Pimaş yıkama 651 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kadıköy pimaş yıkama servisi basınçlı tesisat yıkama servisi gider yıkama atık su borusu temizleme işini profesyonel yöntemlerle yapar. Kadıköy gider yıkama ustaları tıkanmış giderleri de robotla açar ve kamera ile boru içini görüntüledikten sonra pimaş yıkama kararını verir. Pimaş gideri kirlendiğinde tıkanıklık oluşmaması için pimaş yıkama yapılmasına karar verildikten sonra bu sorun boru içlerinin temizlenmesi ile son bulur. Tesisatınızda oluşacak su kaçağını akustik cihazla bulup etrafı kırmadan tamir ettirebilirsiniz.

Tıkanmış gider var ise robotla tıkanıklığı açtırabilirsiniz. Bütün bunların yanında kış geldiğinde ısınma sorunu var ise cihazla petekleri temizletebilirsiniz. Bundan daha önemlisi bütün bu hizmetleri tek bir muhatap ile yaptırabilirsiniz. Profesyonel tesisat hizmetlerine ulaşım çok kolay olduğu için tesisat sorunlarını dert etmeyin.

Kadıköy pimaş yıkama gider temizleme 

Tesisat herkesin bildiği gibi atıkların kanalizasyona kadar ulaşmasını sağlayan bir sistemdir. Bunu yapmak içinde tesisatta pimaş borular kullanılır. Ancak zaman içinde atıkların etkisiyle pimaş içinde zorlu katmanlar oluşmaya başlar. Gün gelir pimaş tıkanıklığı gibi önemli sorunlar yaşamaya başlarsınız. Böyle bir durumda kalmamak için Atık su gider pimaş içi temizleme servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Pimaş yıkama işlemi sayesinde pimaşlar ilk günkü gibi temizlenecektir.

Kadıköy pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Kadıköy pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Bunu yapmak için ustalarımız pimaş yıkama cihazı kullanır. Bu cihazın pimaş boruların içine verdiği yüksek seviyedeki basınçla içeride birikmiş olan atıklar, yağlı katmanlar kolayca temizlenir. Bu hizmeti alarak pimaş tıkanıklığı olmaması için kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Pimaş yıkama sırasında bu özel cihaz kullanıldığı zaman kimyasal maddeler kullanılmaz. Sadece yüksek basınç pimaş içindeki atıkları, katmanları söker atar. Kadıköy pimaş yıkama servisi olarak semtinizde her yere hizmet vermekteyiz. Pimaş temizliğine ihtiyacınız varsa, hemen telefonla randevu alabilir, bu faydalı hizmetten sizlerde yararlanabilirsiniz. Tesisatınızı istediğiniz gibi sorunsuz şekilde kullanmak, tertemiz pimaşlara sahip olmak için size yardımcı olalım.

Yoğun şekilde kullanılan giderlerde çoğu zaman kirlik nedeni ile çap daralması olmakta gidere atılan en küçük yabancı madde gidere takılıp kalır. Bu şekilde gider uzun soluklu kullanılamayıp sürekli giderlerde sorun yaşarsınız. Hiç ummadığınız bir anda lavabodan su gitmez, tuvaletten su gitmez sizde huzursuz olursunuz.

Benzer Gönderiler: