Pimaş yıkama 210 kez görüntülendi

Topkapı pimaş yıkama – Pimaşlarda oluşan kalıntılar tıkanıklığa neden olmadan pimaş yıkama yaptırın

Tesisatın vazgeçilmez parçaları arasında olan pimaş borularda zamana yenik düşebilir. Devamlı şekilde atıklara maruz kaldıkları için, zamanla pimaşlarda tıkanma sorunu yaşanması kaçınılmazdır. Buna alacağınız en iyi önlem pimaş yıkama işleminin yapılmasıdır. Topkapı pimaş yıkama firmamız size bu konuda en iyi yardımı verir. Pimaş yıkama işlemini özel bir cihaz kullanarak yaparız. Rögar tarafından sokulan cihaz pimaş içine yüksek basınç verir. Basıncın etkisiyle pimaş içindeki zorlu katmanlar, atık maddeler rögara gönderilir. Bir anlamda pimaş içindeki birikintileri söker atar.

Topkapı pimaş yıkama

Topkapı pimaş yıkama servisimize danışmadan bu işlemi yaptırmaya karar vermeyin. En iyi yöntem pimaş yıkama cihazı kullanılan yöntemdir. Bu cihaz kullanıldığı zaman kimyasal maddelerin kullanılmasına, pimaşların sökülmesine gerek kalmaz. Son derece kolay yolla pimaş yıkama işlemi tamamlanır. Pimaş borulara zarar verilmeden, evde telaşa gerek kalmadan pimaş tıkanıklığı yaşanmaması için gereken her şey yapılır. Tesisatınız eski, yağ kullanımınız fazla ise hiç beklemeden pimaş yıkama yaptırmanız tavsiye edilir. Böyle durumlarda tıkanıklık yaşanması daha risklidir.

Zamanla kullanılan giderlerde kalıntılar birikmeye başlar ve gidere gelen en küçük şey bile buraya takılıp kalır. Bu süreç bu şekilde devam ettiğinde giderler kullanılmayacak şekilde tıkanıklık yaşanacaktır. Bu duruma düşmeden periyodik pimaş yıkama uygulamasını yaptırın uzun ömürlü giderlere sahip olun. Pimaş boruları pimaş yıkama cihazı ile tam temizlenir.