Pimaş yıkama 178 kez görüntülendi

Esenyurt pimaş yıkama – Pimaşlarda oluşan tıkanıklığın önüne periyodik pimaş yıkama ile geçin

Tesisatınızı daha iyi koşullarda kullanmayı isterseniz, belirli zamanlarda bakımını ihmal etmemelisiniz. Tesisatınızda kullanılan pimaş boruları temizletmelisiniz. Pimaş yıkama hizmeti alarak, daha temiz, hijyen şekilde tesisatınızı kullanabilirsiniz. Esenyurt pimaş yıkama hizmeti veren firmamıza bu konuda danışabilir, gereken bilgileri öğrenebilirsiniz. Pimaş yıkama nasıl yapılır, neden pimaş temizliği olmalı ustalarımız size açıklar. Pimaş boru temizliği özel bir cihaz yardımıyla yapılmaktadır.

Esenyurt pimaş yıkama

Temizlik sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanılmaz. Bu yüzden pimaş borularda hasar olmaz. Bu nedenle pimaş temizliğini ihmal etmemelisiniz. Bu bir tıkanıklık açma işlemi değildir. Tamamen pimaş içinin temizliği için yapılan bir işlemdir.

Esenyurt pimaş yıkama hizmeti alabileceğiniz servisimizde pimaş yıkama cihazı kullanılarak zahmetsiz bir şekilde pimaş temizliği yapılır. Cihazla yüksek basınç verilerek, pimaş boruların içinde birikmiş olan zorlu katmanlar kolayca temizlenir. İçerideki atık maddeler rögara gönderilir, pimaş borular için kalıcı bir çözüm sağlanır. Pimaş yıkama tesisat için ihtiyaçtır. Eskimiş, aşırı kullanılan, yağ gibi atıklara maruz kalan tesisatlarda pimaş yıkama işlemi ihmal edilmemelidir.

Pimaş tesisatı bütün pis su giderlerin ana taşıyıcı unsuru olup, tıkanması zaman bağlı olabileceği gibi yanlış kullanım sonucu da tıkanan giderler açılıp, pimaş yıkama ile temizliği sağlanmalıdır. Pimaş yıkama tıkanıklık oluşumunun önüne geçen önemli bir tesisat hizmetidir. Bu uygulama ile size sorun çıkarabilecek, pimaş içindeki tabakaların, birikintilerin temizlenmesi ile mümkündür.