Pimaş yıkama 276 kez görüntülendi

Çatalca pimaş yıkama – Cihazla yıkanan pimaş yüzeyleri kirliliği tutmayak giderler sağlıklı çalışacaktır

Pimaş yıkama hizmeti veren semtinizde bir tesisatçı arıyorsanız, Çatalca pimaş yıkama servisimizden tesisat hizmet alabilirsiniz. Son yıllarda giderek daha fazla talep gören pimaş yıkama işlemi tesisatın daha sağlıklı olarak kullanılmasını sağlıyor. Pimaş boruların içleri birikinti yapmış atıklardan, kalıntılardan tamamen temizlenerek, hijyen bir hale getiriliyor.

Çatalca pimaş yıkama firmamız hizmetinde özel cihazlar kullanıyor ve kimyasal madde kullanmadan bu zor temizliği yapıyor. Pimaş yıkama cihazı sayesinde pimaş boruların içine yüksek basınç veriyoruz. Basınçla birlikte içerde birikmiş zor katmanlar rögara doğru gönderiliyor. Sonuç tertemiz hijyen pimaş borularla tesisatınızı kullanmak.

Çatalca pimaş yıkama

Pimaş yıkama artık ihtiyaç haline geldi. Üstelik tesisatınızı uzun bir süredir kullanıyorsanız, pimaş içlerinde birikmiş atıkları da tahmin edebilirsiniz. Yılların birikimi pimaş boruların içinde yatıyor. Çatalca pimaş yıkama servisimiz bunlara kalıcı çözümler sunmaktadır. Zamanla oluşan katmanları temizlemek bu yöntemle oldukça kolay olur. Pimaş yıkama cihazı kimyasal kullanmadan pimaş boruları temizler. Eskimiş tesisatta pimaş boruları temizlemek bu yöntemle oldukça kolay olur.

 Uzman tesisatçı servis ile sürekli tıkanan pimaş gider hattı pimaş yıkama cihazı ile yıkanıp temizlendikten sonra pimaş yüzeylerinde sürtünme azalacağından tıkanma aralığı da uzayacaktır. Pimaş yüzeylerindeki çapta daralma da azalacağından gidere yabancı cisimde atılsa tutunma olasılığı düşük olacak tıkanıklık arızası yaşanmayacaktır. Tecrübenin ve cihazların desteği ile çok zor olan tıkanıklık sorununu da kalıcı çözüm sunulmuş olur.