Pimaş yıkama 450 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultançiftliği pimaş yıkama ya da Sultangazi pimaş yıkama servisi ile yağlı pimaş borularının temizliği ve pimaş gider temizleme uygulaması ile yapılır. Gider pimaş tesisat yıkama uygulaması cihazla yapılır ve etraf zarar görmez. Pimaş iç yüzeylerine yapışan ve sürekli gelen atıkları tutan tabaka nedeni ile sık sık gider borularında tıkanma olur. Bunun sonucunda lavabo tıkandı ya da tuvalet tıkan da ya da banyo tıkandı gibi şikayetler başlar. Oysa gider atık su borularının bakımı yapılmış olsa oluşan tampon kirli bölgeler yok edilecek ve boru içlerine atıklar tutunamayacaktır. bu sayede ansızı ortaya çıkacak tıkanıklık ile uğraşma durumunda kalmayacaksınız.

Sultançiftliği pimaş yıkama pimaş içi yıkama

Belli aralıklarla pimaş yıkama yapılmasının sayısız faydaları vardır. En uygun koşullarla Sultançiftliği pimaş yıkama servisimiz size bu olanağı sunmaktadır. Pimaşlarda zaman içinde birikmiş olan bütün atıklar bu işlemde kolayca temizlenir. Zorlu yağ katmanları bile zahmetsizce, kimyasal madde kullanımı olmadan temizlenmiş olur. Yoğun yağ gibi atıkların kullanıldığı tesisatlarda, eskimiş uzun yıllardır kullanılan tesisatlarda pimaş yıkama vazgeçilmez bir işlemdir. Eğer pimaş tıkanıklığı ile uğraşmak istemiyorsanız, sizde önleminizi almalısınız. Zamanla pimaşlarda oluşan katmanları temizlemek için bu işlemin yapılması gerekir. Ustalarınız pimaş yıkama cihazı kullanarak, pimaş içinde birikmiş zorlu katmanları yüksek basınçla zahmetsiz şekilde temizler.

Sultançiftliği Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Sultançiftliği Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Sultançiftliği pimaş yıkama yapan firmamız bu semtte her ihtiyacı olana bu hizmeti vermektedir. Komşunuz pimaş yıkama yaptırıyorsa, onlara da sorun, bunun sağladığı faydaları onlardan da dinleyin. Tesisatınızı atıkların etkilemesine, tıkanıklık yapmasına engel olun. Pimaş yıkama herkesin ihtiyacı olan bir hizmettir. Tesisatınızın bakımını ihmal etmeyin. Yağlanmanın fazla olduğu tesisatlarda bu işlem daha önemlidir. Çünkü yağ katmanları pimaş tıkanıklığının en önemli sebepleri arasındadır.

Giderlerde oluşan tıkanıklıklar genelde aşırı kirlenmeye maruz kalan pis su giderlerinde daha sık yaşandığı görülmüştür. Tıkanıklık pimaş çapının daralması ile yabancı cisimlerin pimaşta tutunması daha kolay olmaktadır. Pimaş yıkama bu anlamda gerekli olan ve sürekli yaşanan tıkanıklığın önüne geçilmiş olacaktır. Periyodik pimaş yıkama yaptırdığınızda pimaş giderleri uzun soluklu kullanma şansı olacaktır.

Benzer Gönderiler: