Pimaş yıkama 541 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Taksim pimaş yıkama, pimaş hattını temizleme ya da mutfak gideri temizleme işi basınçlı pimaş gider borusu temizleme makinesi ile yapılır. Robotla kırmadan pimaş açma firması lavabo gideri pimaş yıkama, hizmetini de sunduğunda tek elden hizmet alma şansını yakalamış olursunuz.  Giderlerde atıklardan dolayı oluşan tabaka basınçlı pimaş yıkama cihazı ile temizlenir. Sürekli tıkanan gider borularının ana tıkanma nedeni boru iç yüzeylerinin yumuşak kirli bir tabaka ile kaplanmış olmasıdır. Bu kirli tabaka gidere atılan her ne var ise burada tutar ve boru çapının daralmasına neden olur.

Taksim pimaş yıkama  gider borusu temizleme

Tesisatınızda pimaş tıkanıklığı ile karşılaşmak istemiyorsanız, zamanında pimaş yıkama hizmetinden faydalanmalısınız. Pimaş yıkama yaptırdığınızda tıkanıklık için en iyi önlemi almış olursunuz. Bu konuda Taksim pimaş yıkama servisimizi arayın, size profesyonel şekilde yardımcı olalım. Ustalarımız pimaş yıkama nasıl yapılır, neden yapılmalı bunlar hakkında açıklayıcı bilgiler versin. Randevunuzu aldığınızda pimaş yıkama cihazı kullanarak pimaşların temizliğini kolayca yapalım. Cihazı rögar tarafından salarak, pimaşların içini yüksek basınçla temizleyelim. Bu pimaş yıkama işlemi sırasında kimyasal madde de kullanılmadığı için, pimaşların zarar görmesi mümkün değildir. Pimaşlar yerinden sökülmeden pimaş yıkama işlemi tamamlanır.

Taksim pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Taksim pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama yapılacak öncelikli tesisatlar vardır. Bunlar arasında en önemlileri eskimiş tesisatlar ile yoğun yağ kullanımının olduğu tesisatlardır. Taksim pimaş yıkama firması olarak sizlere bu konuda gereken desteği verir, yönlendiririz. Yoğun yağ kullanılan mutfaklarda pimaş tıkanıklığı oluşması çok sık yaşanan bir sorundur. Eskiyen uzun yıllardır kullanılan tesisatlarda aynı riski taşırlar. Bu nedenle pimaş yıkama yapılarak, pimaş içlerinde biriken tüm atıklar zamanında temizlenmelidir.

Düşünün büyük bir otelin mutfağı hiç beklenmedik bir anda tıkandı ve elinizden gelen hiç bir şey yok. Yoğun bir mutfak ve tıkanan mutfak gideri tablo hiçte iç açıcı değil. Oysa bu denli yoğun kullanılan mutfak pimaşları yağlanmaya bağlı bir gün tıkanacağı aşikar. Önlem almadan sürekli kullanılan mutfak gideri elbet tıkanacaktır. Aksayan işlere mi, müşteri memnuniyetsizliğine mi neye üzülseniz artık boş, bunların hiç biri bir fayda sağlamayacağından çözüm değil.

Benzer Gönderiler: