PİMAŞ TIKANIKLIĞI 298 kez görüntülendi

Arnavutköy pimaş yıkama – Pimaş, gider tıkanıklığı açılıp cihazla pimaşlar yıkanır

Pimaş yıkama hizmeti özellikle eski tesisatlar için önerilen bir hizmettir. Pimaş yıkama hizmeti alarak sorunlarınıza kalıcı çözümler getirebilirsiniz. Bu sayede pimaş boruların ömrünü uzatır, daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlarsınız. Bu konuda Arnavutköy pimaş yıkama servisimizden destek alabilirsiniz. Sizlere deneyimli ustalarımız yardımcı olsun. Pimaş yıkama cihazı kullanılarak yapılan işlem sırasında pimaş borulara uygulanan yüksek basınçla birlikte Pimaşlarda birikmiş zor kalıntılar kolayca temizlenmektedir. Sizlere kalıcı çözüm önerileri sunuyoruz. Arnavutköy pimaş yıkama servisi olarak özel teknolojinin bizlere sunduğu imkanları değerlendirip,  pimaş yıkama cihazıyla hizmet veriyoruz.

Pimaş yıkama

Pimaş tıkanmalarına neden olan katmanlar pimaş yıkama hizmetiyle konforlu bir şekilde temizlenmektedir. Özellikle yağlanmanın etkisinde olan pimaş borular için bu hizmetin belirli dönemlerde alınması ve uygulanması gerekir. Arnavutköy pimaş yıkama servisinarayın, pimaş borularınız temizlensin. Bu bir tıkanıklık açma hizmeti değildir, sadece pimaş içi temizleme işlemidir.

Yani önce tıkanıklık var ise kanal açma makinesi ile tıkanıklık açılır, sonrasında pimaş yıkama cihazı ile pimaş hattı temizlenir. Bu uygulama için her iki cihazda olmalıdır. Kanal açma makinesi ile pimaş yıkama yapılamayacağı gibi pimaş yıkama cihazı ile de tıkanıklık açılamaz.  Büyük tesislerde, otellerde, restoranlarda yani mutfaklarında yoğun bir yağ kullanımı olan yerlerde, büyük sitelerde pimaş yıkama hizmeti mutlaka yapılmalıdır. Kimyasal kullanılmadan pimaş içi temizlensin. Giderlerde oluşabilecek anlık tıkanmaların önüne geçerek sorunsuz pimaşlara kavuşun.