PİMAŞ TIKANIKLIĞI 617 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Arnavutköy pimaş yıkama ve Arnavutköy tesisatçı servisi ile pimaş gideri açma, pimaş kanal borusu mutfak gideri açma makineli yapılır. Arnavutköy pimaş açan tesisatçı ya da Arnavutköy lavabo gideri açma servisi tıkanmış gider borularını kırma dökme olmadan açar. Tıkalı gider borusu açıldıktan sonra kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılır ve pimaş yıkama yapılıp yapılmayacağına bu görüntüler ile karar verilir.  Arnavutköy tuvalet tıkanıklığı açma servisi de yine robotlu makineli tuvalet gider borusunu açar.  Pimaş, gider tıkanıklığı açılıp cihazla pimaşlar yıkanınca sürekli yaşmış olduğunuz tıkanıklık aralığı azalır. Bu sayede kötü koku oluşumu ve ansızın yaşanan tıkanıklık sorunları ortadan kalkar.

Arnavutköy pimaş yıkama gider boru temizleme

Pimaş yıkama hizmeti özellikle eski tesisatlar için önerilen bir hizmettir. Pimaş yıkama hizmeti alarak sorunlarınıza kalıcı çözümler getirebilirsiniz. Bu sayede pimaş boruların ömrünü uzatır, daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlarsınız. Bu konuda Arnavutköy pimaş yıkama servisimizden destek alabilirsiniz. Sizlere deneyimli ustalarımız yardımcı olsun. Pimaş yıkama cihazı kullanılarak yapılan işlem sırasında pimaş borulara uygulanan yüksek basınçla birlikte Pimaşlarda birikmiş zor kalıntılar kolayca temizlenmektedir. Sizlere kalıcı çözüm önerileri sunuyoruz. Atık su gider borusu temizleme servisi olarak özel teknolojinin bizlere sunduğu imkanları değerlendirip,  pimaş yıkama cihazıyla hizmet veriyoruz.

Arnavutköy Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Arnavutköy Pimaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanmalarına neden olan katmanlar pimaş yıkama hizmetiyle konforlu bir şekilde temizlenmektedir. Özellikle yağlanmanın etkisinde olan pimaş borular için bu hizmetin belirli dönemlerde alınması ve uygulanması gerekir. Arnavutköy pimaş yıkama servisinarayın, pimaş borularınız temizlensin. Bu bir tıkanıklık açma hizmeti değildir, sadece pimaş içi temizleme işlemidir.

Yani önce tıkanıklık var ise kanal açma makinesi ile tıkanıklık açılır, sonrasında pimaş yıkama cihazı ile pimaş hattı temizlenir. Bu uygulama için her iki cihazda olmalıdır. Kanal açma makinesi ile pimaş yıkama yapılamayacağı gibi pimaş yıkama cihazı ile de tıkanıklık açılamaz.  Büyük tesislerde, otellerde, restoranlarda yani mutfaklarında yoğun bir yağ kullanımı olan yerlerde, büyük sitelerde pimaş yıkama hizmeti mutlaka yapılmalıdır. Kimyasal kullanılmadan pimaş içi temizlensin. Giderlerde oluşabilecek anlık tıkanmaların önüne geçerek sorunsuz pimaşlara kavuşun.

Benzer Gönderiler: