Pimaş yıkama 506 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ümraniye pimaş yıkama, pimaş temizleme gider yıkama ve kırmadan tıkanıklık açma işlerinde profesyonel makineler kullanılır. Ümraniye pimaş açma ve Ümraniye tesisat yıkama ustaları robotlu makine ile tıkalı gider açar ve basınçlı makine ile gider hattını temizler. Giderlerdeki atıklar ile oluşan kir katmanları  pimaş yıkama cihazı ile temizlenir. Bu sayede pimaş içlerinde bulunan kirli tabakaya tutunan atıklar buralara tutunamayacaktır. Çünkü, pimaş yıkama uygulaması ile pimaş iç yüzeyleri tamamen kirlilikten temizlenir. Sık sık lavabo tıkandı, mutfak gideri tıkandı ya da klozet tıkandı şikayetleri de en aza iner. Sürekli tıkalı gider açtırma ve bu maliyete katlanma durumu da artık olmaz.

Ümraniye pimaş yıkama pimaş açma 

Pimaş yıkama hizmetinin temeli cihazla verilen yüksek basınçla pimaş içindeki inatçı zor katmanların temizlenmesini içerir. Uzun ömürlü pimaş borulara sahip olmak, pimaşları sağlıklı olarak kullanmak için uzmanların tavsiye ettiği bu işlemin yapılması gerekir. Ümraniye gider temizleme hizmeti veren firmamız bunu pimaş yıkama cihazı kullanarak yapar. Rögar tarafından salınan bu cihazla Pimaşta tıkanmaya yol açacak etkenler rögara doğru çekilir ve tıkanıklık etkenleri temizlenmiş olur. Bu hizmette amaç tıkanıklığa karşı kesin çözüm sunmak hedeflenir.

Ümraniye Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanması bu atıkların zaman içinde inatçı katmanların oluşmasıyla gelişir. Pimaş yıkama ise bu zor katmanların temizlenmesi için en iyi yoldur. Bu pimaş tıkanıklığını açma yöntemi değil, sadece pimaş tıkanmasına engel olma yoludur. Ümraniyede pimaş yıkama yapan ustaya ihtiyacınız olursa, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle yağlanmanın fazlaca olduğu yerlerde pimaş yıkama mutlaka yapılmalıdır. Restoran işletmecileri, otel işletenlerde bu hizmetten faydalanmalıdır. Eski tesisatlar içinde elzem olan pimaş yıkama sayesinde tıkanıklıkla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hijyen pimaşlar sizlere sorunsuz tesisat kullanımı sunar.

Büyük restaurant olsun otel mutfakları olsun ve buna benzer yerler olsun yoğun kullanıldığından yağlanma aşırı olmakta ve bu yağlara bağlı gidere tutunan atıklarda fazla olmaktadır. Bunlar için bir önlem alınmaz ise en son olacak şet giderlerin tıkandığından  kullanılamamasıdır. İşletmeler kısa vadeli plnan yapmadıkları için bunu öngörüp mutlaka periyodik pimaş yıkama yaptırmalıdır.

Benzer Gönderiler: