Pimaş yıkama 631 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Okmeydanı pimaş yıkama, pimaş açma ve pimaş temizleme, logar yıkama yoğun basınçlı su ile pimaş yıkama ve pimaş boru temizleme işi profesyonel makineler ile yapılır. Okmeydanı su tesisatçıları, kırmadan pimaş açma işi yaptığı gibi kırmadan noktasal su kaçağı tespiti de yapar. Sürekli tıkanıklık yaşanan atık su gider pimaş borularında sürekli sorun yaşanmayan, temiz giderler için pimaş yıkama hizmetini alın. Boru içlerinde aşırı kirlenmeye bağlı yapışkan yağlı bir yapı oluşur. Gidere atılan en ufak bir şey bile gelip buraya tutunur ve boru çapının daralmasına neden olur. Bu tabloda sürekli tıkanan pimaş boruları olacaktır.

Okmeydanı pimaş yıkama gider borusu temizleme

Pimaş yıkama işleminin nasıl yapıldığını merak edenler Okmeydanı pimaş yıkama servisimizden bunu öğrenebilir. Tesisatınızda devamlı atıklarla, yağ gibi maddelerle iç içe olan pimaş boruların zamanla sorun yaşaması ve tıkanması beklenen bir durumdur. Pimaş tıkanmasına engel olmanız için mutlaka pimaş yıkama işlemi yaptırmanız gerekir. Bu alanda hizmet veren tesisat firmamız semtinizde herkese aynı titizlikle hizmet vermektedir. Rögar tarafından salınan özel bir cihaz pimaş içindeki yabancı etkenleri rögara çeker ve olası tıkanıklık sorunlarına engel olur. Bunu yaparken kimyasal maddelerde kullanmayız. Pimaş yıkama cihazının verdiği yüksek basınç pimaşların temizliğini yapar.

Okmeydanı pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Okmeydanı pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama hizmeti tıkanıklık açma hizmetine benzemez. Bu işlem pimaş tıkanmadan tıkanıklığa engel olmak için yapılır. Okmeydanı pimaş yıkama firmamız bu konuda deneyimli ustalarıyla pimaşları temizler. Tesisatınızda yağlanma fazla ise, eskimiş bir tesisat sisteminiz varsa yani yıllar içinde atıklara daha fazla maruz kaldıysa pimaş yıkama sizin içinde elzem hale gelmiş demektir. Temiz pimaşlar sayesinde tesisatınızı sorunsuz kullanmaya hazır olun. Pimaşlar özel cihazla konforlu şekilde temizlenecek.

Pimaş yıkama, gider temizleme uygulaması yapıldığında giderlerde suyun yavaş çekmesi gibi arızaların yaşanma olasılığı düşecektir. Tesisatı daha rahat çalışacak ve daha sağlıklı gider görevini yerine getirecektir. Pimaş temizleme günden güne yaygınlaşan bir hizmet olup faydasını gören vatandaş sürekli pimaş yıkama hizmetini talep etmektedir. Bu uygulamayı profesyonel tesisat firmasından alıp pimaş gider tesiatının cihazla temizlik yapılmasını sağlamış olursunuz

Benzer Gönderiler: