Pimaş yıkama 640 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş gideri yıkama servisi ile pimaş gider açma hizmeti, logar yıkama yapıyoruz. Mutfak yıkama temizleme ve gider borularının yıkanmasınıda yapıyoruz. Pimaş yıkama yüksek basınçlı makine ile pimaş tesisatını temizleriz ve sürekli tıkanıklığın önüne geçeriz. Pimaş yıkama servisi, pimaş temizleme işlemi için pimaş içi yıkama gider temizleme makinesini kullanır. Pimaş tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma içinse tıkanıklık açma robotu kullanırız. Atık gider boru yıkamayı ayrı cihazla, tıkanıklık açmayı ayrı cihazla yaparız.

Pimaş tesisatı hiç bir şekilde açılmaz, kırma dökme olmaz etrafı kirletmeden pratik makineyle açarız. Tesisat tıkanıklık arızalarında en kalıcı çözüm nedir? Önce makineyle tıkanıklığın açılması sonrasında pimaş yıkama cihazı ile giderlerin yıkanmasıdır.

Pimaş Gideri Yıkama Servisi Pimaş Yıkamayı Neden Yapar?

  • Pimaş yıkamayı gerekli kılan şey pimaş boru iç yüzeyinde aşırı yağlanmadır? Kirlenmeye dayalı boru içinde yumuşak yapışkan kirli bir tabaka oluşur.
  • Bu duruma bağlı boru çapında daralma olur ve su akışkanlığı azalmaya başlar. Boru içinde belli bir süre sonra tıkanıklıklar oluşmaya başlar.
  • Sürekli tıkanıklık yaşanmasına bağlı işlerde aksama olacağından maddi zararlar oluşur.
  • Pimaş yıkama yapılmadığında tıkanıklık sonucu kötü kokular oluşmaya başlar.
  • Tıkanıklık olduğunda da su sızıntısı oluşur ve bu da rahatsızlık verici bir durumdur.
Pimaş Gideri Yıkama Servisi | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Gideri Yıkama Servisi | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklığın sık yaşanabileceği yer olan mutfak hattında yağlanma çok yoğundur. Bu hattın belirli aralıklarla pimaş yıkama yapılarak temizlenmesi gereklidir.

Restoranlar, oteller, kafeler gibi yerlerdeki mutfaklar yoğun kullanıldığından tıkanma şikayetleri çok fazladır. Tıkanıklıklardan bıkkınlık duyan işletme sahiplerine pimaş yıkama önerisinde bulunduğumuzda büyük memnuniyet duymaktadırlar.

Yüksek Yıkama Makinesi ile Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Pimaş yıkamayı gerekli kılan durumlar ortaya çıkmadan belli aralıklarla pimaş gider yıkama servisi tarafından bakım yapılmalıdır.

Tıkanıklık açılıp kamera ile görüntüleme yapıldıktan sonra boruyu çevrelemiş kirli tabakayı görürsünüz.

  • Yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesiyle ucundaki aparat 360 derece döner. Pimaş içini tazyikli su püskürterek temizliği yaparız.
  • Önce ileri doğru ilerleyen, basınca dayanıklı hortum ucundaki aparatla yıkama yaparak ilerler.
  • Sonra hat bitince geri çektiğinizde pimaş gider boru içlerindeki son kalıntıları da temizleyerek gelir.
  • Giderden pimaş yıkama hortumu çıkarıldığında işlem bitmiş olup tekrara kamera ile görüntü aldığımızda temizlik net görülür.
  • Pimaş gider temizleme sonrası pimaş boru iç çapı genişler. Su daha rahat ve daha hızlı ilerleyebilir duruma gelir.

Robotla kırmadan pimaş gider tıkanıklığını açtıktan sonra pimaş gider temizleme işlemine başlarız. istanbul geneli servis ağı gider tıkanıklığı açma servisi ile bu hizmetten faydalanın. Tıkanıklığın sürekli yaşanmasının önüne geçmek adına pimaş yıkama kalıcı çözümdür. Bu hizmet ile uzun yıllar kullanılan pimaşlarda biriken kirlili tabakayı temizleriz. Bu sayede her daim tıkanıklık yaşanmasının önüne geçerizç

Benzer Gönderiler: