Pimaş yıkama 123 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş gideri yıkama servisi ile pimaş gider açma hizmeti, logar yıkama mutfak yıkama temizleme ve gider borularının yıkanması profesyonelce yapılır. Pimaş yıkama piyasasında yüksek basınçlı makine ile pimaş tesisatı temizlenir ve sürekli tıkanıklığın önüne geçilir. Pimaş yıkama servisi, pimaş temizleme işlemi için pimaş içi yıkama gider temizleme makinesi kullanır. Pimaş tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma içi ise tıkanıklık açma robotu kullanır. Atık gider boru yıkama ayrı cihazla yapılır, tıkanıklık açma ayrı cihazla yapılır.

Pimaş hattı hiç bir şekilde açılmaz, kırma dökme olmaz etrafı kirletmeden, zaman kaybı olmadan pratik uygulama ile açılır. Tesisat tıkanıklık arızalarında en kalıcı çözüm önce makine ile tıkanıklığın açılması sonrasında pimaş yıkama cihazı ile giderlerin yıkanmasıdır.

Pimaş Gideri Yıkama Servisi Pimaş Yıkamayı Neden Yapar?

  • Pimaş yıkamayı gerekli kılan şey pimaş boru iç yüzeyinde aşırı yağlanma ve kirlenmeye dayalı yumuşak yapışkan kirli bir tabaka oluşur.
  • Bu duruma bağlı boru çapında daralma olur ve su akışkanlığı azalmaya başlar ve belli bir süre sonra tıkanıklıklar oluşmaya başlar.
  • Sürekli tıkanıklık yaşanmasına bağlı işlerde aksama olacağından maddi zararlar oluşur.
  • Pimaş yıkama yapılmadığında tıkanıklık sonucu kötü kokular oluşmaya başlar.
  • Tıkanıklık olduğunda da su sızıntısı oluşur ve bu da rahatsızlık verici bir durumdur.
Pimaş Gideri Yıkama Servisi | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Gideri Yıkama Servisi | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklığın sık yaşanabileceği yer olan mutfak hattında yağlanma çok yoğun olduğundan bu hattın belirli aralıklarla pimaş yıkama yapılarak temizlenmesi gereklidir.

Restoranlar, oteller, kafeler gibi yerlerdeki mutfaklar yoğun kullanıldığından tıkanma şikayetleri çok fazla olur. Bu tıkanıklıklardan bıkkınlık duyan işletme sahiplerine pimaş yıkama önerisinde bulunduğumuzda bundan büyük memnuniyet duymaktadırlar.

Yüksek Yıkama Makinesi ile Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Pimaş yıkamayı gerekli kılan durumlar ortaya çıkmadan belli aralıklarla pimaş gider yıkama servisi tarafından bakım yapılmalıdır.

Tıkanıklık açılıp kamera ile görüntüleme yapıldıktan sonra boruyu çevrelemiş kirli tabakayı temizleme yapılması gerekli görüldüğünde bu işlem hemen yapılmalıdır.

  • Yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ucundaki aparat 360 derece dönme ve tazyikli su püskürterek temizlik yapar.
  • Önce ileri doğru ilerleyen basınca dayanıklı hortum ucundaki aparatla yıkama yaparak ilerler
  • Sonra hat bitince geri çektiğinizde pimaş gider boru içlerindeki son kalıntıları da temizleyerek gelir.
  • Giderden pimaş yıkama hortumu çıkarıldığında işlem bitmiş olup tekrara kamera ile görüntü alındığında temizlik net görülür.
  • Pimaş gider temizleme sonrası pima şboru iç çapı genişlemiş su daha rahat ve daha hızlı ilerleyebilir duruma gelmiştir.

Kameralı cihazlar ile kırmadan pimaş gider tıkanıklığı açıldıktan sonra pimaş gider temizleme işlemi başalr. istanbul geneli servis ağı gider tıkanıklığı açma servisi ile bu hizmetten faydalanın. Tıkanıklığın sürekli yaşanmasının önüne geçmek adına pimaş yıkama kalıcı çözüm sunan profesyonel bir hizmettir. Bu hizmet ile uzun yıllar kullanılan pimaşlarda biriken kirlilik ve oluşan tabaka temizlenir. Bu sayede her daim tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilir.

Benzer Gönderiler: