Pimaş yıkama 291 kez görüntülendi

Bayrampaşa pimaş yıkama – Cihazla pimaşların iç temizliği yapılır, tıkanıklığın önüne geçilir

Pimaş yıkama cihazı kullanılarak yapılan işlemde pimaş içinde biriken zor katmanların temizlenmesi amaçlanır. Pimaş boruların uzun yıllar kullanılması, herhangi bir sorun yaşanmaması için pimaş yıkama belli dönemlerde yapılmalıdır. Bayrampaşa pimaş yıkama servisi olarak kimyasal kullanmadan özel bir cihazla yüksek basınç altında pimaş boruları temizleriz. Bu cihaz sayesinde pimaş içinde sorun yaratan katmanlar rögara çekilerek tamamen temizlenir. Sizlere kalıcı çözümlerle hizmet veririz. Pimaş boruların zaman içinde tıkanmasına yol açan etkenlerin hepsi pimaş yıkama işlemi sırasında temizlenmiş olur.

Bayrampaşa pimaş yıkama

Pimaş yıkama özellikle eskimiş tesisatlarda, yoğun şekilde yağ gibi atıkların kullanıldığı tesisatlarda vazgeçilmez bir işlemdir. Pimaş tıkanmasına yol açan etkenlerin temizliğinde bu hizmetten faydalanmanızı tavsiye ederiz. Pimaş ömrünün uzatılması, sorunsuz kullanımı için pimaş yıkama işlemi hakkında Bayrampaşa pimaş yıkama servisimizden gereken bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu bir tıkanıklık açma işlemi değildir. Bu işlem pimaş tıkanmadan, buna önlem almak demektir. Bayrampaşa pimaş yıkama firmamız büyük sorunlar yaşamanıza engel olur. Sizlere kalıcı ve faydalı çözümler sunarız.

Tesisat tıkanıklıklarının ana nedeni pimaşların uzun zaman kullanılması fakat hiç bir bakım yapılamamasıdır. Pimaş içerisinde kaygan zemin zamanla kayganlığını yitirirerek yabancı cisimlerin tutunacağı bir zemin oluşur. Bu durumda gidere atılacak en küçük bir ıslak mendil, peçete gibi cisimler buralarda birikme yaparak tıkanıklığın oluşmasında baş rol oynamaktadır. Bu durumun önüne geçilmediğinde ilk aşama giderler suyu yavaş çeker hale gelir sonrasında sular gitmeyerek tıkanıklık oluşur.