Pimaş yıkama 155 kez görüntülendi

Kayabaşı pimaş yıkama – Pimaşlarda oluşan tıkanıklık gider temizleme cihazı ile yıkanarak temizlenir

Pimaş yıkama ustasına ihtiyacınız olursa, Kayabaşı pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamızı arayabilirsiniz. Tesisatınızda kullanılan pimaş borular sürekli olarak atıkların etkisinde kalır. Özellikle yağlı atıklar zamanla pimaş içinde birikim yapar ve temizliği zor kalıntılara katmanların oluşmasına neden olur. Bunun yanında yıllardır kullandığınız pimaş borularda atıklarla dolu olabilir. Bu yüzden eskimiş tesisatlar içinde pimaş yıkama işlemi vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Gider temizleme, tesisat yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamızı arayın özel bir cihazla pimaşları temizleyelim. Pimaş boruları hijyen bir şekilde kullanın, tesisatınızda pimaş tıkanıklığı sorunu yaşamayın.

Kayabaşı pimaş yıkama

Kayabaşı pimaş yıkama servisi olarak eski tesisatlarda pimaş yıkama yapılması gerektiğini özellikle tavsiye ederiz. Hatta tesisatınızda yağ gibi atıklar yoğun şekilde kullanılıyorsa, yine pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Cihazla pimaş borular yüksek basınçla herhangi bir kimyasal kullanılmadan temizlenmelidir. Yılların birikimi olan atıklar pimaş içinden temizlenerek rögara gönderilmelidir. Pimaş yıkama herkes için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ne kadar dikkat etseniz pimaş içinde yoğun zor katmanların oluşmasına engel olamazsınız. Sadece düzenli olarak pimaş yıkama işlemi yapılarak olası pimaş tıkanıklıkları önlenebilir.

Gider yıkama, pis su tesisat temizleme de denilebilecek bahse konu bu uygulamada cihazın bar basıncı istenilen düzeyde olmalıdır. Basınçlı su ile yıkama yapılır, kimyasal kullanımına gerek kalmaz. Tıkanıklık yaşanan giderlerde suyun yavaşlamadan birikmeden kolay bir şekilde giderlerden akıp gider. Pimaş yıkama cihazı ile yapılan temizlik ile kalıcı uzun ömürlü bir tesisat ortaya çıkacaktır.