Pimaş yıkama 517 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilkent pimaş yıkama, pimaş hattı yıkama ve gider açma pimaş hattı temizleme işini basınçlı makineler ile yapar. Yeşilkent pimaş açma ustaları, tıkalı lavabo pimaş açma işini yaptıkları gibi tıkalı gider açma ve su kaçak tespitini de yaparlar. Yeşilkent sıhhi tesisatçı ve Yeşilkent basınçlı pimaş temizleme ustaları ile sık sık tıkanan atık su gider borularında yaşana ntıkanıklık son bulur. Kirlenmeye bağlı sürekli tıkanan pimaş gider hattı pimaş yıkama cihazı ile temizlenir. Bu sayede atık su gider borularının iç yüzeylerindeki aşırı kirlenmeye bağlı buraya tutunan atıklar artık tutunamazlar. Bu sayede pimaş gider borularını daha uzun süreli ve daha sağlıklı kullanabilirsiniz.

Yeşilkent pimaş yıkama gider yıkama

Pimaş borularda biriken atıklar, yağ kalıntıları zamanla pimaş tıkanıklığına yol açar. Tıkanıklık ise çok zahmetli çalışmalar sonucunda açılır. Her ne kadar pimaş tıkanıklığı açmak için yeni yöntemler olsa da, bunlara gerek kalmadan pimaş yıkama işlemi yaptırarak önlem almak daha doğrudur. Zamanında yağ kalıntılarından etkilenmiş, atıklarla tıkanıklığa yatkınlığı artmış olan pimaş boruların temizlenmesi sizleri zor duruma düşürmez. Tıkanıklık olmadan pimaş yıkama yapılmalıdır. Yeşilkent pimaş yıkama servisimize bu konuda danışın ve çözüm önerilerimizi dikkate alın.

Yeşilkent pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Yeşilkent pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama dediğimiz hizmette cihaz rögar yönünden sokularak pimaş içine yüksek basınç verilir. Bu yüksek basınçta pimaş içindeki inatçı katmanları temizlemede, diğer atıkların temizlenmesinde oldukça etkili olur. Yeşilkent pimaş yıkama ustaları zahmetsiz bir şekilde, pimaşları sökmeden, bir kimyasal bile kullanmadan pimaş temizliği yapar. Özellikle eski tesisatlar için önerdiğimiz bu hizmeti, atıkların yoğun olduğu tesisatlar içinde tavsiye etmekteyiz. Pimaş içinde zamanla katmanlaşmış olan atıklar bu yöntemle kolay şekilde temizlenir. Pimaşlar temiz olunca da, tesisatınız sorun çıkarmaz.

Sürekli kullanılan ancak hiç bir bakım yapılmayan pis su gider tesisatının çapında kirliliğe dayalı daralma olacak ilk andaki gibi görevini yerine getiremeyecektir. Oysa pimaş tesisatının belirli aralıklarla yıkatılıp temizletilmesi pimaş iç yüzeyine tutunana atık madde ne varsa temizlenmesi anlamına gelir. Dolayısıyla giderlerde daralma olmayacak ve giderler sağlıklı uzun ömürlü olacaktır.

Benzer Gönderiler: