Pimaş yıkama 190 kez görüntülendi

Tekstilkent pimaş yıkama – Gider temizleme pimaş yıkama cihazla yapılarak tıkanıklığın önüne geçilir

Pimaş yıkama giderek yaygınlaşan bir hizmettir. Çünkü pimaş tıkanıklığı olmadan alınan bir önlemdir. Tıkanıklığın açılması pimaş yıkama yapılmasından daha zahmetli ve zordur. Bu yüzden bu uygulamayı yapan servisimizden randevu alarak ve pimaşlar için yapılması gerekenleri somut olarak görmüş olursunuz.Pimaş yıkama sayesinde tesisat kullanımınız daha sağlıklı olacak, tıkanıklıkla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Tekstilkent pimaş yıkama firması olarak en uygun fiyatlarla, en iyi yöntemle pimaşları temizliyoruz. Bu işlemde pimaş yıkama cihazı kullanıyoruz. Kimyasal madde kullanımına gerek kalmadan, pimaşları yerinden sökmeye gerek kalmadan sizlere yardımcı oluyoruz.

Tekstilkent pimaş yıkama

Pimaş yıkama cihazı rögar girişinden bağlanarak pimaş içine yüksek basınç veriyor. Bu sayede pimaş boruların içinde biriken zamanın olumsuz etkileri, atıkları kolayca temizlenerek rögara doğru çekiliyor. Tekstilkent pimaş yıkama firmamız bu yöntemi kullanarak hizmet vermektedir. Kimyasalsız pimaş yıkama hizmetiyle tesisatınız daha sağlıklı işlevini yerine getirecektir. Bu hizmeti otel, kafe, restoran gibi ticari işletmeler için özellikle tavsiye ediyoruz. Bu işletmelerin mutfakları yağ kullanımının en yoğun olduğu yerlerdir. Büyük kitlelere hizmet verdikleri için pimaş tıkanıklığı gibi sorunları daha fazla olabilir.

Yağlanmanın normal seviyenin çok üstünde olan yerlerde tıkanma çok çabuk gerçekleşir. Pimaş iç yüzeyine yapışan yağ ve bu yağ tabakasına tutunan diğer atıklar burada pimaş boru çap daralmasına neden olur. Gidertemizliği pimaş yıkama cihazı ile yapılmış olsa bu yağ tabakası ortadan kalkacak giderlerde sıkıntı yaşanmayacak. Fakat pimaş yıkama yaptırılmadığı takdirde yağ tabakasına tutunan atıklar artacak en son tıkanıklık yaşanacaktır. Hal böyle olunca önce tıkanıklık açma cihazı ile tıkanıklık açılacak sonra da pimaş yıkama yapılacaktır. Bu durumda maliyette artmış olacak sizin işlerinizde aksayacaktır. Buna mahal vermemek için periyodik pimaş yıkama hizmeti almanızı öneriyoruz