su kaçağı servisi 339 kez görüntülendi

Tuvalet su sızıntıları – Su tesisatı kaçakları cihazla tespit edilerek etraf kırılmadan tamirat yapılır

Belki de evimizde başımıza gelebilecek tuvalet su sızıntıları en büyük sorunlardan biridir . Tuvalette yaşanılan bu sızıntılar sebebi pimaş bağlantı hatalarından veya pimaş çatlaklarından olabilir. Pimaşın bir kısmının tıkanması ve atık suyun tam olarak atılamamasından dolayı da pimaş sızıntı yapabilir.

Böyle bir durumda sızıntının nereden kaynaklandığı tespit etmek için artık kırım yapmanıza gerek yok. Bu iş üretilen pimaş içi görüntüleme kamerası ile tuvalette oluşabilecek sızıntının yeri kırmadan anında tespit edilebiliyor. Kamera ile noktasal olarak tespit edilen sorun anında tamir edilebiliyor.

Eğer sızıntıya pimaşta oluşan tıkanıklık sebep olmuşsa tıkanıklık açma makinesi ile dakikalar içinde tıkanıklık açılarak pimaş temizlenebiliyor. Ayrıca bu işler için büyük maliyetlere katlanmanıza gerek yoktur.

Sızıntı,  tıkanıklık kaynaklı olabileceği gibi deforme olan tesisattaki oluşan arızalar sonucu oluşur. Su sızıntısının kaynağı, sebebi her ne olursa olsun aynı yol izlenerek cihazla bulunur. Bu yol dışında su sızıntısının bulunmaya çalışılması maliyet demek, fazladan harcanan zaman demek ve boşa giden emek demektir. Tuvalet su sızıntıları için kesinlikle uzman tesisatçı ve elektronik cihazlar devrede olmalıdır.

Tuvalet su sızıntıları

Sızıntı için gerekli çalışma yapılmadan kaçak tespit edilmeden, kaçağın  tuvalet taşının giderinden kaynaklandığını söylemek rastgele ya tutarsa hizmet anlayışı olup bu ahlaki değildir. Bu durumda taşı kaldırıp giderlerini değişip yeni taş koymamız gerekmektedir. Peki taşı kaldırdık etrafı kırdık ancak su kaçağı buradan değil ise bu durumda nasıl bir açıklama yapılacak. Cihazla kamera ile tespit olmadan bu şekilde bir yaklaşımın ne kadar reel olduğu tartışılır

Firmamız bu konularda her türlü ekipmana sahiptir. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve uzmanlar kalitesine güvenmek. Firmamız sektörde kendini ispatlamış ve bu güne kadar yaptığımız her iş kalitemizi ispat etmiştir.

Tuvalet su sızıntıları kamera ile görüntülenerek  net ve kesin bir tespit yapıldıktan sonra, tamirat için adım atılmalıdır.

Tesisatçı servisinin sunduğu alternatif tesisat hizmetleri