su kaçağı servisi 545 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Hadımköy su kaçağı ya da su tesisatçı servisi ile tesisatta oluşan arızaların tespiti ve tamiri yapılır. Hadımköy su tesisatçısı, su kaçağı tespitini su kaçak tespiti cihazı ile noktasal bulup tamir eder. Su kaçağı sorunu yaşamadan bunun nasıl tespit edileceği hakkında fazla araştırılma yapılmaz. Ancak böyle bir sorun yaşandığında, büyük olasılıkla hemen panik yapılır. Çünkü su kaçağı acilen giderilmelidir. Beklediğiniz takdirde yaşam alanlarınızda daha ciddi sorunların gelişmesine neden olursunuz. Su kaçağı tespiti günümüzde, Hadımköy su kaçağı servisi tarafından fonksiyonel cihazlarla yapıldığından, tereddüt etmenize gerek yok.

Cihazlar kullanılarak, kırmadan yapılan su kaçak tespiti sonrasında noktasal olarak onarımı yapılır. Bu nedenle yapılan işlemin evinizde hasara sebep olacağını hiç düşünmeyin. Akustik dinleme cihazı sadece su sesinin dinlenmesiyle ihtiyacınız olan su kaçağın tespitini yapmaktadır. Sizlerde tesisatınızı rahatça kullanmaya başlayacaksınız.

Hadımköy Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Hadımköy Su Kaçağı | Uzmanlar Tesisat

Hadımköy su kaçağı servisi

Çok daireli binalarda karşılaşılan su kaçağı sorunlarında bazı durumlarda kaçağın kimden olduğu ilk bakışta belirlenemez. Mutfak, banyo ya da tuvaletlerin sadece bir duvar ile ayrıldığı bitişik daire yapısında genel olarak karşılaşılan bir problem olan bu küçük sorunun çözümü oldukça basittir. Yan komşunuz ile ortaklaşa kullandığınız duvarda nemlilik ve pul pul dökülme sorunun var ancak siz sorunun hangi tesisattan kaynaklandığını bilmiyorsunuz.

Böyle bir durumda evdeki tüm su akarlarını kapatarak su saatinin dönüp dönmediğine bakabilirsiniz. Eğer ki saatte bir dönme var ise su kaçağı sizin dairenizden kaynaklanıyor demektir. Çok garantili bir yöntem olmasa da zaman zaman işe yarayan bu yöntem her iki dairede de su kaçağı olması durumunda işe yaramamaktadır.

Bu durumda duvarda meydana gelen kaçağın hangi daireden kaynaklandığını ,su kaçak tespiti yapan ustalar tespit edebilir. Tespit işlemi sonrasında sorunlu olan tesisatta yapıla tamir sonucu sorunun ortadan kaldırılması sağlanır. Burada dikkat edilmesi gereken, su sızıntısı bulunduktan sonra hemen taramanın bitirilip tamire başlanmaması gerektiğidir. Sorun bölgesi bulunsa bile taramanın devam etmesi ve hatta yan dairede de tarama yapılması gerekir. Bunun nedeni su kaçağının sadece tek bir bölgede olmayıp birkaç bölgede ve her iki tesisatta da olabileceğidir.

Kimden kaynaklandığı belli olmayan su kaçaklarının tespit işlemini firmamız en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Bu tespit işlemi yapılırken her iki dairenin de su tesisatlarında cihaz ile kaçak taraması yapılır. Bu taramadan elde edilen verilere göre sızıntının olduğu daire kolaylıkla tespit edilebilir.

Hadımköy su kaçağı servisi, bu tespit işlemlerini yaparken kaliteli ve tesisatlara uygun su kaçağı bulma cihazları ile geniş alanda tarama yapar. Alınan verileri en doğru şekilde analiz ederek su kaçağı ya da kaçaklarını kısa sürede tespit etmektedir.

Benzer Gönderiler: