Pimaş yıkama 503 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Feriköy pimaş yıkama servisi giderlerde oluşan ve tıkanıklığa sebep olan kirlilik pimaş yıkama cihazı ile temizler. Şişli Feriköy pimaş açma ve pimaş gideri temizleme ustaları önce robotla tıkanmış gider borusunu açıp kamera ile boru içi görüntüleme yapar. Sonra boru içlerinde öbeklenen toplanan veya yapışan yağların kirlerin temizliğini basınçlı suyla temizler. Feriköy su tesisatçısı hem Feriköy gider açma işini hem de pima yıkama işini yapar. Su tesisat işlerinde profesyonel makineler ile yapılan uygulamalar sayesinde etraf kırılmaz ve kısa sürede çözüm oluşur. Atık su gider borularındaki daralma sebebi ile en küçük atıkta tıkanan borular temizlendiği için de tıkanıklık yaşanma olasılığı düşer.

Feriköy pimaş yıkama gider borusu temizleme

Yıllardır kullandığınız tesisatınızda çeşitli sorunlar yaşamanız kaçınılmazdır. Bunlardan birisi de pimaş tıkanıklıklarıdır. Böyle zahmetli işlerle uğraşmamak için zamanında pimaş yıkama işlemi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Feriköy pimaş yıkama servisimizin ustaları sizlere bu konuda her zaman yardımcı olur. Pimaş yıkama cihazı yardımıyla kolayca pimaş boruları temizleriz.

Kimyasal maddelerin kullanılmadığı bu yöntemde ustalarımız cihazın verdiği yüksek basınç yardımıyla pimaş içinde birikim yapmış olan tüm atıkları temizler, bunları rögara doğru gönderir. İçleri temizlenmiş, hijyen pimaşlar sayesinde tesisatınızı daha rahat kullanır, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Feriköy pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Feriköy pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama özellikle böyle eski tesisatlar için ve yoğun şekilde yağ gibi atıkların kullanıldığı tesisatlarda önerilen bir işlemdir. Feriköy pimaş yıkama servisimizden hemen pimaş boruların temizlenmesi için profesyonel yardım alabilirsiniz. Restoran, kafe işletmecileri, otel işletmecileri tıkanıklık gibi zorlu sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, sizlere pimaş yıkama hizmeti almanızı kesinlikle öneririz. Pimaş yıkama sayesinde kalıcı olarak tıkanıklık gibi sorunlara karşı çare bulabilirsiniz. Bu işlemi belirli dönemlerde yaptırın, pimaş borular temiz ve hijyen koşullarda hizmete devam etsin.

Tesisat yıkama diyede adlandırılan pimaş yıkama hizmeti giderlerin akışkanlıklarını artırmakta ve pis suyun lavaboda birikip yavaş yavaş gitmesinin önüne geçmektedir. Gider hattı çok kirli ise zamanla istenmeyen kokulara da neden olabilir. Kötü kokuların önüne geçip pimaş hattının sağlıklı çalışmasını sağlamak için bu hizmeti seçin. Feriköy pimaş yıkama servisi bu uygulamayı profesyonel tesisatçılar ve cihazlar ile yapar.

Benzer Gönderiler: