Pimaş yıkama 597 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beykoz pimaş yıkama, pimaş açma kameralı görüntüleme veya kırmadan dökmeden pimaş açma uygulamaları robotlu tıkanıklık açma ile olur. Beykoz gider açma, lavabo pimaş gider açma ve lavabo pimaş kanal açma ya da tıkalı pimaş borusu açma işinde teknolojik donanım ön plana çıkar. Teknolojik donanım olmadan yani bu işi yapacağınız teknolojik makineler olmadan zemin altında kalan tıkalı bir boruyu kırma dökme olmadan açamaz ve boruya ulaşamazsınız. Önce atık su gider borusu robotla açılır ve sonra da bakım amaçlı pimaş gider yıkama makinesi ile boru içleri yıkanır. Pimaşlarda oluşan tıkanıklığı sürekli yaşamak istemiyorsanız pimaş yıkamayı tavsiye ediyoruz.

Beykoz pimaş yıkama gider borusu temizleme

Tesisatınızda zamanla oluşan tıkanıklık için çare pimaş yıkama işleminin yapılmasıdır. Atıkların pimaş boruları etkilemesine izin vermemelisiniz. Evinizde tıkanıklıkla uğraşmak yerine pimaş temizliği yaptırmayı tercih etmek daha kolaydır. Atık su gider yıkama firmamız yeni yöntemlerle, özel cihazla bu hizmeti vermektedir. Pimaş yıkama cihazı temizlik işlemi sırasında kimyasal maddeler kullanmaz ve pimaş borulara zarar vermez. Cihaz pimaş içine yüksek basınç verir ve içeride birikmiş olan atıkları rögara doğru iter. Pimaş hijyeni için, tıkanıklıkla uğraşmamak için, mağdur olmamak için Beykoz gider temizleme servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Beykoz pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Beykoz pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama her tesisatta başarılı sonuçların alınmasını sağlar. Özellikle yağ kullanımının fazla olduğu restoranlarda, otellerde, kafe gibi işletmelerde kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir. Ayrıca uzun yıllardır kullandığınız tesisatlarınız içinde elzem bir işlemdir. Çünkü eskimiş tesisatlarda pimaş içlerinde neler birikmiş, zor katmanlar oluşturmuştur. Bunların kimyasal olmadan, yüksek basınçla temizlenmesini sağlamalısınız. Beykoz pimaş yıkama hizmeti veren firmamızdan bunun için randevu alabilirsiniz. Sizin uygun olduğunuz zaman ustalarımız zahmetsizce pimaş temizliği yapsın.

Vatandaş olarak sizlerin her hangi bir cihaz olmadan pimaşların içerisini görmeniz mümkün görünmeyip, bunu ancak bu alanda cihazla hizmet sunan tesisat firmaları yapabilir. Pimaş içi kamera ile görüntülenerer pimaş içerisinde tam anlamıyla nasıl bir kirlilik var bu görülebilir. Ancak tamamen tıkanmış giderlere kamera salınmaz, önce tıkanıklık robotu ile tıkanıklık açılır veya pimaş yıkama cihazı ile pimaşlar yıkanıp sonra da kamera ile görüntüleme yapılır.

Benzer Gönderiler: