Pimaş yıkama 259 kez görüntülendi

Kadıköy pimaş yıkama – Pimaş gideri kirlendiğinde tıkanıklık oluşmaması için pimaş yıkama yapılmalıdır

Tesisat herkesin bildiği gibi atıkların kanalizasyona kadar ulaşmasını sağlayan bir sistemdir. Bunu yapmak içinde tesisatta pimaş borular kullanılır. Ancak zaman içinde atıkların etkisiyle pimaş içinde zorlu katmanlar oluşmaya başlar. Gün gelir pimaş tıkanıklığı gibi önemli sorunlar yaşamaya başlarsınız. Böyle bir durumda kalmamak için Kadıköy pimaş yıkama servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Pimaş yıkama işlemi sayesinde pimaşlar ilk günkü gibi temizlenecektir.

Kadıköy pimaş yıkama

Bunu yapmak için ustalarımız pimaş yıkama cihazı kullanır. Bu cihazın pimaş boruların içine verdiği yüksek seviyedeki basınçla içeride birikmiş olan atıklar, yağlı katmanlar kolayca temizlenir. Bu hizmeti alarak pimaş tıkanıklığı olmaması için kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Pimaş yıkama sırasında bu özel cihaz kullanıldığı zaman kimyasal maddeler kullanılmaz. Sadece yüksek basınç pimaş içindeki atıkları, katmanları söker atar. Kadıköy pimaş yıkama servisi olarak semtinizde her yere hizmet vermekteyiz. Pimaş temizliğine ihtiyacınız varsa, hemen telefonla randevu alabilir, bu faydalı hizmetten sizlerde yararlanabilirsiniz. Tesisatınızı istediğiniz gibi sorunsuz şekilde kullanmak, tertemiz pimaşlara sahip olmak için size yardımcı olalım.

Yoğun şekilde kullanılan giderlerde çoğu zaman kirlik nedeni ile çap daralması olmakta gidere atılan en küçük yabancı madde gidere takılıp kalır. Bu şekilde gider uzun soluklu kullanılamayıp sürekli giderlerde sorun yaşarsınız. Hiç ummadığınız bir anda lavabodan su gitmez, tuvaletten su gitmez sizde huzursuz olursunuz.