PİMAŞ TIKANIKLIĞI 515 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataşehir pimaş yıkama servisi pimaş yıkama makinesi ile kanalizasyon tıkanıklığı açma yaparken pimaş boru temizleme makinesi ile de pimaş içi yıkama yapar. Ataşehir tıkalı tuvalet gider açma ve Ataşehir tıkalı pimaş borusu açma kamera ile pimaş içi tespiti yapacak makine ve kameraya sahiptir. Tıkanan atık su borularına ulaşmak için zemini kırmadan profesyonel makineler ile bu işi yapar. Eğer teknolojik makinelere sahip değilseniz zemini kırmadan başka çare bulamayacağınız aşikardır. Tıkanmış olan gider borudaki o bölgeye ulaşıp kırma dökme olmadan boru tıkanıklığını anca robotla açarsınız. Devamında boru içini kamera ile görüntüler ve pimaş yıkama işini yaparsınız. Sürekli tıkanan pimaşlarda eğim problemi yok ise pimaş yıkama ile sorun çözülür.

Ataşehir pimaş yıkama gider temizleme

Tesisatınızda yağ kullanımı fazla ise, tesisat eskimiş ise, mutlaka pimaş yıkama hizmeti almanızı tavsiye etmekteyiz. Ataşehir pimaş yıkama servisimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Pimaş boruların sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanılmasını bu sayede sağlamış olursunuz. Bu alanda pimaş yıkama uygulaması cihaz yardımıyla yapılır. Pimaş yıkama cihazı dediğimiz bu cihaz pimaş içine verdiği yüksek basınçla içerideki zor katmanların kolayca temizlenmesini sağlar. Ataşehir pimaş yıkama servisi olarak bu modern yöntemle hizmet veriyoruz.

Pimaş borular için kalıcı çözüm önerileri sunuyoruz. Yağlanma etkisi fazla olan pimaş borularda bu hizmeti almaktan çekinmeyin. Özellikle ticari işletmelerde yağın fazla kullanıldığı otellerde, kafe ve restoranlarda mükemmel sonuçlar vermektedir.

Ataşehir pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Ataşehir pimaş yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama eski tesisatlar içinde harika çözümler sunmaktadır. Yılların birikimi pimaş içinden kolayca temizlenir. Herhangi bir kimyasalın kullanılmadığı, sadece pimaş yıkama cihazının verdiği yüksek basınçla sağlıklı olarak pimaş borular temizlenir. Ataşehir pimaş yıkama servisinden bunun için bir randevu alabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde pimaş boruları temizleriz. Pimaş boruları sorunsuzca kullanmaya devam edersiniz.

Tesisatta beklentileri karşılayacak gider hattı yeterince temiz değil ise tıkanması ve sürekli arıza oluşturması kaçınılmaz sondur. Sürekli kullanılan giderler için ya dikkatli kullanılması gerek hiç bir yabancı cisim gidere atılmamalı yada temizliğinin pimaş yıkama servislerine yaptırılması gereklidir. En ideali giderlere atılmaması gereken hiç bir şeyin atılmamasıdır. En iyi temizlik kirletmemek esasına göre hareket edilmelidir.

Benzer Gönderiler: