Pimaş yıkama 269 kez görüntülendi

Beykoz pimaş yıkama – Pimaşlarda oluşan tıkanıklığı sürekli yaşamak istemiyorsanız pimaş yıkamayı tavsiye ediyoruz

Tesisatınızda zamanla oluşan tıkanıklık için çare pimaş yıkama işleminin yapılmasıdır. Atıkların pimaş boruları etkilemesine izin vermemelisiniz. Evinizde tıkanıklıkla uğraşmak yerine pimaş temizliği yaptırmayı tercih etmek daha kolaydır. Beykoz pimaş yıkama firmamız yeni yöntemlerle, özel cihazla bu hizmeti vermektedir. Pimaş yıkama cihazı temizlik işlemi sırasında kimyasal maddeler kullanmaz ve pimaş borulara zarar vermez. Cihaz pimaş içine yüksek basınç verir ve içeride birikmiş olan atıkları rögara doğru iter. Pimaş hijyeni için, tıkanıklıkla uğraşmamak için, mağdur olmamak için Beykoz pimaş yıkama servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Beykoz pimaş yıkama

Pimaş yıkama her tesisatta başarılı sonuçların alınmasını sağlar. Özellikle yağ kullanımının fazla olduğu restoranlarda, otellerde, kafe gibi işletmelerde kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir. Ayrıca uzun yıllardır kullandığınız tesisatlarınız içinde elzem bir işlemdir. Çünkü eskimiş tesisatlarda pimaş içlerinde neler birikmiş, zor katmanlar oluşturmuştur. Bunların kimyasal olmadan, yüksek basınçla temizlenmesini sağlamalısınız. Beykoz pimaş yıkama hizmeti veren firmamızdan bunun için randevu alabilirsiniz. Sizin uygun olduğunuz zaman ustalarımız zahmetsizce pimaş temizliği yapsın.

Vatandaş olarak sizlerin her hangi bir cihaz olmadan pimaşların içerisini görmeniz mümkün görünmeyip, bunu ancak bu alanda cihazla hizmet sunan tesisat firmaları yapabilir. Pimaş içi kamera ile görüntülenerer pimaş içerisinde tam anlamıyla nasıl bir kirlilik var bu görülebilir. Ancak tamamen tıkanmış giderlere kamera salınmaz, önce tıkanıklık robotu ile tıkanıklık açılır veya pimaş yıkama cihazı ile pimaşlar yıkanıp sonra da kamera ile görüntüleme yapılır.