Pimaş yıkama 680 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca pimaş yıkama, pimaş açma gider temizleme, robotla kırmadan pimaş açma, ve görüntülü pimaş gider temizleme işini profesyonel makineler ile yapmaktayız. Pimaş kanal açma robotu ile en zor tıkanıklık çeşitleri bile kırma dökme olmaksızın açılabilir. Aşırı kirli giderler için önce tıkanıklık robotu ile tıkanmış gider açılır ardın da basınçlı pimaş gider yıkama makinesi ile gider yıkanır. Zamanla atık su gider boru içlerinde biriken atıklar tabaka oluşturur ve bour içi daralır. Böylesi bir durumda da sıklıkla tıkanmalar yaşanır ve can sıkıcı bir durum oluşur. Atık su gider borularının bakımı yapılarak bu zorunlu tesisata çözüm bulunabilir. Bu da, pimaş yıkama uygulaması ile olur. Cihazla yıkanan pimaş yüzeyleri kirliliği tutmayacak giderler sağlıklı çalışacaktır.

Çatalca Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Çatalca pimaş yıkama gider boru temizleme

Pimaş yıkama hizmeti veren semtinizde bir tesisatçı arıyorsanız, Çatalca pimaş yıkama servisimizden tesisat hizmet alabilirsiniz. Son yıllarda giderek daha fazla talep gören pimaş yıkama işlemi tesisatın daha sağlıklı olarak kullanılmasını sağlıyor. Pimaş boruların içleri birikinti yapmış atıklardan, kalıntılardan tamamen temizlenerek, hijyen bir hale getiriliyor.

Çatalca pimaş yıkama firmamız hizmetinde özel cihazlar kullanıyor ve kimyasal madde kullanmadan bu zor temizliği yapıyor. Pimaş yıkama cihazı sayesinde pimaş boruların içine yüksek basınç veriyoruz. Basınçla birlikte içerde birikmiş zor katmanlar rögara doğru gönderiliyor. Sonuç tertemiz hijyen pimaş borularla tesisatınızı kullanmak.

Pimaş yıkama artık ihtiyaç haline geldi. Üstelik tesisatınızı uzun bir süredir kullanıyorsanız, pimaş içlerinde birikmiş atıkları da tahmin edebilirsiniz. Yılların birikimi pimaş boruların içinde yatıyor. Çatalca pimaş yıkama servisimiz bunlara kalıcı çözümler sunmaktadır. Zamanla oluşan katmanları temizlemek bu yöntemle oldukça kolay olur. Pimaş yıkama cihazı kimyasal kullanmadan pimaş boruları temizler. Eskimiş tesisatta pimaş boruları temizlemek bu yöntemle oldukça kolay olur.

 Uzman tesisatçı servis ile sürekli tıkanan pimaş gider hattı pimaş yıkama cihazı ile yıkanıp temizlendikten sonra pimaş yüzeylerinde sürtünme azalacağından tıkanma aralığı da uzayacaktır. Pimaş yüzeylerindeki çapta daralma da azalacağından gidere yabancı cisimde atılsa tutunma olasılığı düşük olacak tıkanıklık arızası yaşanmayacaktır. Tecrübenin ve cihazların desteği ile çok zor olan tıkanıklık sorununu da kalıcı çözüm sunulmuş olur.

Benzer Gönderiler: