Pimaş yıkama 190 kez görüntülendi

Fatih pimaş yıkama – Kanal gider tıkanıklık nedeni olan kirliliği pimaş yıkama cihazı ile temizliyoruz

Tesisatlarda önemli bir işlevi olan pimaş boruların pimaş yıkama cihazı ile yapılan yıkama hizmetinde yüksek basınçla içerde birikmiş olan zor katmanların temizliği yapılmaktadır. Bu işlem pimaşların uzun yıllar hizmet etmesini sağladığı gibi, tesisatın da daha sağlıklı kullanılmasını sağlar. Bu nedenle uzmanlar pimaş yıkama hizmetini herkes için tavsiye eder. Pimaş yıkama cihazı rögar tarafından salınarak, pimaş içindeki atıklar rögara doğru çekilir ve pimaş boruların içi kolayca temizlenir. Fatih pimaş yıkama servisi olarak bu yöntemle hizmet vermekteyiz.

Fatih pimaş yıkama

Pimaş yıkama işleminin hedefi kalıcı çözüm sunmaktır. Bu hizmetle pimaş tıkanıklığına yol açan bütün etkenlerin, pimaş içinde oluşan zor katmanların temizliği amaçlanır. Bu işlemin özellikle yağlanma olan tesisatlar için büyük faydası vardır. Fatih pimaş yıkama yapan firmamızdan bu konuda her zaman yardım alabilirsiniz. En uygun maliyetlerle pimaş temizliğini yaparız. Eskimiş tesisatınız içinde pimaş yıkama yaptırmanızı tavsiye ederiz. Yılların birikimini pimaş içinden böylece temizlemiş oluruz. Kimyasal maddelerin kullanılmadığı bu temizliği pimaşlar için belirli zamanlarda yaptırmanızı öneririz.

Pimaşlar sürekli kullanıldığı halde hiç bakım yapılıp temizletilmez ise zamanla istenmeyen kokular ve tıkanıklıklar yaşanmaya başlayacaktır. Tıkanıklık ve koku sürekli neden oluyor diye Bu durumun nedenini araştırma gereği duyacaksınız. Bu süreçte mutlaka kurumsal tesisat firmalarından yardım almanız gereklidir. İşi bilmeyen insanlardan ucuz diye yardım almanız sizin ucuz olacak dediğiniz gibi değil daha fazlaya mal olacaktır.