Pimaş yıkama 299 kez görüntülendi

Beyoğlu pimaş yıkama – Pimaş gider tıkanıklığı yaşamamak için cihazla pimaş yıkama yaptırın

Pimaş yıkama hizmeti alarak pimaş boruları hijyen şekilde sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bu işlemde pimaş yıkama cihazı kullanan Beyoğlu pimaş yıkama servisimiz, kimyasal kullanmadığı için  pimaş boruların herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir. Bu sayede aynı zamanda daha uzun pimaş borulara sahip olur, sağlıklı bir şekilde tesisatınızı kullanırsınız. Beyoğlu pimaş yıkama firmamız bu şekilde modern yöntemlerle hizmet vermektedir. Pimaş içinde birikmiş olan zor katmanlar cihazın verdiği yüksek basınç yardımıyla kolay bir şekilde temizlenir.

Pimaş yıkama cihazı yüksek basınçla içerideki atıkları, birikmiş katmanları rögara doğru iter ve temizliği gerçekleştirir. Bu hizmet sizlere kalıcı çözümler sunar. Özellikle büyük ticari işletmelerde, restoran ve kafeler gibi yağ kullanımının fazla olduğu yerlerde pimaş yıkama belirli dönemlerde yapılmalıdır. Bu hizmet pimaş tıkanıklığının önüne geçer, istenmeyen zamanlarda başınızı ağrıtacak tıkanıklık sorununa da engel olur. Tesisatınız eskimiş ise yine pimaş yıkama işlemi yapılmalıdır. Uzmanlar uzun yıllar pimaş içinde birikmiş olan atıkların bu yöntemle temizlenmesi gerektiğini belirtir.

Giderlerde sürekli arıza yaşıyorsanız, tıkanıklık sürekli tekrar ediyor ise bir sorun olduğu aşikardır. Bu durumda pimaş içi görüntüleme yapılıp arıza pimaş eğimsizliğinden mi yoksa pimaşlardaki kirlilikten mi bunu belirleyip ona göre uygulamaya geçilir. Eğimsizlik var ise pimaşlar için tadilat yapıp gerekli eğim verilmelidir. Eğimde sorun yok ise pimaş çapları kirlilik kaynaklı daralmış ise pimaş yıkama cihazı ile temizlik yapılarak tıkanıklığın önüne geçilir.