su kaçağı servisi 297 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kombi su eksiltmesine kırmadan çözüm için kombi su eksiltmesinin nedeni tesisat ise  kombi su basıncı düşerse buna bağlı kimyasal sıvı ile kaçak tamiri yapılabilir. Kombi kaçaklarını kırmadan bulma işi kombi kaçaklarında termal kamera ile bakılır ise kırmadan kalorifer boru su kaçak bulmadan bahsedilebilir. Tesisatta kaçak yok kombi su eksiltiyor, kombide su kaçağı genleşme tankının havasının bitmesi kaynaklı olabilir. Kalorifer borularında oluşan su sızıntıları elbette kimyasal sıvı ile kapatılabilir. Kombi kalorifer su kaçağı olduğunda kimyasal sıvı tesisata doldurulur ve kalorifer kaçak tamir sıvısı tesisat içinde dolaşır. Nerede kaçak var ise orda oksijenle birleşip kalorifer kaçaklarını kapatır.

Kombi Su Eksiltmesine Kırmadan Çözüm | Uzmanlar Tesisat

Kombi Su Eksiltmesine Kırmadan Çözüm | Uzmanlar Tesisat

Kombi su eksiltmesine kırmadan çözüm kalorifer sıvısı

Kombi su eksiltmesine kırmadan çözüm sunan tesisatçı firma ile  görüşüp yardım almanız pratik çözüm uygulanmasında en etkili yol olacaktır. Kışın kombi yakarak, doğalgaz kullanımıyla sıcacık bir ortamda olmayı hayal edenler hayal kırıklığı yaşayabilir. Çünkü kalorifer tesisatında ısınmaya engel olan sorunlar ortaya çıkabilir. Kombide sürekli su eksildiğini fark edebilirsiniz. Sürekli olarak kombiye su basmak zorunda kalabilirsiniz. Kombi su eksiltiyor kırmadan çözüm var mı, diye araştırmalara girersiniz. Kombi su eksilttiği zaman tesisatınızda su kaçağı olan yerler olur. Bu yerler bir ya da daha fazla olabilir.

Kaçağın olduğu yeri bulmak için her yerin kırılacağınız da düşünebilirsiniz. Ancak kombi su eksiltiyor kırmadan çözüm önerisi vardır.  Tesisat kaçaklarını bulma ve kaçak yerini kapama için özel bir kimyasal madde kullanılabilir. Bu konuda tesisatçınıza danışabilirsiniz. Tesisatta kaç adet kaça olursa olsun kimyasal ilaç kaçağın olduğu yerde oksijenle etkileşerek kristalleşip kalmaktadır.

Kombide su eksiltmesine kırmadan çözüm önerisi sunan bir tesisatçınız varsa hemen bir usta göndermesini isteyebilirsiniz. Evde zahmetsiz bir çalışmayla tesisata verilen kimyasal madde kaçak yapan yerleri bulur ve bu yerde kristalleşerek kaçak yerini kapatır. Kimyasal kaçak kapama yöntemi son derece pratik ve kolay uygulanır. Ustalar kaçak olan yerleri bu kimyasalla kapatır. Artık aynı yerde yeniden kaçak olmaz. Kombi su eksiltmez. Kırmadan tesisat kaçağı kapatılmış olur. Kalorifer tesisatında su kaçağına kimyasal çözüm. Kırma dökmeye son veriyoruz.

Benzer Gönderiler: