Pimaş yıkama 503 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi pimaş yıkama servisi pimaş yıkama makineleri ile gider açma pimaş yıkama  gider temizleme kameralı pimaş açma işini profesyonel yöntemlerle yapar. Atık su borusu gider temizliği de basınçlı pimaş yıkama uygulaması  yapılarak sağlanır. Pimaş içi yıkama ile boru iç yüzeylerinde tampon bölge oluşturan kirlilik basınçlı su ile tamamen temizlenerek sürekli tıkanma yaşanmasının önüne geçer. Eğer gidere atılan tuvalet kağıtları ve benzeri yabancı cisimler nedeni ile pimaş borusu tıkanır ise robotlu makineler ile önce tıkanıklık açılmalıdır. Sonrasında bakım amaçlı kimyasal açıcı da kullanılabilir.

Sultangazi pimaş yıkama gider borusu temizleme

Sultangazi pimaş yıkama servisinin sunduğu bu hizmetin mutlaka uygulanması gereken gider pis su hattı için periyodik olarak uygulanarak  temizlenmesi gereklidir. Mutfağında yağlı atıkların çok kullanıldığı otel, restoran gibi işletmelerde pimaş tıkanıklığı çok sık rastlanır. Böyle can sıkıcı sorunlarla uğraşmak yerine pimaş yıkama hizmeti alarak tıkanıklığa dur diyebilirsiniz.

Sultangazi pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi pimaş yıkama yapan firmamızdan bu konuda profesyonel yardım alabilirsiniz. Pimaş yıkama sizlere tıkanıklık için kalıcı çözüm sunmakta ve tesisatınızı hijyen şekilde kullanma olanağı vermektedir. Gider temizleme pimaş yıkama hizmeti veren bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, hemen bizi arayabilirsiniz. Tesisatınız eski ise mutlaka pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Beklemediğiniz bir anda pimaş tıkanıklığı sizi de mağdur edebilir.

Pimaş yıkama özel bir cihazla yapılır. Cihaz rögar tarafından sokularak pimaş içine yüksek basınç verilir. Bu sayede içerde katmanlaşmış kalıntılar, atık maddeler ne varsa hepsi temizlenerek rögara gönderilir. Sultangazi pimaş yıkama servisi bu yöntemle zahmetsizce pimaşları temizler. Pimaş yıkama sırasında kimyasal maddeler kullanılmadığı için pimaş borular bundan zarar görmez. Pimaş yıkama cihazı sayesinde sağlıklı bir şekilde pimaş temizliği tamamlanır.

Tesisatınızda pimaş tıkanıklığı yaşanmaması için en iyi yol budur. Hiç ummadık bir anda giderlerden gelen bir koku ve yaşanacak bir tıkanıklık rahatsızlık verici durumlara neden olacaktır. Tıkanıklık yaşandığında anlık ne yapılacağı hakkında bilgimiz o anda olmayabilir. Fakat daha önce bu konu hakkında bir fikriniz olursa anlık ne yapacağınız hakkında bilginiz olacağından paniklemeden hareket edersiniz. Sonuç sağlıklı bir karar almanız sağlanmış olacaktır.

Benzer Gönderiler: