Pimaş yıkama 486 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Esenkent pimaş yıkama, Esenkent basınçlı pimaş gider borusu temizleme veya atık su gider pimaş içi temizleme işi profesyonel makineler ile yapılır. Esenyurt Esenkent Bahçeşehir pimaş temizleme, tıkalı pimaş temizleme gider açma servisi bu işi robotlu kameralar ile yapmaktadır. Sürekli tıkanıklıkların ana nedeni olan, pimaş gider tesisatında oluşan kirlilik pimaş yıkama cihazı ile temizlendiğinde tıkanıklık yaşanma durumu ortadan kalkar.

Esenkent pimaş yıkama gider borusu yıkama

Semtinizde pimaş yıkama hizmeti veren bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, Esenkent pimaş yıkama servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Pimaş yıkama tesisatın daha sağlıklı şekilde kullanılmasını sağlar. Çünkü temizlenen pimaş borular oldukça hijyen olur ve işlevlerini daha iyi yerine getirirler. Esenkent pimaş yıkama hizmetini alabileceğiniz firmamız bunu pimaş yıkama cihazı dediğimiz özel bir cihazla yapmaktadır. Pimaş boruların içini kimyasal maddeyle değil, yüksek basınçla temizlemekteyiz. Bu işlem bir tıkanıklık açma işlemi değildir. Tıkanıklık sorunu yaşanmaması için pimaş boruların temizleme işlemidir.

Esenkent Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Esenkent Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Günümüzde giderek yaygınlaşan pimaş yıkama hizmeti için profesyonel yardım almalısınız. Pimaş boruların içindeki yılların birikimi dediğimiz zorlu katmanlar ancak böyle temizlenir. Bu konuda Esenkent pimaş yıkama servisimizden merak ettiklerinizi hemen öğrenebilirsiniz. Ekiplerimiz cihazı rögar tarafından bağlar ve basınçla pimaş içindeki atıklar, zor katmanlar rögara atılır. Tesisatınızda çok sık şekilde yağlı atıklar kullanılıyorsa, tesisatınızı uzun yıllardır böyle kullanıyorsanız mutlaka pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir. Aksi halde beklemediğiniz bir zamanda pimaş borularda tıkanıklık sorunu yaşanabilir.

Giderlerin yoğun kullanılması sebebine dayalı tıkanıklıklar yaşanabilir, kullanıcıların dikkatsizliğine bağlı tıkanıklıklar yaşanabilir, hatta eğimsizlik olduğundan tıkanıklık yaşanabilir.  Burada önemli olan tıkanıklığın ana nedeni ne ise onu belirlemektir. Bu durumu analiz edip sonuca bağlamak cihazlar yardımı ile gerçekleştirilir. Tıkalı olan  pimaş gider hattı tıkanıklık robotu ile açılır. Sonra açılan gider hattı kamera ile görüntülenir, eğimsizlik yok ise ve kısa sürede tıkanıyor ise burada kullanıcı hatası var denebilir. Diğer taraftan tıkanıklık mutfak hattında yaşanıyor ise ve yağlanma kaynaklı tıkanıyor olabilir. Bu durumda pimaş yıkama yapılarak katman halini alan pimaş içi yıkanıp temizlenerek sürekli tıkanmanın önüne geçilebilir.

Benzer Gönderiler: