmemiz teknolojinin son harikası olan aletleri kullanmaktadır. Ayrıca duvardan su sızıntısı tespiti işlemlerin de kullanılan kamera ve dinleme cihazları kesinlikle uzmanlık gerektiren ve ayrıca cihazların eğitimini almış bir uzman tesisatçı tarafından kullanılması sonuç verecektir. Sıradan bir kişi duvardan su sızıntısı tespiti yapmaya kalkarsa ortada bulunan sorunu bulamamakla birlikte daha büyük zararlara sebebiyet verecektir.

Su kaçağı su  sızıntısı konusunda bu zamana kadar, sağlıklı yollar ile sızıntıları bulup onarımlarını gerçekleştirmeyi başardık. Bu başarıyı bize inanıp, bize güvenip tesisat kaçakları ile ilgili bizi tercih ettikleri için siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Su sızıntısı, su kaçağı  konusunda sonsuz güveninizi sağlayarak sizlere her zaman daha iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

Firma olarak duvardan su sızıntısı tespiti işini yıllardır kaliteli bir şekilde yaptığımız için siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak daha da fazla kaliteli hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Siz de daha fazla beklemeden duvardan su sızıntısı tespiti ve onarımını gerçekleştirmek için bizi arayabilirsiniz. Duvarda su tesisatı kaçağını, cihaz ve tesisat kaçak bulma kameralarımız ile kırmadan bulup tamirini de yapıyoruz.

Benzer Gönderiler: