Pimaş yıkama 513 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenler pimaş yıkama ve Esenler tıkalı pimaş açma servisi kırmanın dökmenin olmadığı profesyonel uygulamalar ile bu işleri yapar. Esenler su tesisatçısı ile de su tesisatı arızaları olan su kaçağı tespiti ve kalorifer su kaçağı akustik cihazla bulunur. Esenler gider açma tesisatçı servisi ile ihtiyaç duyulan bir çok iş pratik profesyonel cihazlarla çözüme kavuşur. Atık su giderleri belli bir süre sonra gidere atılan atıkların pimaş boru içinde bir katman oluşturması ile tıkanmaya başlar. Böylesi istenmeyen bir tablo ile karşılaşmamak adına atık su giderlerinin bakımı yapılmalıdır. Bu açıdan, sürekli pimaş gider tesisat tıkanıklığı yaşanmaması için pimaş yıkama hizmetini tavsiye ediyoruz.

Esenler pimaş yıkama atık su gider boru temizleme

Tesisatlarda kullanılan pimaş borular zaman içinde atıkların etkisinde kalır. Pimaş içlerinde biriken bu atıklar nedeniyle temizlenmesi zor katmanlar oluşmaya başlar. Bunlara çare pimaş yıkama işleminin yapılmasıdır. Esenler pimaş yıkama hizmeti veren firmamız bu işlemi özel bir pimaş yıkama cihazı yardımıyla yapmaktadır. Bu yöntem kullanıldığında pimaş borulara herhangi bir zarar gelmez. Çünkü temizlik sırasında kimyasal madde kullanılmaz. Sadece rögara bağlanan cihazın verdiği yüksek basınçla pimaş içinde birikmiş olan zor katmanlar temizlenerek rögara gönderilir. Esenler pimaş yıkama ustaları bu alanda oldukça deneyimlidir. Evinizde zahmetsizce, konforlu bir şekilde pimaş boruları temizler.

Esenler Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Esenler Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama eskimiş tesisatlar için olduğu kadar, yağ gibi atıkların fazla kullanıldığı tesisatlar içinde bir gerekliliktir. Bu yüzden özellikle hizmet veren mutfaklarda yağ kullanımı fazla ise, mutlaka pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Esenler pimaş yıkama servisimizden bunun için bir randevu alarak, en uygun fiyatlarla pimaş boruları temizletmelisiniz. Tıkanıklık sorunuyla uğraşmamak için pimaş yıkama kalıcı çözümler sunmaktadır. Temiz ve hijyen pimaş boruların olduğu tesisatı daha sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Pimaş yıkamanın gerekliliği tıkanıklık sürekli yaşanan yerler için olmayıp, koku sorunu yaşanan giderlerde ve çok eski tesisatlarda gerekli görülmelidir. Aksi takdirde pimaş tesisatında tıkanıklık sıklıkla yaşanacak hiç olmadık bir zamanda bu arıza ile uğraşıp stres yaşayacaksınız. Bunların önüne geçmek pimaş yıkama ile gerçekleşir.

Benzer Gönderiler: