su kaçağı servisi 290 kez görüntülendi

Hadımköy su kaçağı servisi

Su kaçağı sorunu yaşamadan bunun nasıl tespit edileceği hakkında fazla araştırılma yapılmaz. Ancak böyle bir sorun yaşandığında, büyük olasılıkla hemen panik yapılır. Çünkü su kaçağı acilen giderilmelidir. Beklediğiniz takdirde yaşam alanlarınızda daha ciddi sorunların gelişmesine neden olursunuz. Su kaçağı tespiti günümüzde,Hadımköy su kaçağı servisi tarafından donanımlı,cihazlarla yapıldığından, tereddüt etmenize gerek yok.

Cihazlar kullanılarak, kırmadan yapılan su kaçak tespiti sonrasında noktasal olarak onarımı yapılır. Bu nedenle yapılan işlemin evinizde hasara sebep olacağını hiç düşünmeyin. Akustik dinleme cihazı sadece su sesinin dinlenmesiyle ihtiyacınız olan su kaçağın tespitini yapmaktadır. Sizlerde tesisatınızı rahatça kullanmaya başlayacaksınız.

Çok daireli binalarda karşılaşılan su kaçağı sorunlarında bazı durumlarda kaçağın kimden olduğu ilk bakışta belirlenemez. Mutfak, banyo ya da tuvaletlerin sadece bir duvar ile ayrıldığı bitişik daire yapısında genel olarak karşılaşılan bir problem olan bu küçük sorunun çözümü oldukça basittir.Yan komşunuz ile ortaklaşa kullandığınız duvarda nemlilik ve pul pul dökülme sorunun var ancak siz sorunun hangi tesisattan kaynaklandığını bilmiyorsunuz.

Böyle bir durumda evdeki tüm su akarlarını kapatarak su saatinin dönüp dönmediğine bakabilirsiniz. Eğer ki saatte bir dönme var ise su kaçağı sizin dairenizden kaynaklanıyor demektir. Çok garantili bir yöntem olmasa da zaman zaman işe yarayan bu yöntem her iki dairede de su kaçağı olması durumunda işe yaramamaktadır.

Kırmadan SU KAÇAĞI BULMA servisi

Hadımköy su kaçağı servisi

Bu durumda duvarda meydana gelen kaçağın hangi daireden kaynaklandığını Hadımköy su kaçağı uzmanları tespit edebilir. Tespit işlemi sonrasında sorunlu olan tesisatta yapıla tamir sonucu sorunun ortadan kaldırılması sağlanır. Burada dikkat edilmesi gereken, su sızıntısı bulunduktan sonra hemen taramanın bitirilip tamire başlanmaması gerektiğidir. Sorun bölgesi bulunsa bile taramanın devam etmesi ve hatta yan dairede de tarama yapılması gerekir. Bunun nedeni su kaçağının sadece tek bir bölgede olmayıp birkaç bölgede ve her iki tesisatta da olabileceğidir.

Ortak mahalde ve Duvardaki Su Sızıntısını Noktasal Buluyoruz.

Hadımköy su kaçağı-1

 Kimden kaynaklandığı belli olmayan su kaçaklarının tespit işlemini firmamız en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Bu tespit işlemi yapılırken her iki dairenin de su tesisatlarında cihaz ile kaçak taraması yapılır. Bu taramadan elde edilen verilere göre sızıntının olduğu daire kolaylıkla tespit edilebilir.

Cihazla kırmadan su tesisatı kaçak tespitini yapıyoruz.

Hadımköy su kaçağı-2

Hadımköy su kaçağı servisi ,bu tespit işlemlerini yaparken kaliteli ve tesisatlara uygun su kaçağı bulma cihazları ile geniş alanda tarama yapıp alınan verileri en doğru şekilde analiz ederek su kaçağı ya da kaçaklarını kısa sürede tespit etmektedir.