Pimaş yıkama 555 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Zeytinburnu pimaş yıkama, robotla kırmadan pimaş açma ve pimaş yıkama gider temizleme işi profesyonel makineler ile yapılır. Zeytinburnu su tesisatçısı, tuvalet tıkanıklığı açma yanında su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlerini de yapmaktadır. Zeytinburnu tıkalı pimaş açma ve Zeytinburnu lavabo gideri pimaş açma servisleri ile tesisatçı hizmetlerimizi sürdürüyoruz.Pimaş tesisatı ve pis su gider tesisatı cihazla yıkanarak tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilir. Pimaş yıkama su tesisatçısı ile tek elden bir çok tesisat alanında hizmet alabilirsiniz.

Zeytinburnu pimaş yıkama gider temizleme

Pimaş tıkanmasına neden olabilecek her türlü atığın, yağ kalıntıların zamanında temizlenmesi gerekir. Pimaş yıkama işlemiyle bunu yapabilirsiniz. Bunun için Zeytinburnu pimaş yıkama servisimizden profesyonel destek almanızı öneririz. Pimaşları yerinden sökmeden, herhangi bir kimyasalın kullanılmadığı yöntemle pimaş borularınızı temizleriz. Pimaş yıkama işleminde ekiplerimiz özel bir pimaş yıkama cihazı kullanır. Cihazın pimaş içindeki atıkları temizlemesi içinde yüksek basınç kullanılır. Yani cihaz pimaş içine yüksek basınç verir ve atıkların hepsi rögara doğru gönderilir. Temiz ve hijyen pimaş kullanımı sayesinde tesisatınızdan maksimum fayda sağlarsınız.

Zeytinburnu pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Zeytinburnu pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Zeytinburnu pimaş yıkama servisi olarak semtinizdeki her yere teknik destek vermekteyiz. Ekiplerimiz pimaş yıkaması yaptırmak isteyen herkese yardımcı olur. Eski tesisatlar için çok elzem bir işlem olan pimaş yıkama, tesisatınızda olası tıkanıklıkların önlenmesinde önemli bir hizmettir. Temizlenmiş pimaşlar sayesinde tesisatınızı daha rahat kullanırsınız. Hem bireysel, hem de ticari işletmelerde yağ gibi atıkların fazla kullanıldığı tesisatlarda da pimaşlar belli aralıklarla temizlenmelidir. Pimaşlar temiz olduğu zaman tesisatınızda size fazla sorun yaşatmaz.

Tıkanan giderler bazen eğimsiz pimaş tesisatı kaynaklı, bazen aşırı yağlanma ve kirlenme kaynaklı olabilmektedir. Kaynağı ne olursa olsun önemli olan bu gider tıkanıklıklarının ana nedeni ortadan kaldırılarak giderlerin sağlıklı çalışması sağlanmalıdır. Pimaş yıkama ile tesisatın bütün noktaları temizlenir boru çap daralması ortadan kaldırılır. Bu sayede daha hızlı suyu çeken giderlere sahip olmuş olursunuz.

Benzer Gönderiler: