Pimaş yıkama 510 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih pimaş yıkama robotla kırmadan pimaş açma servisi ya da Fatih tıkalı pimaş boru açma kanalizasyon yıkama servisi tıkanmış boruları makine ile açar. Fatih gider yıkama veya Fatih pimaş gideri açma ustaları her ikisi de yaptıkları işi teknolojik makineler ile yapar. Fatih kameralı pimaş temizleme de aynı standartlarda hizmet sunduğu için kalıcı hizmet almış olursunuz. Pimaş gider tıkanıklık nedeni olan kirliliği,  basınçlı pimaş yıkama cihazı ile temizliyoruz. Hem tıkalı gider makine ile açılmakta hem de tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş içi yıkama temizleme yapılmaktadır. Atık su gider boruları zemin altında kaldığından makineler olmasa kırma dökme zorunluluğu doğacaktır.

Fatih pimaş yıkama gider borusu temizleme

Tesisatlarda önemli bir işlevi olan pimaş boruların pimaş yıkama cihazı ile yapılan yıkama hizmetinde yüksek basınçla içerde birikmiş olan zor katmanların temizliği yapılmaktadır. Bu işlem pimaşların uzun yıllar hizmet etmesini sağladığı gibi, tesisatın da daha sağlıklı kullanılmasını sağlar. Bu nedenle uzmanlar pimaş yıkama hizmetini herkes için tavsiye eder. Pimaş yıkama cihazı rögar tarafından salınarak, pimaş içindeki atıklar rögara doğru çekilir ve pimaş boruların içi kolayca temizlenir. Atık su gider pimaş yıkama servisi olarak bu yöntemle hizmet vermekteyiz.

Fatih pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Fatih pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama işleminin hedefi kalıcı çözüm sunmaktır. Bu hizmetle pimaş tıkanıklığına yol açan bütün etkenlerin, pimaş içinde oluşan zor katmanların temizliği amaçlanır. Bu işlemin özellikle yağlanma olan tesisatlar için büyük faydası vardır. Atık su gider borusu pimaş yıkama yapan firmamızdan bu konuda her zaman yardım alabilirsiniz. En uygun maliyetlerle pimaş temizliğini yaparız. Eskimiş tesisatınız içinde pimaş yıkama yaptırmanızı tavsiye ederiz. Yılların birikimini pimaş içinden böylece temizlemiş oluruz. Kimyasal maddelerin kullanılmadığı bu temizliği pimaşlar için belirli zamanlarda yaptırmanızı öneririz.

Pimaşlar sürekli kullanıldığı halde hiç bakım yapılıp temizletilmez ise zamanla istenmeyen kokular ve tıkanıklıklar yaşanmaya başlayacaktır. Tıkanıklık ve koku sürekli neden oluyor diye Bu durumun nedenini araştırma gereği duyacaksınız. Bu süreçte mutlaka kurumsal tesisat firmalarından yardım almanız gereklidir. İşi bilmeyen insanlardan ucuz diye yardım almanız sizin ucuz olacak dediğiniz gibi değil daha fazlaya mal olacaktır.

Benzer Gönderiler: