Pimaş yıkama 532 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Topkapı pimaş yıkama, pimaş hattını temizleme, atık gider borusu yıkama ve yağlı pimaş boruları yıkama işi basınçlı makineler ile yapılır. Topkapı tıkanıklık açma servisi hem tıkalı pimaş açma hem de basınçlı pimaş yıkama işini yaptığı için tek elden hizmet alma avantajını sağlamış olur. Pimaşlarda oluşan kalıntılar tıkanıklığa neden olmadan pimaş yıkama yaptırın ki, sonradan bir de tıkanıklık sorununun ortaya çıkaracağı olumsuzluklardan etkilenmeyin. Tesisatçı servisimiz ile tıkanıklık açma yanında su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlerini de yapar. Bildiğiniz ve daha önce hizmet aldığınız tesisatçının olması hem fiyat avantajı hem de işin kalitesinde sizi emin kılar. Bu açıdan eğer tesisatçı firma ile çalışırsanız bu avantajlardan da faydalanırsınız.

Topkapı pimaş yıkama gider boru içi temizleme

Tesisatın vazgeçilmez parçaları arasında olan pimaş borularda zamana yenik düşebilir. Devamlı şekilde atıklara maruz kaldıkları için, zamanla pimaşlarda tıkanma sorunu yaşanması kaçınılmazdır. Buna alacağınız en iyi önlem pimaş yıkama işleminin yapılmasıdır. Topkapı pimaş yıkama firmamız size bu konuda en iyi yardımı verir. Pimaş yıkama işlemini özel bir cihaz kullanarak yaparız. Rögar tarafından sokulan cihaz pimaş içine yüksek basınç verir. Basıncın etkisiyle pimaş içindeki zorlu katmanlar, atık maddeler rögara gönderilir. Bir anlamda pimaş içindeki birikintileri söker atar.

Topkapı Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Topkapı Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Topkapı pimaş yıkama servisimize danışmadan bu işlemi yaptırmaya karar vermeyin. En iyi yöntem pimaş yıkama cihazı kullanılan yöntemdir. Bu cihaz kullanıldığı zaman kimyasal maddelerin kullanılmasına, pimaşların sökülmesine gerek kalmaz. Son derece kolay yolla pimaş yıkama işlemi tamamlanır. Pimaş borulara zarar verilmeden, evde telaşa gerek kalmadan pimaş tıkanıklığı yaşanmaması için gereken her şey yapılır. Tesisatınız eski, yağ kullanımınız fazla ise hiç beklemeden pimaş yıkama yaptırmanız tavsiye edilir. Böyle durumlarda tıkanıklık yaşanması daha risklidir.

Zamanla kullanılan giderlerde kalıntılar birikmeye başlar ve gidere gelen en küçük şey bile buraya takılıp kalır. Bu süreç bu şekilde devam ettiğinde giderler kullanılmayacak şekilde tıkanıklık yaşanacaktır. Bu duruma düşmeden periyodik pimaş yıkama uygulamasını yaptırın uzun ömürlü giderlere sahip olun. Pimaş boruları pimaş yıkama cihazı ile tam temizlenir.

Benzer Gönderiler: