Pimaş yıkama 183 kez görüntülendi

Esenkent pimaş yıkama – Pimaş gider tesisatında oluşan kirlilik pimaş yıkama cihazı ile temizlenir

Semtinizde pimaş yıkama hizmeti veren bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, Esenkent pimaş yıkama servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Pimaş yıkama tesisatın daha sağlıklı şekilde kullanılmasını sağlar. Çünkü temizlenen pimaş borular oldukça hijyen olur ve işlevlerini daha iyi yerine getirirler. Esenkent pimaş yıkama hizmetini alabileceğiniz firmamız bunu pimaş yıkama cihazı dediğimiz özel bir cihazla yapmaktadır. Pimaş boruların içini kimyasal maddeyle değil, yüksek basınçla temizlemekteyiz. Bu işlem bir tıkanıklık açma işlemi değildir. Tıkanıklık sorunu yaşanmaması için pimaş boruların temizleme işlemidir.

Günümüzde giderek yaygınlaşan pimaş yıkama hizmeti için profesyonel yardım almalısınız. Pimaş boruların içindeki yılların birikimi dediğimiz zorlu katmanlar ancak böyle temizlenir. Bu konuda Esenkent pimaş yıkama servisimizden merak ettiklerinizi hemen öğrenebilirsiniz. Ekiplerimiz cihazı rögar tarafından bağlar ve basınçla pimaş içindeki atıklar, zor katmanlar rögara atılır. Tesisatınızda çok sık şekilde yağlı atıklar kullanılıyorsa, tesisatınızı uzun yıllardır böyle kullanıyorsanız mutlaka pimaş yıkama işleminin yapılması gerekir. Aksi halde beklemediğiniz bir zamanda pimaş borularda tıkanıklık sorunu yaşanabilir.

Esenkent pimaş yıkama

Giderlerin yoğun kullanılması sebebine dayalı tıkanıklıklar yaşanabilir, kullanıcıların dikkatsizliğine bağlı tıkanıklıklar yaşanabilir, hatta eğimsizlik olduğundan tıkanıklık yaşanabilir.  Burada önemli olan tıkanıklığın ana nedeni ne ise onu belirlemektir. Bu durumu analiz edip sonuca bağlamak cihazlar yardımı ile gerçekleştirilir. Tıkalı olan  pimaş gider hattı tıkanıklık robotu ile açılır. Sonra açılan gider hattı kamera ile görüntülenir, eğimsizlik yok ise ve kısa sürede tıkanıyor ise burada kullanıcı hatası var denebilir. Diğer taraftan tıkanıklık mutfak hattında yaşanıyor ise ve yağlanma kaynaklı tıkanıyor olabilir. Bu durumda pimaş yıkama yapılarak katman halini alan pimaş içi yıkanıp temizlenerek sürekli tıkanmanın önüne geçilebilir.