Pimaş yıkama 525 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şişli pimaş yıkama gider borusu temizleme ya da Şişli kanalizasyon temizleme servisi basınçlı pimaş temizleme makinesi ile gider borularını temizler. Şişli pimaş açma, Şişli tuvalet tıkanıklığı açma ve tıkalı pimaş açma servisi ile de tıkanan giderler kırmadan robotlu makineli açılır. Önce tıkanan gider robotla açılır ve sonrasında kamera ile pimaş iç yüzeyi görüntülenir. Alınan görüntü de pimaş içleri yağlı kirli ise pimaş yıkama yapılmasına karar verilir. Bu şekilde atık su gider borularının tıkanmadan daha uzun süreli kullanılması sağlanır. Giderlerin cihazla yıkanarak temizlenmesi tıkanıklık yaşanmasının önüne geçer. Tesisatçı servis ile hem tıkanmış boru açılır hem de yıkanması temizlenmesi gereken kirli boru içleri temizlenir.

Şişli pimaş yıkama gider borusu temizleme

Pimaş yıkama pimaş tıkanıklığı yaşanmaması için yapılan bir işlemdir. Bu bir tıkanıklık açma değil, tıkanıklığın olmaması için alınan faydalı bir önlemdir. Pimaşların temizlenmesi sayesinde tesisat kullanımınız daha sağlıklı olur. Tesisatınızda pimaş yıkama yaptırmak istiyorsanız Şişli pimaş yıkama servisi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Pimaş yıkama cihazı kullanarak, pimaşların içinde biriken atık maddeleri, zor katmanları yüksek basınçla temizleriz. Bu işlem sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Dolayısıyla pimaşlara zarar verilmez. Tesisatınızı uzun zamandır kullanıyorsanız, mutlaka pimaş yıkama hizmetinden faydalanmalısınız.

Şişli pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Şişli pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama herkese önerilen bir hizmettir. Özellikle eskimiş tesisatlar ve yağ gibi atıkların fazla kullanıldığı tesisatlarda bu işlemin ayrı bir yeri vardır. Bu tesisatların pimaş tıkanıklığına yatkınlığı daha fazladır. Şişli pimaş yıkama servisimize danışarak bu konuda gereken bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu hizmetin pimaş yıkama cihazıyla yapılması sayesinde herhangi bir zorluk yaşanmadan temizlik işlemi tamamlanır. Pimaş içinde birikmiş olan atıkların tamamı rögara gönderilerek, temiz pimaşlarla tesisatınızı kullanmaya devam edersiniz. Beklemediğiniz anlarda pimaş tıkanıklığı sorunu yaşamazsınız.

Sürekli şikayet edilen giderlerden koku gelmesi ve giderlerde tıkanıklık yaşanması gibi sorunlardan kurtulmanın yolu cihazla pimaş yıkama hizmeti almaktan geçer. Periyodik bakımı yapılan pimaş borularında çap daralması yaşanmaz ve boru içi dolu ve pis olmaz. Bu sayede gidere gönderilen atıklar kolayca ve hızlı bir şekilde rögara iletilir.

Benzer Gönderiler: