Pimaş yıkama 268 kez görüntülendi

Bakırköy pimaş yıkama – Giderlerde oluşan tıkanıklık, pimaş yıkama cihazı ile temizlenir

Pimaş boruların daha uzun ömürlü olması ve işlevini sağlıklı bir şekilde yapması için belirli zamanlarda pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Uzmanlar özellikle eski tesisatlar için bunu tavsiye etmektedir. Aynı zamanda fazla yağ kullanılan mutfaklarda, atıkların çok olduğu tesisatlarda pimaş yıkama yapılmasının çok faydalı olduğunu belirtirler. Bakırköy pimaş yıkama firması olarak ihtiyacı olan tüm müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Arayın aklınızda kalacağınıza uzmanlarımız pimaş yıkama hakkında gereken bilgileri versinler. Pimaş yıkama neden gerekli, nasıl yapılır bunların hepsini uzmanından öğrenin.

Pimaş yıkama sırasında ustalarımız bu iş için üretilmiş pimaş yıkama cihazı kullanır. Pimaş yıkama cihazı yüksek basıncı pimaş boruların içine vererek, birikmiş olan zorlu katmanları kolayca temizler. Bakırköy pimaş yıkama servisi kimyasal kullanmadan pimaş yıkama hizmeti verir. Bu sayede pimaş borulara herhangi bir zarar gelmez. Uzun ömürlü pimaş borular sayesinde tesisatınızda sorun yaşamazsınız. Müşterilerimize kalıcı çözümler sunuyoruz. Yağ kullanımının fazla olduğu tesisatlarda, eskimiş tesisatlarda pimaş yıkama büyük faydalar sağlar. Bakırköy pimaş yıkama ustaları konforlu şekilde pimaş içini temizler

Bu uygulama sonrası farklılığın ne denli olduğu giderleri kullandığınızda fark edeceksiniz. Giderler eski ise uzun zamandan beri biriken pislikler kaynaklı olsun diğer etkenler olsun bir tabaka oluşmasına neden olur. Bu da en küçük pisliklerin bile buralara tutunmasına neden olacağından pimaş hattı daralacak tıkanıklıklar yaşanmasına sebebiyet verecektir.Özellikle  mutfak giderlerindeki pimaşlarda yağlanma çok fazla olacağından tıkanma sıklığı da fazla olacaktır.